nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

ke knížce jsem se musela docela nutit nezaujala mě tolik jako jiné knížky o holocaustu ale dočetla jsem ji.. dám jen 2 hvězdičky .... hlavně se tam nepsalo vůbec o mengelem všude v každé knížce píšou jen o něm ale těch co dělali pokusy na lidech bylo víc ale nikde nejsou zminované

25.02.2018 2 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

hodně smutná knížka dávám 5hvězdiček knížku jsem zhltla za 2 dny to co si prožili bylo hrozné všechny 3 přišli o své muže a své milované :-( hodně dlouho jsem to co lidé prožívali a zažívali rozdýchávala to ponižování a týrání přitom žádný z těch lidí nikomu neublížil to co dělali nevinným dětem na tuhle dobu by se nemělo zapomínat

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

hodně silný příběh celou knížku jsem probrečela a snad nejlepší knížka o holocaustu co jsem četla povinně by si ji měl každý přečíst aby si lidé vážili toho co mají

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

kniha se mi líbila vraha jsem tušila od půlky knížky ale nakonec to bylo celé jinak :-) hlavně se mi líbila i hlavní postava Camille že tam bylo popsané hodně věcí z její minulosti stojí za přečtení :-)