Chladnokrevně

Chladné londýnské ráno. Velký kufr, který vyplavila Temže. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její kolegyně Mossová už tuší, že je uvnitř nečeká příjemné překvapení… Ale na to, co doopravdy najdou uvnitř, když se jim zrezivělý kufr podaří na několikátý pokus otevřít, nemůže být nikdo nikdy připraven… Byť to není poprvé, co detektiv šéfinspektor Erika Fosterová čelí brutální vraždě, kufr s rozřezaným tělem mladého muže vyplavený na břeh Temže ji šokuje. O dva týdny dříve bylo navíc nalezeno v podobném kufru tělo mladé ženy. Je to jen náhoda, nebo se Erika a její tým budou muset znovu postavit sériovému vrahovi? Co obě oběti spojuje? A co další případy, které se sice staly v jiném okresu a za jiných okolností? Mohou se i u nich najít nějaké styčné body s případem těl v kufrech? Zločin si navíc, jak známo, nevybírá dovolenou a Erika se zaplete do paralelního případu. Robert Bryndza opět splétá a rozplétá mnohovrstevný příběh ve více rovinách a vede nitky ke konci, jenž čtenáře tentokrát možná tolik nešokuje, ale rozhodně vybudí silné emoce. A znovu nechá každého, aby si sám odpověděl na otázky, co znamená láska až za hrob, pro co jsou lidé ochotní riskovat nebo kvůli čemu zrazují své přátele....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390048/chladnokrevne-38h-390048.jpeg 4.41482

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Cosmopolis

Cold Blood, 2017

Kniha Chladnokrevně

Aaloha

Příběh mi přijde drsnější než ty předešlé, prostě pachatel je chladnokrevný. Ale jinak super jízda, napínavé jako vždy.

Monika1717

V knize je ukázáno,jak je člověk ovlivnitelný a jak se může stát ze slušného člověka zločincem. Kniha se mi líbila, i když od poloviny bylo jasné, kdo je padouchem, četla jsem dál s určitým napětím, co ještě vyvedou. Nebudu psát, jaký byl konec, ale byla jsem ráda, ze to tak dopadlo.

Kristulda

Četla se jedním dechem, doporučuji.

Toledo

Myslím, že s případy Eriky Fosterové od Bryndzy prostě nemůžete udělat chybu. Už když knihy kupuji, vím, že to bude parádní čtení a ani tento díl mne nezklamal. Napínavé a poutavé čtení, miluju jeho detektivky.

Janadvorackova

Předchozí díly musel psát někdo jiný.
Autor musel naštvat všechny své policejní poradce a na psaní mít málo času. Jinak si nedovedu vysvětlit nekonzistentnost, zmatené jednání postav a ten příšerný konec.
Předchozí mě bavily o hodně víc.

sabca

Tak mě zase zase tato kniha líbila jako všechno co napsal. Přesto, že vrah je známý celou dobu, vůbec to neubralo na čtivosti. Krátké kapitoly, což mám ráda, protože si říkám ještě jednu, ještě jednu a jsem na konci. Doporučuji

tanecnica

Další Bryndza? Jakože - cože? Doteď jsem detektivky skoro nečetla a najednou pátá v průběhu dvou měsíců? To mluví za vše, ne? :-)

konicekbily

Autorovi se povedlo stvořit pěknou sérii se zajímavou hlavní hrdinkou. I tato kniha naplňuje mé představy o pěkné odpočinkové knize. Jsem spokojen, ale příběh mi připadá mělký a nevyrovnaný. Pokud se někdo zajímá o drogy, jako hlavní záporný hrdina, je součástí nějakého řetězce dodavatelů a následně dealerů. Autor se zaměřil pouze na jeden článek řetězu obchodu s drogami a ostatní zamlčel. Finální "únosové orgie" mi připadají jaksi zbytečně navíc a jsou nereálné.

Nástrahy zubařského křesla
Nástrahy zubařského křesla