koupit knihy

Robert Bryndza

britská, 1979

Nahrávám...

Nová kniha

Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové

Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové - Robert Bryndza

Seznamte se s Coco Pinchardovou, představitelkou nové rom-com série od Roberta Bryndzy! Jaké to je, když po čtyřicítce začínáte úplně znovu? Je to prdel… Coco Pinchardová... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 12 knih

Komentáře (30)

Hermiona419
27. května

Jeden z nejlepších spisovatelů současnosti! Bryndzovy knihy se čtou úplně samy. Vřele doporučuji všem milovníkům detektivek!!!

Lychorinda
03. ledna

Autora mám ráda. Všechny jeho knihy mám přečtené a všechny mě bavily.:)

EvikU.
02.11.2020

Jeho knihy se mi líbí. Mám rozečtenou sérii s Erikou. Díl od dílu to bylo lepší. Ještě mi chybí dočíst Smrtící tajnosti. A nejspíš se podívám i na jeho další knihy. Když se ale rozhodnete pro tohoto autora krok vedle to nebude. Autora mohu doporučit.

tess.de.veles
17.08.2020

Já vám tedy nevím.... Robert je mi moc sympatický... a jeho knížky jsou OK, ale že by byly nějak nadprůměrné? Tak jako on píše více spisovatelů, a bez urážky KOHOKOLIV, myslím, že jsou i lepší, MNOHEM lepší autoři... Pro mě třeba Musso nebo C.Mackintosh..... Ti píší tak, že mi to bere dech.... Ale Robertovi fandím...., ale myslím, že nikdy nepřekročí svůj stín... Nic ve zlém... :-)

Lenka0007
28.07.2020

Četla jsem Dívku v ledu, Chladnokrevně a další, které už si nevybavuji. A to je můj problém u Roberta Brynzy. Knížky mají vše, co mají detektivky mít, ale nijak se nevymykají průměru.

Hornet
29.04.2020

Dočetl jsem knihu Kanibal z Nine Elms a musím říct, že opravdu skvělé. Všechny knihy z Erikou Fosterovou mám přečtené a prostě úžasné a Kate Marshallová taky výborná. Těším se moc na další knihu.

helenkan
30.03.2020

Mě se série s Erikou líbila víc. Tady mi trochu vadí,že autor s Kate udělal alkoholičku i když vyléčenou. To však neznamená,že bych na něj zanevřela a hned ho odebrala z oblíbených.

Zuzulka30
06.03.2020

První série s Erikou Fosterovou neměla chybu. Velmi dobře se příběhy četli. Mělo to šťávu, náboj, dobrou zápletku. No prostě knihy, které se čtou jedním dechem. Když jsem dostala na Vánoce jeho novou knihu s novou vyšetřovatelkou Kate Marshalovou, strašně jsem se těšila... Sice bych raději Eriku:-) Ale zatím měl autor všechny knihy super, tak proč ne. Po přečtení knihy, ale nadšení opadlo, jako kdyby kniha ani nebyla od jednoho autora. Vůbec se to nedalo srovnat s jeho dřívějšími knihami. Zklamání!

1