Temné hlubiny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348685/temne-hlubiny-Zfb-348685.jpg 4.62032
Série

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Cosmopolis
Orig. název

Dark Water, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (604)

Kniha Temné hlubiny

Přidat komentář
Evik84
14. října

Napínavá kniha, od konce jsem se nemohla odtrhnout.

Flafinka
05. října

Erika mi je stále krajně nesympatická (studenej čumák bez smyslu pro humor). Dějová linka s její sestrou připomíná chabý pokus o deník matky na mateřské. Nicméně zápletka s mrtvou holčičkou ve mně probudila zvědavost a skoro bych řekla, že tentokrát pan Bryndza dokázal způsobit jistý příval emocí a hlesnutí - hele zvrat!


Crimidetectiv
04. října

Další úžasný případ Eriky Fosterové. Ze začátku mi to přišlo trošku nudné, ale jen na malou chvíli. Eriku mám hodně ráda a byla jsem nakonec ráda, že případ dostala na starost ona. Znovu se tu sešla správná trojka - Erika, Mossová a Peterson. Tuto trojku fakt miluji.
Tady mi lezli dva lidé pěkně na nervy. I když tu jednu jsem chápala a nevadila mi tolik. Spíš šlo o takové to vydírání, i když v podstatě šlo o dobrou věc. Chtěla pomoci a taky pomohla. Ta druhá mi nepřirostla k srdci vůbec. Ta přetvářka mi na té postavě vadila. Jak sebou klidně nechala manipulovat. Ale bohužel takových lidí je víc. A nejen v knihách, ale i v realitě.
Kdo jsou vrazi, jsem neměla páru skoro až do konce. I když vraha jsem tušila vnitřně kdo by to mohl být. Nebo spíše mi tam ta postava neseděla. Byla taková nesympatická, bych řekla. Ale nějak extra se neprojevovala, tak až tak mi nevadila. Nepřirostla k srdci, ale ani nějak extra nevadila.
Ale ubírám přesto jednu hvězdu, protože i když příběh byl skvělý a Roberta mám moc ráda, nebo spíše jeho knihy, tak tady mi netuhla krev v žilách a nepociťovala jsem strach, jak jsem u tohoto žánru zvyklá. Přesto pokračovat v čtení jeho knih rozhodně budu a mohu tuto knihu jen doporučit. :)

Lumír23
02. října

Kniha se mi líbila. Tušil jsem delší dobu že není ta rodina v pořádku, ale konečná konstrukce mě přece jen překvapila. Víc psát nebudu. Slovenská inspektorka mi je ale svojí povahou velice nepříjemná. Je taková - eurouvědomělá, no, celá Čaputová. A o tom snad ani kniha být nemusí, ne?

PéEm
01. října

Třetí díl a drží si vzestupnou tendenci. Napínavé, čtivé a nápadité čtení. Erika mi začíná být i sympatická.

janina66
27. září

Opět výborná napínavá detektivka. Velmi čtivá, takže rychle přečteno. Nemohla jsem přijít na to, kdo je vrah. Raději se nechávám překvapit, kdo a proč? Ke konci knihy velké napětí a zajímavý konec.

Kristulda
21. září

Super čtení, moc povedené.

Fonendoskop
17. září

Trochu jiný příběh než normálně, nečekaný a překvapivý konec. Bryndza je sázka na jistotu.

1 ...

Doporučujeme

Osamělá smrt
Osamělá smrt
Zlámané kosti
Zlámané kosti
Záhada na zámku Styles
Záhada na zámku Styles
Vražedný chlad
Vražedný chlad