nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Druhá knížka od Martina Moravce a opět super skvěle se četla .

27.04.2024 5 z 5

Křehké srdce Křehké srdce Mona Kasten

První díl se mi sice líbil víc , ale i tak byla knížka moc hezká . Adam na sobě hodně zapracoval a jsem rada, ze k sobě s Rosie našli cestu . Popravdě mi Rossie prisla ufnukana. Naštěstí jsem druhy díl četla hned po přečtení prvního dílu jelikož konec prvního dílu byl otevřeny a chtěla jsem vědět jak to dopadne .

20.04.2024

Božidara Božidara Veronika Hájek Hurdová

Dlouho se mi nic takhle nelíbilo jako knížka Bozidara . Hodně jsem se u knížky nasmala . Určitě stojí za přečtení . Je plna vtipných historek a o náročných vztazích mezi mámou a dcerou . Hodně zajímavých úvah .

18.04.2024 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Opět další napínavý příběh a dokonale rozuzleni .

01.04.2024

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Tohle byl nádherný příběh snad nejlepší knížka,co jsem od Mony četla . Jednoznačně WoW . Vztah Rosie a Adama doufám , ze tomu Adam dá šanci až se vrátí z léčby . Spis mě zajímá ,co je příčinou ,ze nesnáší doteky doufám,ze se to dozvíme v dalším díle .

30.03.2024

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Opět super doporučuji

24.03.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Skvělá knížka dobra zápletka .

23.03.2024

Zbytecne zdlouhavé jinak zajímave čtení o jeho celoživotním boji s drogama a alkoholem .

12.03.2024

Skvěle napsané vyborne se knížka četla . Pan Mareš je velký sympatak .

09.03.2024 5 z 5

Feťáci Feťáci Eva Dolejšová

Knihu jsem doslova zhltla naprosto dokonalý příběh o zavislostech opravdu mě knížka doslova pohltila .

03.03.2024 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Tento díl se mi líbil víc než první naprosto nádherný příběh .

22.02.2024 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moc hezky příběh těším se na pokračování .

03.02.2024 5 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Čekala jsem víc nebyla žádná zápletka .

29.01.2024

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Opět skvělá detektivka akorát jak jde o děti tak to je hrozne ,ze někdo dokáže ublížit dítěti . Vraha jsem teda vůbec neodhadla. Překvapilo mě to .

24.01.2024 5 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Hezké počteni taková jednohubka. Hrát to na více stran se proste nevyplácí .

20.01.2024

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Kniha se četla velice dobre . Námět hodně zajímavý . Výborná autorka .

20.01.2024 5 z 5

Musím říct,ze se mi to četlo hůř než první díl nejhorší je,ze se tohle opravdu dělo sousedi se udavali,lidi se báli apod. Hrozná doba

15.01.2024 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Četlo se to skvěle ,ale příběh brutální to sem teda mistama měla co dělat .

08.01.2024 5 z 5

Kdyby ze světa zmizely kočky Kdyby ze světa zmizely kočky Genki Kawamura

Dobra knížka k zamyšlení za mě doporucuju

06.01.2024

Gazely Gazely Patrik Hartl

Ideální oddechovka mám rada knížky Patrika Hartla píše výborně snad zase brzy výjde nějaká nová knížka .

22.12.2023 5 z 5