Do posledního dechu

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu… Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371299/do-posledniho-dechu-Wxx-371299.jpg 4.51565

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Cosmopolis

Last Breath, 2017

Kniha Do posledního dechu

Acquenta
dnes

Jako vždy od Roberta napínavé, čtivé, vřele doporučuji .

HolkaMajda

Jako všechny knížky od Bryndzy, tak i tuhle jsem přečetla za jeden deštivý sobotní den. Miluju jeho vykreslování postav. Díky jeho Dívce v ledu jsem se pustila do čtení detektivek. Už se těším, až se pustím do dalšího dílu.

Ondra_P

Výborná kniha, ale nic jiného jsem ani od Roberta Bryndzy nečekal. Příběh mě bavil a jeho čtení příjemně uteklo. Doporučuji.

blackoutzuzi

Čtvrtý díl detektivní série od božího Bryndzy. U tohoto dílu mám však výhrady. Měla jsem pocit, že podobný příběh jsem už četla několikrát.. Za tu neoriginalitu musím strhnout body :( Nicméně text byl velmi čtivý tak, jak jsme u Bryndzy zvyklý :)

Ivuska.09

Další díl za mnou, tentokrát to byla jízda a myslím, že teď už si autor pět hvězdiček opravdu zaslouží. Došlo i k několika milníkům v životě hlavní hrdinky, takže jsem zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet dál. Velmi čtivé!

Olaf74

Další skvělý početní Tak hupky šupky na další.

elca23294

Do posledního dechu od Roberta Bryndzy mě opět absolutně nadchlo. Musím uznat, že u téhle knihy jsem byla na konci asi nejvíce vystresovaná, jak to vlastně celé dopadne. Stejně jako u knihy Noční lov se kdo je vrah, dozvídáte už někdy v polovině knihy, ale to nemění fakt, že budete až do poslední chvíle napjatí, jak to skončí. Od knihy jsem se neuměla odtrhnout ( ostatně jako od všech knih ze série ). Za mě stoprocentních 5*.

vlastus52

Je to má první kniha od tohoto autora, ale věřím, že ne poslední. Už se těším na další. Kniha se velmi dobře četla.

Žhavý hrob
Žhavý hrob