Do posledního dechu přehled

Do posledního dechu
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371299/bmid_do-posledniho-dechu-Wxx-371299.jpg 5 2919 2919

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu… Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Last Breath , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Do posledního dechu. Přihlašte se a napište ho.

adela2230
23.07.2024 4 z 5

Je fakt, že začátek se dost opakuje, chování Eriky je stále stejné a chtělo by to změnu. Ovšem aktuální téma se zaměřením na vraždy se opravdu povedlo.

Ajrad1981
22.07.2024 5 z 5

Tak jo, Erika se zase cpe někam, kde o ni nikdo nestojí, nic nového pod sluncem. A to fakt nikoho jiného nenapadlo zkoumat, zda existují nějaká další podobná úmrtí?

Pak se do vyšetřování dostala naprosto legálně, což jsem nečekala, ale byla jsem vlastně i ráda. Pachatele my čtenáři známe a vůbec mi to nevadí, je zajímavé číst, jak pokračuje vyšetřování, a současně, jak a o čem přemýšlí vrah.
Nicméně, je dost podezřelé, že jinak důkladný a precizní pachatel najednou začne dělat takové chyby. Konec už je takové klišé, které jsem četla už několikrát v různých obalech, nechci se o tom moc rozepisovat, abych nic nevyzradila, ale kdyby tam byla aspoň jedna věc trochu jinak, bylo by to uvěřitelnější.

A jen tak mimochodem - vážně Eriku překvapilo, že oběť - mladá dívka - měla vyholený klín?? Mě by spíš překvapilo, kdyby ho vyholený neměla. :-)

Zlajda95
21.07.2024 4 z 5

Čtvrtá hvězda za aktuální námět. Myslím, že on-line seznamky nějakou dobu oželím...

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

10 nejprodávanějších eknih (leden)

04.02.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Život je to, co se děje, když si člověk maluje jiné plány.

Zfilmováno

Do posledního dechu (2002)

Kniha Do posledního dechu v seznamech

v Právě čtených53x
v Přečtených4 484x