Komunita

327 tisíc čtenářů

Nové komentáře

MalorieMalorie

Velmi, velmi dobré počteníčko. Malermanovi se perfektně daří nasadit tam, kde minule přestal. Žádné dlouhé rozjezdy, žádné popisy happy života ve slepecké škole, prostě jdeme rovnou na věc a to na plný plyn. Příběh mě zase naprosto vtáhl do sebe a nepustil až do poslední stránky. Bohužel mě však závěr tak trochu zklamal. Ta míra štěstí, a velmi zvláštních náhod, která je s Malorie a jejími blízkými spojená mi prostě už nepřišla reálně možná a to je škoda. 4/5*... celý text (esterkucerova)

Čarodějův synovecČarodějův synovec

Nádherná kniha. Škoda, že jsem ji tak rychle přečetla. Moc ráda bych se také někdy podívala do Narnie. Vždycky, když jsem byla smutná, tak stačilo otevřít knihu a začít číst, vnořit se do příběhu. (Akjort)

ObchodníkObchodník

Dá se řící, že toto je první kniha od tohoto autora a musím uznat, že mě chytla. Vím, že tento autor měl dříve spíše právnické knihy, ale tohle bylo bezva, takže doporučuji. Postavy příjemné a cítil jsem se velmi dobře, jako kdybych byl na místě, kde se to odehrává. Takže zkuste :)... celý text (ales1191)

Nová hodnocení

HříšníkHříšník

(Darksorrow)

Mizející dívkyMizející dívky

(Hvězdinka)

Lidé lžiLidé lži

(Rif711)

Nejpilnější uživatelé

pobijecmuch
1 024 bodů
jirin@
589 bodů
elfos
557 bodů
knihyKeMne
430 bodů
Lenka.Vílka
430 bodů
asam
422 bodů