Noční lov

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330019/nocni-lov-VAT-330019.jpg 4.32521

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Cosmopolis

The Night Stalker, 2016

Kniha Noční lov

JPBelmondo

Další knížka ze série s Erikou Fosterovou. Opět velmi čtivé, napínavé až do konce. Bryndza nezklamal, těším se na další díly.

Annannas

Tento autor prostě umí!

Nikol681

Další super čtení od pana Bryndzy. Trochu mne překvapilo, že byl odhalen vrah hned "z kraje", ale vlastně mi to nijak nebránilo knížku dočíst - možná naopak :)) Knížka je velmi čtivá a těším se další případ Eriky - snad Sparksovi natrhne prd*l :D :))

Forest66

Za mě druhý díl ještě lepší, než ten předchozí. Možná už byly postavy vykresleny střídměji, možná jsem si na ně prostě jen zvykl, ale za mě fajn.
Co se týče odhalení vraha, mě to v tom příběhu nijak nerušilo, ani nekazilo dojem. Ne každý autor, který zvolí tento postup, se s tím zvládne taky popasovat.

krejcovka76

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 *. Pro sympatickou partu okolo hlavní vyšetřovatelky, pro zajímavý příběh a docela čtivý text dávám 4. Kdybych tuhle knížku dostala před všema Gerritsenovými, Carterama, Keplerama a Barkerama, tak má asi plný počet. Každopádně času nelituju a uvidím, zkusím ještě další dílo tohoto autora.

bergle

Druhý díl knihy s vyšetřovatelkou Erikou byl zvláštní tím, že autor odhalil vraha někdy v půli knihy a nedržel čtenáře tak v napětí až do konce. I přes to se mi kniha moc líbila a doporučuji její přečtení.

Monuli36

Bryndza opět nezklamal :) Neni co vytknout,on prostě umí :) Těším se na další :)

Lucijáš276

A opět další mega čtivá pecka!!! 5*