Koupit knihy

Robert Bryndza

britská, 1979


Nahrávám...

Přidat citát

Citáty (6)

"Bez tebe to nedokážu. Život... Všechno..." řekla. Pak jí v hlavě zazněla slova, která Mark říkávál, když si myslel, že je trochu moc dramatická: Slez z toho kříže, někdo to dřevo potřebuje! Nehledě na slzy se zasmála a řekla: Měla bych se začít ovládat, co?" (Dívka v ledu)


„Nevím, jak bez tebe budu moct žít, ale musím. Abych se někam posunula, musím tě nechat odejít ~ Dívka v ledu - Erika Fosterová 


Až zemřu, pusť mě, nech mě jít. Je tolik věcí, co chci vidět a udělat. Nepoutej se ke mně proudem slz, musíš zřít, Ale buď vděčný, že jsme prožili tolik hezkých let. Dala jsem ti svou lásku, a ty můžeš jen hádat, Kolik ty sám jsi mi štěstí dal. Děkuji ti za lásku, kterou jsi mi projevoval, Ale teď je na čase, abys šel tou cestou sám. Truchli pro mě jen chvíli, jestli truchlit musíš, Pak ale smutek v důvěru obrať. Je to jen na chvíli, kdy musíme se rozloučit. Ve svém srdci vzpomínky chraň jako poklad. Nebudu daleko a život jde dál. Pokud mě budeš potřebovat, zavolej a já přijdu. I když mě nevidíš, ani se mě nemůžeš dotýkat, budu poblíž. A když budeš naslouchat svým srdcem, uslyšíš. Všechna moje láska je čistá a něžná. A pak, až tou cestou půjdeš ty sám, S úsměvem tě pozdravím a řeknu: , Vítám tě.


Tajemství splynutí s davem je v tom, že se o to člověk nesmí snažit.


Tajemství splynutí s davem je v tom, že se o to člověk nesmí snažit. (David - Dívka v ledu)


Život je to, co se děje, když si člověk maluje jiné plány. (Do posledního dechu, str. 387)