Do posledního dechu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu… Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371299/do-posledniho-dechu-Wxx-371299.jpg 4.51806
Série

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 4.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Cosmopolis
Orig. název

Last Breath, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (520)

Kniha Do posledního dechu

Přidat komentář
Lucie311
21. ledna

Opět parádní jízda.

pch1976
18. ledna

Opět skvělá detektivka


skrytourka
12. ledna

Prostě Bryndza ,takže zase super.Jedine co mě trošku vyvedlo z míry zrovna u tohohle spisovatele že jsme od začátku věděli kdo je vrah ...to byl teda nezvyk ,trošičku mi chybělo to vzrušení hádání kdo je vrah......ale nakonec zase bylo fajn sledovat myšlenky toho kdo zabijí a jak postupně dělá chyby.Ja prostě nemůžu Bryndzu hodnotit jinak než bomba.

Lukeronka
04. ledna

Super, po delší době se vracím k Bryndzovi a jsem nadšená, po X přečtených detektivkách mezi tím je prostě poznat, že je toto o třídu výš... :) Hned jdu na další díl i přes to, že mě tu čeká např. nový Kepler nebo Carter a to už je co říct!

Nunynka
29.12.2020

Za čtivost musím dát pět hvězdiček. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. I když se žádné překvapení nedělo. Moc mě baví dějová linka hlavních hrdinů.

LucyPaul
27.12.2020

Další čtivá kniha. Těším se až se vrhnu na další díl.

KatyM.
25.12.2020

Další super detektivka. Těším se na další díl.

ela1972
24.12.2020

Opět super

1 ...