Osudné svědectví přehled

Osudné svědectví
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501102/bmid_osudne-svedectvi-APt-501102.jpg 4 1607 1607

Detektiv Erika Fosterová se během večerní procházky v okolí svého nového domu v Blackheath ocitá na místě činu. Brutálně zavražděná žena je Vicky Clarkeová, která měla svůj vlastní podcast o skutečných zločinech. Poté co se Erika připojí k vyšetřování případu, zjistí, že Vicky pracovala na nové epizodě podcastu o sexuálním predátorovi, který loví mladé studentky v okolí jižního Londýna, a než se v hluboké noci vloupá k nim domů, dlouho je sleduje. Jakmile Erika zjistí, že všechny Vickyiny poznámky a zvukové nahrávky z jejího bytu v době její vraždy zmizely, začíná jí být jasné, že Vicky byla jen krok od odhalení útočníka, jenž ji zavraždil proto, aby nebyl odhalen a dopaden. Pak ale přijde šok a Erika musí přehodnotit vše, co si do té doby o Vicky myslela a věděla. A s omezeným množstvím indicií a téměř žádnými důkazy musí najít vraha, než udeří znovu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Fatal Witness , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osudné svědectví. Přihlašte se a napište ho.

HelenBarbora
18.06.2024 4 z 5

Skvělý díl :)

LeHor
17.06.2024 4 z 5

Na Eriku jsem se moc těšila a nezklamala. Chvilku se mi zdálo, že se příběh trochu táhne (možná špatné načasování), ale i tak se mi to moc líbilo. A májku taky můžu :-)

Allla9
14.06.2024 5 z 5

Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová nezklamala ani v díle Osudové svědectví. Je perfektní vyšetřovatelka a i v jejím osobním životě nastávají velké změny.

všechny komentáře

Související novinky (26)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Žebříček nejprodávanějších knih (7. týden)

22.02.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Ocenění knihy (1)

2022 - Český bestseller (Překladová beletrie pro dospělé)

Kniha Osudné svědectví v seznamech

v Přečtených2 237x