Temné hlubiny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348685/big_temne-hlubiny-Zfb-348685.jpg 4.52814
Nahrávám...

Komentáře (749)

Kniha Temné hlubiny

_Lucie_97
20. března

Zatím za mě nejlepší díl ze série! Konečně Erika tolik netruchlila, i když stále tam takové scény byly zbytečně moc natlačené. Celkově příběh se mi líbil zatím úplně nejvíc a musím se přiznat, že jsem absolutně nevěděla do posledních pár kapitol, jak příběh dopadne. Velmi mě rozuzlení překvapilo a to mile.

mary2019
12. března

Další příběh Eriky, který vás naprosto pohltí a budete mít pocit, že jste součástí jejího vyšetřovacího týmu. Případ je 26 let starý a nyní se znovu otevírá. Celou dobu jsem netušila, kdo je vrahem malé holčičky a závěr mě velice překvapil. Trochu mi začíná vadit Eriky truchlení a to, jak je chladná vůči ostatním mužům. Knížka se četla velmi dobře a rychle, ale to je u Bryndzy naprosto běžný. Hodnotím 5/5 a doporučuji všem, co mají rádi napětí.


VeronikaInken
10. března

Velice čtivý příběh s mnoha zápletkami, jež osvěžují děj,takže se čtenář nemůže od knihy odtrhnout.U první knihy jsem četla negativní komentář na Eriku.Musím trošičku souhlasit,protože její osobnost mě lehce irituje.S podřízenými jedná jakoby byla něco víc,nerespektuje nikoho a nic a vpodstatě se jen žene za případem.Nicméně i tak ráda čtu,co zase komu vyvedla a co vše kvúli případu porušila.Mohla by být trochu lidštější ale neva:)

whiolet
08. března

Celkem čtivý příběh se zajímavým rozzuzlenim.
Erika mi zde nelezla na nervy ani jednou a pointa příběhu nebyla hned rozpoznatelná, takže já jsem více než spokojená.

malen
27. února

Píše fakt dobře. Série s Kate Marshallovou se mi líbila víc, ale Eriku určitě ještě zkusím. :)

malýčtenář
17. února

Sledujeme další osudy a případy Eriky Fosterové. Opět kniha, která zaujme hned od první stránky. Obdivuji p. Bryndzy , jak může ještě vymyslet něco, co zde ještě nebylo. Stačí dva večery a kniha je přečtena . Hurá na další díly.

Vydra57
28. ledna

První kniha od autora. Čtivé, má to spád. Dá se odhadnout ,kdo bude mít máslo na hlavě ,ale vyvrcholení příběhu mě dost překvapilo-

ElizPetrova
27. ledna

Výborný příběh. Kniha mě vtáhla, byla napínavá a zajímavá. Erika je prostě naprosto skvělá a trochu mi v něčem připomíná vyšetřovatelku Kim od Angely Marsons, nejspíše proto jsem si ji tak oblíbila. Hned se vrhnu na pokračování. :)

1 ...