nicole1990

Kroniky prachuKroniky prachuLin Rina

Naprosto nádherná kniha nebyla preslazena jak mají některé romány ve zvyku. Od začátku jsem si Animant moc oblíbila hlavně mám ráda Londýn takže jsem byla nadšená z toho, že se to odehrává právě v Londýně. Už se těším až si přečtu pokračování. Dlouho mě žádná knížka tak nenadchla, že jsem si přála ať není ještě konec ????.

dnes

Elizino tajemstvíElizino tajemstvíDominik W. Rettinger

Mrazivé a zajímavé čtení určitě doporučuji přečíst.

Mlčící pacientkaMlčící pacientkaAlex Michaelides

Přečteno jedním dechem přesně typ knížek, co mám ráda napínavé od začátku do konce. Fakt za mě super. A konec ten teda hodně překvapil.

Začít znovuZačít znovuMona Kasten

Nádherná knížka sympatické postavy ????

31.12.2020

Máme na vybranouMáme na vybranouEdith Eva Eger

Z knihy jsem doslova unesena je tam i hodně věcí z psychologie což mě zajímá jak se vlastně lidi vyrovnávají s nějakým traumatem. Přečetla jsem knížku během víkendu absolutně nemožné se odtrhnout. Byla tam spíš víc o životě po válce, ale i tak za mě výborně napsané.

06.12.2020

Kanibal z Nine ElmsKanibal z Nine ElmsRobert Bryndza

Super hodně povedené ????i když doufám, že bude pokračování i s Erikou

04.12.2020

Střet králůStřet králůGeorge R. R. Martin

První díl mě bavil popravdě víc, ale to neznamená, že by se mi střet králů nelíbil. Už se těším na třetí díl. Až přečtu knížky chci skouknout i seriál.

17.11.2020

Hlas kukačkyHlas kukačkyH. M. Körnerová (pseudonym)

(+ SPOILER) Skvělá knížka Irma byla moc silná žena. Měla můj obdiv. Bylo mi líto Kristynky a Peti nechápu jak může matka odložit své dítě. Ještě, že měli Magda a Irma mateřské city narozdil od Edity a děti se ujali.

24.10.2020

Dobrá matkaDobrá matkaSinéad Moriarty

Strašně smutná knížka tohle by se dětem stávat nemělo je to strašně kruté a nespravedlive, co si musí prožít jedna rodina. Nešlo číst bez slz a bez emocí.

22.10.2020

Zlaté časyZlaté časyAnne Jacobs

Ze začátku jsem se musela nutit do čtení, ale pak jsem se konečně zacetla. Krásná oddychovka. Když mám srovnat s sagou pánský dům ta se mi líbila víc.

12.10.2020

Stříbrná cestaStříbrná cestaStina Jackson

Čtiva severská detektivka. Mě se líbila a četla se velice dobře.

07.10.2020

Nevítaný hostNevítaný hostShari Lapena

Opět nezklamala, výborný psychologický thriller námět nečekaný. Knížka za den přečtena.

06.10.2020

Heřmánkové údolíHeřmánkové údolíH. M. Körnerová (pseudonym)

Hodně dlouho mě takhle žádná knížka nedostala jako knížka Heřmankove údolí. Anička byla opravdu silná žena má můj obdiv.

01.10.2020

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

(+ SPOILER) Naprosto dokonalý díl za jeden den přečteny. Od začátku jsem si říkala, že to určitě bude nějak souviset s rodiči děti. A taky, že to tak bylo. Nejvíc mě teda dostala Dowsnova smrt to jsem obrecela. Bude to divné bez něj bude v týmu chybět. Angela opět nezklamala každý díl je super.

29.09.2020

Osvětimský procesOsvětimský procesAnnette Hess

Knížka spíš průměrná. Do půlky knížky se řešili nepodstatné věci pak teprve začal proces.

28.09.2020

Smrtící tajnostiSmrtící tajnostiRobert Bryndza

Naprosto super díl. Napínavý od začátku až do konce a konec ten mě teda dostal takže doporučuji.

26.09.2020

Mama milovala GabčíkaMama milovala GabčíkaVeronika Homolová Tóthová

Počet hvězdiček nestačí jak úžasně napsaná to byla kniha, i když byla o těžké době.

19.09.2020

JámaJámaC. J. Tudor

Knížka dobrá, ale ten konec dost otevřený

12.09.2020

Šesté dítěŠesté dítěJonathan Dylan Barker

Nejlepší ze všech dílů bylo to hodně smutné.

12.09.2020

Složka 64Složka 64Jussi Adler-Olsen

Hodně dobře napsané téma teda šílené jenom ta představa, že bych musela zažít to, co ty ženy je hrozná. Konec teda překvapil takový konec jsem fakt nečekala.

22.08.2020

Devátý hrobDevátý hrobStefan Ahnhem

Sérii s Fabianem Riskem jsem si oblíbila. Vrah mě teda překvapil. Rozhodně dávám plný počet hvězd.

28.07.2020

HoubařkaHoubařkaViktorie Hanišová

Knížka me teda dostala, příběh byl hrozně drsný ????

24.07.2020

Hra o trůnyHra o trůnyGeorge R. R. Martin

Viděla jsem i seriál ne teda všechny série, ale musím říct, že mě to dostalo. Už se těším na další díl.

24.07.2020

Cilčina cestaCilčina cestaHeather Morris

Nádherná kniha přečtena jedním dechem
Cilka byla hodně silna žena.

30.05.2020

Růže bílá, černý lesRůže bílá, černý lesEoin Dempsey

Precteno jedním dechem a líbil se mi konec ????

27.05.2020

VdovaVdovaFiona Barton

Byla zdlouhavá a četla jsem i lepší. Chtěla jsem vědět jak to dopadne.

22.05.2020

Dva proti ŘíšiDva proti ŘíšiJiří Šulc

Knížek z války jsem přečetla hodně nejvíc teda o koncentračních táborech o atentátu na Heydricha je to moje první přečtena knížka a četla se jedním dechem. Popisovani mučení jsem fakt nedávala, co vše museli vydržet. Hlavně Ata Moravec to co udělali jemu to jsem přes slzy neviděla. Jednoznačně hodně silna knížka a vše bylo napsané tak jak se to opravdu stalo žádné vymysli. Určitě doporučuji a měl by si ji přečíst každý aspoň by si pak lidi vážili života a toho v jaké žijeme době.

15.05.2020

Milý JohneMilý JohneNicholas Sparks

Krásná knížka jen závěr mě překvapil. Viděla jsem i film. Krásně napsané jen škoda, že nebyl happy end.

02.05.2020

VrányVrányPetra Dvořáková

Hodne depresivní kniha. Ta matka byla na ránu bylo mi Báry fakt líto. A ten konec ten mě teda fakt dostal, takový konec jsem nečekala.

28.04.2020

Pod krvavými nebesyPod krvavými nebesyMark T. Sullivan

Hodně zajímavý příběh z 2 světové války.

02.04.2020