Tíživé ticho přehled

Tíživé ticho
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524666/bmid_tizive-ticho-6531667dbb8ce.jpg 4 877 877

Maggie je úspěšnou lékařkou a s manželem Willem žijí přesně takový život, jaký si vysnili. Jednoho dne však k ní do nemocnice přivezou postřeleného muže v povědomém oblečení. Maggiin život se nejprve zastaví a pak obrátí naruby. Přes všechnu snahu se Willa nepodaří zachránit a Maggie je přesvědčená, že se stal obětí vloupání. Policejní zpráva zní ale jasně: spoušť stiskl Will sám. Maggie je zdrcená žalem i sžíravými otázkami. Její manžel nebyl sebevrah. Měl toho tolik, pro co žít. Po pohřbu odjíždí Maggie do jejich prázdninového domu na malém chorvatském ostrově, aby unikla realitě. Jenže realita ji dostihne i na opuštěném místě a je mnohem temnější, než čekala. Vše odstartuje dopis, který jí Will napsal pro případ své smrti a jenž obsahuje indicie odhalující děsivé tajemství. Jak si Maggie skládá střípky dohromady, zjišťuje, že Willova smrt je spojena s někým z jeho minulosti... S někým, kdo udělá vše pro to, aby umlčel i ji.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Fear the Silence , 2023

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tíživé ticho. Přihlašte se a napište ho.

Katie46
předevčírem 3 z 5

Kniha se mi líbila, byla čtivá, svižná a zajímavá. Sice to není série s Erikou nebo Kate, které mají přeci jenom více prostoru tak to bylo fajn počtení. Je to taková napínavá oddechovka, která vás podle mého i tak bude bavit.

GaleW
12.06.2024 4 z 5

První knížka od pana Bryndzy, kterou jsem četla a nepatřila do série s Erikou Forestrovou. Bylo to svižné, napínavé, mnohokrát jsem měla o hlavní hrdinku strach a někdy jsem měla i já sama strach. Určitě doporučuji, knížka je velmi čtivá.

Eleanor-ka
07.06.2024 3 z 5

Trochu něco jiného, než na co jsme od Roberta Bryndzy zvyklí. Trvá trochu déle, než vás kniha pohltí a místama to může připadat zdlouhavé. Ale to je i tím, že je to thriller, který je vyprávěný z pohledu hlavní hrdinky ve středním věku a ne další případ Kate a Tristana nebo Eriky, kde je děj a styl psaní svižnější.
Ve finále se mi ale kniha líbila, je sice slabší než předešlé autorovy knihy, ale tohle má zaručeně taky potenciál. Posledních 100 stran jsem nebyla schopna knihu odložit.

všechny komentáře

Související novinky (24)

Žebříček nejprodávanějších knih (8. týden)

28.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (7. týden)

21.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (6. týden)

14.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Ocenění knihy (1)

2023 - Český bestseller (Překladová beletrie pro dospělé)

Kniha Tíživé ticho v seznamech

v Přečtených1 242x