Dívka v ledu

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti mezi její vraždou a smrtí tří prostitutek, které někdo uškrtil, svázal jim ruce a hodil do vodních ploch po Londýně. Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala? Čím více se Erika přibližuje k odhalení pravdy, tím více se vrah blíží k Erice. Poslední případ detektiva šéfinspektora Fosterové skončil katastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Eričina kariéra visí na vlásku, musí bojovat s vlastními démony i s vrahem, který je hrůznější než kdokoliv, komu čelila v minulosti. Dopadne ho dříve, než udeří znovu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318890/divka-v-ledu-u8L-318890.jpg 4.23595

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 1.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, Cosmopolis

The Girl in the Ice, 2016

Kniha Dívka v ledu

Peťulka3
včera

Začátek troufám si říct velmi dobré série.

Alienn
včera

Naprosto skvělá detektivka. Styl autora mi vyhovoval již od prvních stránek. Napínavý děj, dobře a poctivě vedené vyšetřování a pro mě sympatická inspektorka. Již se těším na další díly.

ArwenAragorn
předevčírem

Přečetla jsem znova po cca 3 letech a jsem zase nadšená.

kachnica14

Najdou v ledě zavražděno dívku. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová se vrací do služby po umrtí svého manžela, aby to vyřešila. Musí pracovat velmi diskrétně, protože je dívka z vlivné rodiny. Fosterové se toto chování vůči rodině dívky moc nelíbí, protože to komplikuje vyšetřovaní. Nejenom to, ale také i hodně špatné počasí a málo důkazů. Hodnocení:Dobře se mi to četlo. Nebylo to tak zmatené jako u jiných detektivek, které jsem četla. Kniha se spíše zaměřovala na popis, který byl velmi dobrý a pomohl mi k lepší představě.

AnetaKor

Čtivé, svižné, bez zbytečných falešných stop a kudrlinek.

gaaabi

V době koronavirové pandemie jsem se vrhla na Bryndzu - čtyři díly jsem pěkně postupně četla. Čte se pěkně. Pokud bych měla porovnávat mezi thrillery... mám radši jiné autory. Tak nějak intuitivně bych autora dala do skupinky autorů thrillerů pro ženy. Sice je v knize hodně krve, násilí, psychopatismu, ale tak nějak mi to připadá měkčí a mám raději, když do poslední chvíle netuším, kdo je vrah. Každopádně doporučuji všem a stejně mě nejvíc uchvátil Peterson s vypracovaným tělem!

Monika164

Perfektní, čtivé.... Doporučuji

Knihomolka59

Robert Bryndza je můj oblíbený autor, takže jsem od něj něco takového čekala. Kniha měla úžasný děj a sem tam děj překvapil. Někdy morbidní, ale tak by to mělo být u detektivky. Moc se mi líbila.

Sochař smrti
Sochař smrti