Do posledního dechu přehled

Do posledního dechu
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371299/bmid_do-posledniho-dechu-Wxx-371299.jpg 5 2870 2870

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu… Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Last Breath , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Do posledního dechu. Přihlašte se a napište ho.

david5746
03.06.2024 2 z 5

Já pořádně nevím, co tomu chybělo, ale prostě mě to dost nebavilo. Vyšetřování policie takové nijaké (asi moc koukám na seriály, ale v takhle kamerama pokrytém městě by se z toho prostě dalo asi mnohem víc) a záporák je sice trouba plný traumat, ale policii se vyhýbá bravurně - taknějak samovolně. A Erika no já nevím, prostě protivná?

morava
02.06.2024 5 z 5

Tak tentokrat musim dat 5 hvezdicek, ponevadz jsem to mela precteno rychlosti blesku, nemohla jsem se odtrhnout, a Erika mne v tomto dile opravdu moc bavila. Stejne tak vysetrovani celeho pripadu, a ja se urcite v budoucnu pustim do dalsiho dilu.

sofiera
31.05.2024 5 z 5

Za mně dosud nejlepší díl s Erikou Foster.
Jak to jen ten Robert Bryndza dělá?
Co kniha, to bestseller a nadšení čtenáři.
V jednoduchosti je krása a já se tetelím blahem a jdu na autorovy další knihy.

všechny komentáře

Související novinky (8)

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

10 nejprodávanějších eknih (leden)

04.02.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

Život je to, co se děje, když si člověk maluje jiné plány.

Kniha Do posledního dechu v seznamech

v Přečtených4 422x
ve Čtenářské výzvě420x