koupit eknihy

Robert Bryndza

britská, 1979, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Do posledního dechu

Do posledního dechu

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako... přejít na knihu

Populární knihy

/ všechny knihy
Dívka v leduNoční lovTemné hlubinyE-maily Coco PinchardovejTen pravý a tá ľavá

Komentáře (9)

Přidat komentář
helenkan
13. července

Dívka v ledu,Noční lov,Temné hlubiny,Do posledního dechu - přečteno. A teď jen doufám,že bude další. Super detektivky.

putpuda
28. června

Už jsou další dva díly, zatím jen eng. Ale už se těším, tato série se mi moooc líbí.

Janniska
18. května

Styl autorova psaní mi opravdu sedí.Postava Agentky Fosterové se mi moc líbí , již čtu druhý román ze série s touto vyšetřovatelkou a chystám se na další :-)

pepa4081
08. května

Během týdne jsem přečetl Dívku v ledu, Noční lov a Temné hlubiny.
MOC se mi líbily. Styl jakým jsou napsané mi opravdu sedí. Detektivky jsou napínavé, zápletky neotřelé, neobsahují nadbytek morbidních podrobností a soukromí život hlavních postav je líčený bez zbytečně dlouhých pasáží. I když mají knihy okolo 400 stran, nejsou v nich hluchá ani nudná místa. Hlavní vyšetřovatelka Erika je sympatická, vždy čekám, co zase vyvede. Také je mi sympatický její boj proti kastovnímu systému v Anglii. I když jsem vždy předem uhodl pachatele, až do konce jsem byl napnutý, kdo mu pomáhá a proč vlastně vraždí. Jen jednu malou poznámku: nezdá se mi, že by v Anglii žilo tolik homosexuálních párů, kolik se jich v příbězích vyskytuje.
Pan Bryndza je po nějaké době autor, jehož knížky si rád přečtu za čas znovu a už se těším na další.

ElenaM
30. dubna

Robert Bryndza si mě získal hlavně svým stylem psaní. Líbí se mi, že nepoužívá dlouhé popisy postav či prostředí a jde rovnou k věci. Jeho knihy mají spád, ale zároveň umí dobře vykreslit atmosféru. Hned během čtení Dívky v ledu si mě získal a stal se mým oblíbeným autorem. Je také znát, že se s každou knihou zlepšuje. :-)

Simii45
02. března

Po přečtení jeho 3 knih - Dívka v ledu, Noční lov a Temné hlubiny jsem ho zařadila mezi me oblíbené autory.
Moc se těším na další tvorbu a další příběh Eriky Fosterove :-)

Mianney
31. ledna

Jeho knížky jsou super!!! Četla jsem dívka v ledu, noční lov i temné hlubiny a moc se mi líbily. Určitě doporučuji!!!

eva3695
22.12.2017

Robert Bryndza píše skvělé knížky. Četla jsem Dívku v ledu, Noční lov i Temné hlubiny a nedá se říct nic jiného, než že to jsou skvělé knihy a pan Bryndza skvělý spisovatel. Měla jsem tu čest se s ním setkat a tak sympatického člověka jsem snad ještě nepotkala. A velmi mě potěšil, když oznámil, že na jaře vyjde již čtvrtá knížka. Takže se nemůžu dočkat a jeho knihy můžu jen doporučit.

helenkan
16.12.2017

Na doporučení jsem si přečetla jednu jeho knihu a moc se mi líbila. Myslím,že jsem našla dalšího autora jehož knížky si ráda přečtu.