Závěj přehled

Závěj
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504906/bmid_zavej-wlP-504906.jpg 4 340 340

Temný katastrofický thriller od celosvětově oblíbené mistryně mrazivých příběhů. Tři obyčejní lidé čelí děsivé skutečnosti a riskují vše, aby dostali šanci na záchranu a vykoupení. Hannah se probouzí v havarovaném autobusu uvězněném vánicí. Meg sedí v lanovce, která uvízla vysoko nad zasněženými horami. Carter hledí z okna izolované lyžařské chaty, jejíž generátor začne v bouři vypovídat službu. Pokud selže, hrozí, že něco, co se skrývá uvnitř, unikne. Všechny tři čeká boj o život. Boj s nebezpečím, které má moc pohltit celé lidstvo... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Drift , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Závěj. Přihlašte se a napište ho.

pinkstrom
18.07.2024 5 z 5

Absolutně nechápu nízké hodnoceni a zdejší komentáře. Za mě byla kniha geniální, čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vodítka tam byla akorat vždy lehce naťuknutá a několikrát jsem byla při čtení překvapená a napjatá. Něco mi došlo driv, něco ne. Za mě naprosto skvělý počin!

soupik2012
16.07.2024 audiokniha 5 z 5

Tudor je můj King v sukních. A jsem ráda, že mne nezklamala ani ve svém nejnovějším románu. V něm se odehrává neradostná vize naší budoucnosti. Tři dějové linky, tři hlavní hrdinové příběhu. Hannah v havarovaném autobusu. Meg v uvíznuté lanovce a Carter v horské chatě. Všichni mají jedno společné. Venku jim hrozí nákaza nebezpečnou nemocí a v uzavřeném prostoru musí čelit neznámému vrahovi. To jak geniálně nakonec autorka jednotlivé dějové linky propojila, lze považovat za zcela nový a originální nápad. Příběh má strhující tempo vyprávění, děj není předvídatelný a má také docela zajímavý závěr. Audiokniha je také velice vydařená. Každou dějovou linku, čte jiný narátor. Hannah: Jitka Ježková, Meg: Zuzana Slavíková a Carter: Vasil Fridrich.

kolacky
29.06.2024 4 z 5

Zpočátku chaos, až postupně se čtenář dozví, že jednotlivé příběhy se odehrály v rozmezí deseti a tří let. Dystopie není zrovna můj šálek čaje, ale knížka nebyla tak špatná. Námět ohavný, ale zajímavý.

Přežije jen ten, kdo dokáže zabít...

08.11.2023

Pohřbení andělé, Závěj a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2023

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Závěj v seznamech

v Právě čtených19x
v dalších seznamech6x

thrillery tajemství hory a pohoří

C. J. Tudor
britská, 1972