Temné hlubiny

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348685/temne-hlubiny-Zfb-348685.jpg 4.62032

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Cosmopolis

Dark Water, 2016

Kniha Temné hlubiny

Evik84

Napínavá kniha, od konce jsem se nemohla odtrhnout.

Flafinka

Erika mi je stále krajně nesympatická (studenej čumák bez smyslu pro humor). Dějová linka s její sestrou připomíná chabý pokus o deník matky na mateřské. Nicméně zápletka s mrtvou holčičkou ve mně probudila zvědavost a skoro bych řekla, že tentokrát pan Bryndza dokázal způsobit jistý příval emocí a hlesnutí - hele zvrat!

Crimidetectiv

Další úžasný případ Eriky Fosterové. Ze začátku mi to přišlo trošku nudné, ale jen na malou chvíli. Eriku mám hodně ráda a byla jsem nakonec ráda, že případ dostala na starost ona. Znovu se tu sešla správná trojka - Erika, Mossová a Peterson. Tuto trojku fakt miluji.
Tady mi lezli dva lidé pěkně na nervy. I když tu jednu jsem chápala a nevadila mi tolik. Spíš šlo o takové to vydírání, i když v podstatě šlo o dobrou věc. Chtěla pomoci a taky pomohla. Ta druhá mi nepřirostla k srdci vůbec. Ta přetvářka mi na té postavě vadila. Jak sebou klidně nechala manipulovat. Ale bohužel takových lidí je víc. A nejen v knihách, ale i v realitě.
Kdo jsou vrazi, jsem neměla páru skoro až do konce. I když vraha jsem tušila vnitřně kdo by to mohl být. Nebo spíše mi tam ta postava neseděla. Byla taková nesympatická, bych řekla. Ale nějak extra se neprojevovala, tak až tak mi nevadila. Nepřirostla k srdci, ale ani nějak extra nevadila.
Ale ubírám přesto jednu hvězdu, protože i když příběh byl skvělý a Roberta mám moc ráda, nebo spíše jeho knihy, tak tady mi netuhla krev v žilách a nepociťovala jsem strach, jak jsem u tohoto žánru zvyklá. Přesto pokračovat v čtení jeho knih rozhodně budu a mohu tuto knihu jen doporučit. :)

Lumír23

Kniha se mi líbila. Tušil jsem delší dobu že není ta rodina v pořádku, ale konečná konstrukce mě přece jen překvapila. Víc psát nebudu. Slovenská inspektorka mi je ale svojí povahou velice nepříjemná. Je taková - eurouvědomělá, no, celá Čaputová. A o tom snad ani kniha být nemusí, ne?

PéEm

Třetí díl a drží si vzestupnou tendenci. Napínavé, čtivé a nápadité čtení. Erika mi začíná být i sympatická.

janina66

Opět výborná napínavá detektivka. Velmi čtivá, takže rychle přečteno. Nemohla jsem přijít na to, kdo je vrah. Raději se nechávám překvapit, kdo a proč? Ke konci knihy velké napětí a zajímavý konec.

Kristulda

Super čtení, moc povedené.

Fonendoskop

Trochu jiný příběh než normálně, nečekaný a překvapivý konec. Bryndza je sázka na jistotu.

Osamělá smrt
Osamělá smrt