Osudné svědectví přehled

Osudné svědectví
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501102/bmid_osudne-svedectvi-APt-501102.jpg 4 1657 1657

Detektiv Erika Fosterová se během večerní procházky v okolí svého nového domu v Blackheath ocitá na místě činu. Brutálně zavražděná žena je Vicky Clarkeová, která měla svůj vlastní podcast o skutečných zločinech. Poté co se Erika připojí k vyšetřování případu, zjistí, že Vicky pracovala na nové epizodě podcastu o sexuálním predátorovi, který loví mladé studentky v okolí jižního Londýna, a než se v hluboké noci vloupá k nim domů, dlouho je sleduje. Jakmile Erika zjistí, že všechny Vickyiny poznámky a zvukové nahrávky z jejího bytu v době její vraždy zmizely, začíná jí být jasné, že Vicky byla jen krok od odhalení útočníka, jenž ji zavraždil proto, aby nebyl odhalen a dopaden. Pak ale přijde šok a Erika musí přehodnotit vše, co si do té doby o Vicky myslela a věděla. A s omezeným množstvím indicií a téměř žádnými důkazy musí najít vraha, než udeří znovu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Fatal Witness , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osudné svědectví. Přihlašte se a napište ho.

Luci19346
22.07.2024 3 z 5

K sérii jsem se vrátila po několika letech a osobně mi trochu chybělo připomenutí děje.
Nevím jestli je to tím, že už jsem přečetla hodně detektivek, ale vraha jsem si tipla hned na začátku a tak mě děj moc nebavil a nedokázala jsem se začíst.
Začínám být alergická na zatažení vyšetřovatele do spárů vraha...
Tudíž za mě kniha neurazí, nenadchne.

FoxFox
16.07.2024 4 z 5

Po pěti letech jsem se vrátila k sérii s hlavní vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou, ale zdá se mi to jako chvilka, po které jsem se opět setkala s už dobře známými hrdiny. Dílem Osudné svědectví se prolíná zápletka spojená s nahráváním krimi podcastu, která mi byla sympatická. Líbilo se mi vykreslení atmosféry podzimního Londýna, a taky Eričin nový chlupatý společník. Celkově dobře napsaná detektivka bez hluchých míst, čtení mě bavilo, fanouškům pana Bryndzy určitě doporučuji.

Jara.v
08.07.2024 3 z 5

Čtivé, ale vyšetřování mě nezaujalo tak, jako některé předchozí díly. Plus ale je, že nás autor konečně pustí trochu do soukromí Eriky, a že už z ní udělal trochu zranitelného člověka. Jinak je vyšetřovací stroj.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Žebříček nejprodávanějších knih (7. týden)

22.02.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Ocenění knihy (1)

2022 - Český bestseller (Překladová beletrie pro dospělé)

Kniha Osudné svědectví v seznamech

v Právě čtených41x