Robert Bryndza

britská, 1979, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti - Robert Bryndza

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího v... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Dívka v leduChladnokrevněDo posledního dechuNoční lovTemné hlubiny

Komentáře (16)

Robert Bryndza

Přidat komentář
postrach
13. února

Styl autorova psaní se mi zalíbil.Přidávám do oblíbených.Dokonce zvažuju.že knihy koupím a zařadím si do knihovny.Těším se na novou knihu.

xluke
28. ledna

Tak se můžeme na jaře těšit na další díl série s Erikou Fosterovou - https://www.grada.cz/landing-pages/smrtici-tajnosti-robert-bryndza/

Edit: Knihu lze už předobjednat - https://www.grada.cz/smrtici-tajnosti-9786/

DejnaDee
15. ledna

Jeho styl psaní mi sedí, z každé stránky číhá napětí, popisy událostí jsou vybroušené do nejmenšího detailu, postavy jsou brilatně vykreslené. Robert Bryndza je spisovatel, který mě prostě nesmírně baví...

Kamilajares
01. ledna

Nejúžasnější spisovatel :)
Knihy se čtou jedním dechem, příběhy jsou od začátku do konce napínavé, za mě TOP!

wimim
17.11.2018

Muj nejoblibenejsi spisovatel. Ziskal si me uz v prvni knize Divka v ledu. Strasne se mi libi jeho styl psani a smysl pro detail. Proste musite cist dal aby jste zjistili jak to dopadne. Vyborny..jen tak dal, doufam ze Erika bude mit vice pripadu a serie bude hodne dlouha ;)
Well done Roberte!

Rachel753
11.09.2018

Výborný - ten nejlepší spisovatel detektivních románů! Přečetla jsem všechny (zatím) čtyři díly případů Eriky Fosterové za jediný měsíc - úplně jsem se zžila s hlavními postavami. Zápletky jsou popisovány strašidelně a velice napínavě. Doslova jsem hltala každou další kapitolu se zájmem zjistit, co bude v dění následovat, opravdu do posledního dechu. Za mě rozhodný TOP z detektivek!! :-) Těším se na další pokračování ve vývoji postav Eriky, Mossové a Petersona a na další případy, které budou muset řešit. Robert Bryndza je rozhodně mezi nejlepšími autory mezi detektivkami a vůbec. Doporučuji číst jeho detektivní romány!!

Tynule
11.09.2018

Od první knihy si mně autor dostal.
Má své pozitiva i negativa z mé strany.
Pozitiva:
1. Krátké kapitoly cca po 4 stránkách (rada čtu od kapitoly ke kapitole)
2. Sympatická vyšetřovatelka Erika (ambiciózní, sverázná, věří svému instinktu a pěkně “držkatá”), mám rada i její spolupracovníky
3. Velice se mi líbí jaký se vytváří vztah se svým spolupracovníkem a velice jim fandím!!
4. Autor se v každé knize snaží seznámit s “problematikou” dnešního světa a čtenáře tak zasvěcuje. Kniha se od toho odpichuje (homosexuálové, sociální sítě, sebevraždy,...)
Negativa
1. Ve většině knih Eriku odvolávají - dovolená či suspendovaní a to je jako [dežaví]

Knihy doporučuji! Nemusíte si je kupovat jako já, jelikož když se mi nějaký autor líbí tak musím mít “celou” sbírk, ale knihy jsou v knihovnách tak si je určitě zapůjč- tě a věřím, že většina z Vás nebude zklamaná!!!

helenkan
13.07.2018

Dívka v ledu,Noční lov,Temné hlubiny,Do posledního dechu - přečteno. A teď jen doufám,že bude další. Super detektivky.

putpuda
28.06.2018

Už jsou další dva díly, zatím jen eng. Ale už se těším, tato série se mi moooc líbí.

Janniska
18.05.2018

Styl autorova psaní mi opravdu sedí.Postava Agentky Fosterové se mi moc líbí , již čtu druhý román ze série s touto vyšetřovatelkou a chystám se na další :-)

pepa4081
08.05.2018

Během týdne jsem přečetl Dívku v ledu, Noční lov a Temné hlubiny.
MOC se mi líbily. Styl jakým jsou napsané mi opravdu sedí. Detektivky jsou napínavé, zápletky neotřelé, neobsahují nadbytek morbidních podrobností a soukromí život hlavních postav je líčený bez zbytečně dlouhých pasáží. I když mají knihy okolo 400 stran, nejsou v nich hluchá ani nudná místa. Hlavní vyšetřovatelka Erika je sympatická, vždy čekám, co zase vyvede. Také je mi sympatický její boj proti kastovnímu systému v Anglii. I když jsem vždy předem uhodl pachatele, až do konce jsem byl napnutý, kdo mu pomáhá a proč vlastně vraždí. Jen jednu malou poznámku: nezdá se mi, že by v Anglii žilo tolik homosexuálních párů, kolik se jich v příbězích vyskytuje.
Pan Bryndza je po nějaké době autor, jehož knížky si rád přečtu za čas znovu a už se těším na další.

ElenaM
30.04.2018

Robert Bryndza si mě získal hlavně svým stylem psaní. Líbí se mi, že nepoužívá dlouhé popisy postav či prostředí a jde rovnou k věci. Jeho knihy mají spád, ale zároveň umí dobře vykreslit atmosféru. Hned během čtení Dívky v ledu si mě získal a stal se mým oblíbeným autorem. Je také znát, že se s každou knihou zlepšuje. :-)

Simii45
02.03.2018

Po přečtení jeho 3 knih - Dívka v ledu, Noční lov a Temné hlubiny jsem ho zařadila mezi me oblíbené autory.
Moc se těším na další tvorbu a další příběh Eriky Fosterove :-)

Mianney
31.01.2018

Jeho knížky jsou super!!! Četla jsem dívka v ledu, noční lov i temné hlubiny a moc se mi líbily. Určitě doporučuji!!!

eva3695
22.12.2017

Robert Bryndza píše skvělé knížky. Četla jsem Dívku v ledu, Noční lov i Temné hlubiny a nedá se říct nic jiného, než že to jsou skvělé knihy a pan Bryndza skvělý spisovatel. Měla jsem tu čest se s ním setkat a tak sympatického člověka jsem snad ještě nepotkala. A velmi mě potěšil, když oznámil, že na jaře vyjde již čtvrtá knížka. Takže se nemůžu dočkat a jeho knihy můžu jen doporučit.

helenkan
16.12.2017

Na doporučení jsem si přečetla jednu jeho knihu a moc se mi líbila. Myslím,že jsem našla dalšího autora jehož knížky si ráda přečtu.