Chladnokrevně

Chladné londýnské ráno. Velký kufr, který vyplavila Temže. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její kolegyně Mossová už tuší, že je uvnitř nečeká příjemné překvapení… Ale na to, co doopravdy najdou uvnitř, když se jim zrezivělý kufr podaří na několikátý pokus otevřít, nemůže být nikdo nikdy připraven… Byť to není poprvé, co detektiv šéfinspektor Erika Fosterová čelí brutální vraždě, kufr s rozřezaným tělem mladého muže vyplavený na břeh Temže ji šokuje. O dva týdny dříve bylo navíc nalezeno v podobném kufru tělo mladé ženy. Je to jen náhoda, nebo se Erika a její tým budou muset znovu postavit sériovému vrahovi? Co obě oběti spojuje? A co další případy, které se sice staly v jiném okresu a za jiných okolností? Mohou se i u nich najít nějaké styčné body s případem těl v kufrech? Zločin si navíc, jak známo, nevybírá dovolenou a Erika se zaplete do paralelního případu. Robert Bryndza opět splétá a rozplétá mnohovrstevný příběh ve více rovinách a vede nitky ke konci, jenž čtenáře tentokrát možná tolik nešokuje, ale rozhodně vybudí silné emoce. A znovu nechá každého, aby si sám odpověděl na otázky, co znamená láska až za hrob, pro co jsou lidé ochotní riskovat nebo kvůli čemu zrazují své přátele....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390048/chladnokrevne-38h-390048.jpeg 4.41761

Kniha Chladnokrevně

ela1972

Další skvělá bryndzovka

Libunka74

Výborné, napinave, velmi zajímavé rozuzlení. Bryndza opět nezklamal, dávám plný počet!

ErčaV.

Další bezva kniha. Úžasné čtení a i když mi bylo jasné kdo za vraždami stojí, tak jsem byla koncem naprosto překvapená.
Celý příběh je čtivý a napínavý.

kikies

Další kniha ze série mého už oblíbeného autora. Brutálnější, ale pořád čtivá, napínavá a já nevím, ač je to cizinec, tak snad ten slovenský vliv nebo co, připadám si při čtení "jako doma"! Mám ráda autora, mám ráda Eriku a rozhodně budu pokračovat.

ZuzanaZ83

Další super kniha s Erikou.
V poslední době se pouštím do různých žánrů podle doporučení a podcastů. Ne vždycky jsem nadšená.
Ale Bryndza je prostě jistota. Příběhy s Erikou mají všechno. Napětí, děs, vtip, akci, logiku. Tak akorát míra brutality. Příběhy jsou chytré a rychle a skvěle se čtou. Opět i zde krátké kapitoly, který dávají knížce ještě více švihu.
Doporučuji všem jako oddechovku, první četbu thrillerů nebo i jako restart po čtecí krizi.

Lenka339

Další skvělá kniha ze série s Erikou Fosterovou. Napínavá, čtivá kniha, přečteno velmi rychle. Knihu prostě nechcete odložit.

Jordanka9

Můj první Bryndza. Díky komentářům v DK jsem se nechala nalákat na tu sympatickou Eriku a nelituji.
Zhltla jsem za 3 večery (noci) .
Prolínání 2 dějových linií mě zpočátku mátlo, ale pak mi
ta hrůza začala docházet. Zloun Max je mistrně vystižený , Nina od začátku ztracená a z rozjetého rychlíku už nemá šanci vyskočit. Erika tu temnou atmosféru naštěstí vždy prosvětlila. Už se vezu - další bryndzovku mám rozečtenou...

onyx84

Úžasný a zároveň hrozně krutý díl...skvěle vyvážené prolínání "dobré" a "špatné" dějové linky,pořád jste ve střehu a konec tomu dá tu tzv. třešničku...už mi ty vraždy asi lezou na mozek,ale Maxovi sem přál horší konec ;)