Do posledního dechu

Do posledního dechu https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371299/bmid_do-posledniho-dechu-Wxx-371299.jpg 5 2823 668

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu… Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Last Breath , 2017

Zrzavá_Tereza
20.03.2018 3 z 5

Jak už tu bylo několikrát zmíněno - je to jednoduché svižné čtení, ale pro mě asi nejslabší díl. Neco tomu tentokrát chybělo.
Ale do dalších dílu půjdu, to je bez debat. Eriku s Petersonem mám děsně ráda.

hs777
20.03.2018 5 z 5

Na knihách Roberta Bryndzy se mi líbí to neskutečné tempo, které vás nenechá vydechnout. Erika je sice pořád individualistka a neřízená střela, ale vypadá to, že aspoň se svou bolestnou minulostí se jakž takž vypořádala. Stejně jako Peslikovi mi trochu chyběl motiv - PROČ vlastně. Nic to ale nemění na tom, že rozhodně stojí za přečtení - mně na to stačily čtyři hodiny v noci.

Peslik
20.03.2018 5 z 5

Bryndza opět nezklamal, knihu jsem četla jedním dechem, ale malé "ale" přeci jen mám.
Za A) mi vadila jedna věta, která se pomalu do písmenka několikrát opakovala a
za B) mi chybělo to konečné Proč to všechno, možná to ta bylo a já to v euforii přehlédla.
Každopádně doporučuji a těším se na další díl.

Medvidek82
19.03.2018 4 z 5

Kniha mi přišla malinko slabší než jeho tři předešlé.

Lenka40
19.03.2018 4 z 5

Jelikož mám přečtené všechny knihy od Roberta Bryndzy ,tak musím říct ,že mi tento díl přišel jako nejslabší. Autor pro nás připravil v příběhu určité změny ,které mě překvapily a i šokovaly .Říkala jsem si "proč to udělal?" A co mi nejvíce vadilo , byly určité změny co se týká postavy Eriky.

Paja1709
17.03.2018 4 z 5

Me tam tentokrat neco chybelo.Moc takove rychle ,uspechane .Moc akci ktere nejsou dotahnute do konce.Plno nevysvetlenych otazek Proc???Proto o hvezdicku min.Pro me Temne Hlubiny jsou Top.Ale jinak knihu doporucuji.

karantena
16.03.2018 5 z 5

Napínavá,čtivá kniha.Tentokrát rychlá akce jedna za druhou.Ale!Závěr proč jsem nějak postrádala.Od Fosterový si na chvilku ráda odpočinu.Její chování a nerespektování nadřízených a pak následné omlouvání a divení se,že již dávno nebyla povýšena mi začalo vadit.Já osobně bych takového člověka ve svém týmu taky nechtěla.Dává z hrdosti výpověď,potom chodí prosit ať ji vezmou zpět.Jakmile se oklepe,začíná opět kolem sebe kopat.Pro povýšení je ochotná udělat cokoliv i riskovat život kolegů.Těm kdo mají Fosterovou rádi se bude kniha líbit.

divnoláska
16.03.2018 5 z 5

Po poměrně poklidných Hlubinách nasadil Robert Bryndza opět rychlejší tempo. Akce střídá akci, stránky ubíhají, ani nevíte jak. A opravdu nás nenechá vydechnout až do konce...