nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

moc krásně napsaná knížka.Druhá knížka,co jsem od autorky přečetla a udělala na mě veliký dojem.

21.09.2018 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Nelíbilo se mi to tolik jako první díl. Ale ráda jsem si přečetla dalsi příběh podivnych

16.09.2018 3 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Skvělá knížka. Autor píše skvěle. Babička pozdravuje a omlouvá se byla moje druhá knížka od autora a musím říct,že skvěle napsaná

10.09.2018 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Wow opět super napínave od začátku do konce takový ten napínavý dej, že prostě přečtete na jeden zátah. Nevím kam Carter na ty psychopaty chodí, ale jeho knížky jsou nejlepší z detektivek. Hlavně i Carlos a Robert jsou skvělý. Už se těším na další Carterovu detektivku.

04.09.2018 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Knížka se mi moc líbila je vtipná zároven smutná.

02.09.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížka plná zvratů až do konce jsem Karen věřila a nakonec to žádná chudinka nebyla

29.08.2018

Hotýlek v údolí Loiry Hotýlek v údolí Loiry Helen Pollard

příjemné čtení taková oddechovka

16.08.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hrozně ctiva a smutná kniha, která se neobesla bez slz.

20.07.2018 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

krásný příběh akorát mi tam chybělo to jak se poznali a zamilovali do sebe to co bylo ve filmu v knížce chybí... Ale skvělá knížka určitě si přečtu i další knížky od Sparkse :-)

17.07.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Hodně se mi to líbilo :-) jsem knížkou nadšená už se těším až přečtu Faju

14.07.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Napinavy pribeh nemohla jsem se odtrhnout... Pribeh plny zvratu. Vubec bych takove rozuzleni necekala. I kdyz jsem tak nejak tusila kdo za tim stoji.

11.07.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Hodně napínavý případ. Akorát některé kapitoly jsem si musela přečíst víckrát než jsem pochopila.. Třeba jakto bylo s Nicolou a Beth.

08.07.2018 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Jedním slovem užasné a poutavé vyprávění dvou sester z války.. Neobešlo se to bez slz hodně smutný příběh, napsala bych co mě nejvíc dostalo,ale obsahovalo by to spoilery takže každý po přečtení uvidí sám jak na něj knížka zapůsobí... Byla to hrozně krutá doba deportace do koncetračních táboru,oddělování matek od dětí atd... Obě sestry pomohli a zachránili životy spoustu lidem.

06.07.2018 5 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

pěkná oddechovka dost jsem se nasmála na kritiku knížky jsem nedala a i tak jsem se do ní pustila,ale samozřejmě na původního Saturnina to nemělo.

03.07.2018 4 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

dobrá knížka s dobrou zápletkou. Vraha mi bylo spíš líto po tom,co prožil

02.07.2018 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

ze začátku to bylo napínavé pak už mě to tolik nebavilo jinak špatná nebyla..Mám ráda severské krimi takže si určitě přečtu i další díly

27.06.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opet dalsi skvela detektivka ☺prectena jednim dechem a moc se mi libila. Vrah teda odporny psychopat. Akorat byl vrah odhalen brzy ani ne za polovinou knizky,ale i tak to bylo hodne napinave a tezko uveritelne ceho byl vrah schopny. Doufam,ze budou dalsi knizky s Erikou ona je fakt skvela vysetrovatelka .

23.06.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Krasna kniha o obrovske odvaze a odhodlani mlade holciny .

22.06.2018 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

hodně dobrý thriller plný zvratu rozdělený na tři části. První část nic moc tam to bylo hodně o Kate za to druhá a třetí část hodně čtivá a napínavá nešlo se odrhnout. Určitě doporučuji

18.06.2018 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

super oddechová knížka určitě jsem ji nečetla naposledy moc se mi líbila :-)

15.06.2018 5 z 5