Koupit knihy

Robert Bryndza

britská, 1979


Nahrávám...

Nová kniha

Moje tlustá opilá svatba

Moje tlustá opilá svatba - Robert Bryndza

Coco Pinchardová má za sebou dost nepříjemných, ale pro pozorovatele zvnějšku vtipných kotrmelců. Teď to vypadá, že se její život konečně vrací do normálu: Po bouřlivém r... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 13 knih

Komentáře (34)

Peta0405
07. července

Právě vychází v aj nová kniha ze série s Erikou pod názvem Fatal Witness. Doufám, že se brzy dočkáme překladu...

LuckaWeiss
01. února

Vynikající autor, jehož brilantní styl psaní Vás chytí a už nepustí. Od pana Bryndzy mne uchválila série s Erikou Fosterovou, kterou jsem přečetla během 3 týdnů, ani nevím jak. Rozhodně se chystám na další autorovy knihy, opět se ráda nechám unášet proudem těch promyšlených příběhů, které nám nabízí.

ivana7717
08. ledna

Pre mňa jeden z výborných spisovateľov. Najradšej mám sériu Eriky, súčasne s hlavným príbehom sa odvíja aj jej príbeh. V knihách nechýba napätie a držia čitateľa až do konca príbehu, ako to celé skončí.

felia
07.09.2021

Já čtu od Bryndzy vše, ale žádnou radost z těch thrillerů nemám. Vždy mě odradí příběh nějakých homosexuálů

Hermiona419
27.05.2021

Jeden z nejlepších spisovatelů současnosti! Bryndzovy knihy se čtou úplně samy. Vřele doporučuji všem milovníkům detektivek!!!

Lychorinda
03.01.2021

Autora mám ráda. Všechny jeho knihy mám přečtené a všechny mě bavily.:)

EvikU.
02.11.2020

Jeho knihy se mi líbí. Mám rozečtenou sérii s Erikou. Díl od dílu to bylo lepší. Ještě mi chybí dočíst Smrtící tajnosti. A nejspíš se podívám i na jeho další knihy. Když se ale rozhodnete pro tohoto autora krok vedle to nebude. Autora mohu doporučit.

tess.de.veles
17.08.2020

Já vám tedy nevím.... Robert je mi moc sympatický... a jeho knížky jsou OK, ale že by byly nějak nadprůměrné? Tak jako on píše více spisovatelů, a bez urážky KOHOKOLIV, myslím, že jsou i lepší, MNOHEM lepší autoři... Pro mě třeba Musso nebo C.Mackintosh..... Ti píší tak, že mi to bere dech.... Ale Robertovi fandím...., ale myslím, že nikdy nepřekročí svůj stín... Nic ve zlém... :-)

1