Noční lov přehled

Noční lov
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330019/bmid_nocni-lov-VAT-330019.jpg 4 3589 3589

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noční lov. Přihlašte se a napište ho.

KlariN
22.07.2024 3 z 5

První pokračování osudů Eriky Fosterové je o chloupek slabší, než jednička, nicméně je velmi patrné, že autor pečlivě buduje předivo vztahů, a velmi dobře gradující děj. Motivace zločinu jsou komplexní, a společensky odpovědné, pouto mezi sympatickou vyšetřovatelkou a jejími kolegy pevné. Osobně bych se asi klidně obešel bez linie o Eričině případném povýšení, ale to je jenom marginálie. Spokojenost převládá, neváhám pokračovat v četbě!

iveta3689
13.07.2024 4 z 5

Z prvního dílu jsem byla trochu rozpačitá, tento už se mi líbil hodně. Erika nebyla tak protivná, děj byl vcelku uvěřitelný. Autorův styl se mi líbí, těším se na další díly.

Lucciella_L
27.06.2024

Druhý díl, kde vystupuje Erika Foster.

Tentokrát se dostane k vraždě úspěšného lékaře, která je následovaná další vraždou moderátora a po té dokonce spisovatele. Všechny případy něco spojuje - a jenom způsob jejich vraždy to není....
Erika není žádná tuctovka, která slepě poslouchá svého nadřízeného. Má svoje prožité a tak si v některých situacích zcela bezohledně prosazuje svou - čímž má moje sympatie.

Pokud hledáte detektivku, kterou zhltnete jedním dechem, je toto právě ono!

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (listopad)

16.11.2017

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (duben)

19.04.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Noční lov v seznamech

v Právě čtených47x