Noční lov

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330019/big_nocni-lov-VAT-330019.jpg 4.32875
Série:

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Cosmopolis
Originální název:

The Night Stalker, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (724)

Kniha Noční lov

KaMal
13. srpna

Moje první kniha od Bryndzy a zaujala mě natolik, že jdu hned na další. Výborně napsaná detektivka a k tomu hlavní vyšetřovatelka ze Slovenska - to je skoro jako od nás a to potěší:-)

mnohoknih
24. července

Je to tak, hlas Martina Stránského přidává příběhu další a skvělý rozměr. Eriku pořád nemám ráda, její intuice je už strašidelná. Pořád si něco myslí, ale nadřízené neposlechne ani jednou. Tak ať se nediví, jak to pak s ní dopadá. Osoba vraha je neotřelá, i když její pohnutky klasické. Doporučuji k poslechu.


vekkr
20. července

Audiokniha.Dobře načtené a poměrně napínavé,ráda si to poslechnu,ale není tam nic ,co byste si nějak dlouho pamatovali.

Olga8480
20. července

Opět jsem si příběh moc užila. Prostě si jen užíváte každou stranu, kde se vám odkrývá nejen postup vyšetřování, ale i životní příběh Eriky.

_Brunetka_
17. července

Pro upřesnění, hodnotím 3,8*.

Ták, tahle knížka byla stejně jako její předchůdkyně velmi čtivá. Na hlavní hrdiny si začínám pomalu zvykat a dokonce si mezi nimi nacházím už i své oblíbence. Jenže i u téhle knížky jsem měla trochu problém s její zápletkou. Sice se nestalo, že bych uhodla, kdo je vrahem, ale tady pro změnu chybí takové to wow na posledních stránkách, jak to u detektivek bývá zvykem. Dozvíte se tu totiž jméno vraha přesně v polovině a v další sledujete, jak ho policie chytá. Neříkám, že to bylo špatné, každopádně mi takové wow chybělo.Taky bych u dalších knih uvítala, kdyby nám vrah nebyl cizí, ale byla by to spíše nějaká z postav, která nám bude v příběhu představena, bude tam mít nějakou výraznější roli, ale zároveň by nás nenapadlo ji označit jako vraha. Jak to třeba dělá Lars Kepler, každopádně i u Roberta Bryndzy jsem se tohoto dočkala a to konkrétně v jeho třetí knize v Temných hlubinách,ale o tom jindy.

hana1039
14. července

Audiokniha... zkusila jsem a dobře udělala :-), sice od poloviny knihy už víte, kdo je pachatel, ale to neznamená, že je všechno vyřešeno...s Erikou jsem se potkala poprvé, je to teprve 2.díl, takže mám co dohánět a jsem zvědavá, kde se v dalších dílech Erika octne :-))

Canniosh
04. července

Kniha se četla sama, stránky ubíhaly rychle, stejně jako se hnal dopředu děj. Autor vás nenechá vydechnout a prolínání děje vyšetřování a pachatele se mi moc líbilo. Za mě vynikající kniha, povinnost pro všechny fanoušky žánru, nejen autora či nejen této série.

martiline
02. července

Super !!!
Vyhovuje mi i styl psaní ... krimi jak má být - napětí, nedočkavost, strach, svižnost, odhalení, rozuzlení ...
Až jsem si dnes uvědomila, jaká je to nespravedlnost. Spisovatel detektivku sepisuje tak dlouho a já ji doslova zhltnu během jednoho a půl dovolenkového dne. Nemohla jsem jít ani spát ... :-)

1 ...