Robert Bryndza

britská, 1979 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Kanibal z Nine Elms

Kanibal z Nine Elms - Robert Bryndza

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přez... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 11 knih

Komentáře (26)

Přidat komentář
Lenka0007
28. července

Četla jsem Dívku v ledu, Chladnokrevně a další, které už si nevybavuji. A to je můj problém u Roberta Brynzy. Knížky mají vše, co mají detektivky mít, ale nijak se nevymykají průměru.

Hornet
29. dubna

Dočetl jsem knihu Kanibal z Nine Elms a musím říct, že opravdu skvělé. Všechny knihy z Erikou Fosterovou mám přečtené a prostě úžasné a Kate Marshallová taky výborná. Těším se moc na další knihu.

helenkan
30. března

Mě se série s Erikou líbila víc. Tady mi trochu vadí,že autor s Kate udělal alkoholičku i když vyléčenou. To však neznamená,že bych na něj zanevřela a hned ho odebrala z oblíbených.

Zuzulka30
06. března

První série s Erikou Fosterovou neměla chybu. Velmi dobře se příběhy četli. Mělo to šťávu, náboj, dobrou zápletku. No prostě knihy, které se čtou jedním dechem. Když jsem dostala na Vánoce jeho novou knihu s novou vyšetřovatelkou Kate Marshalovou, strašně jsem se těšila... Sice bych raději Eriku:-) Ale zatím měl autor všechny knihy super, tak proč ne. Po přečtení knihy, ale nadšení opadlo, jako kdyby kniha ani nebyla od jednoho autora. Vůbec se to nedalo srovnat s jeho dřívějšími knihami. Zklamání!

pepa4081
28. února

Bohužel mne po dočtení všech autorových knih opustilo nadšení a odebírám ho z oblíbených. První série mne ke konci už nudila a začátek druhé mi přijde jako snůška pitomostí napsaná pouze s cílem vydělat peníze.

Zdenca79
18. ledna

Detektivky jsem nikdy moc nečetla,ale od RB jsem přečetla všechny jedním dechem.... doporučuji..

patricia8137
05. ledna

Robert Bryndza sa stal mojim obľúbeným autorom hneď po prečítaní jeho prvej knihy. Hneď od začiatku mi sadol jeho štýl písania. Knihy sú napínavé hneď od začiatku. Veľmi sa mi páči, že hlavnou hrdinkou jeho kníh je žena. Som rada, že som našla ďalšieho autora, ktorého knihy sa čítajú jedným dychom.

Veveta
05.09.2019

Jeden z mych nejoblibenejsich autoru, vsechny knihy jsou vyborne a ctou se jednim dechem! DOPORUCUJI!

1