Temné hlubiny

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348685/temne-hlubiny-Zfb-348685.jpg 4.62110

Inspektorka Erika Fosterová / Erika Fosterová 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Cosmopolis

Dark Water, 2016

Kniha Temné hlubiny

pch1976
předevčírem

Skvělá detektivka. Z mého pohledu nejslabší zápletka od tohoto spisovatele, ale i tak výborně napsané a napínavé.

Anette99

Pro mě zatím nejlepší díl ze série. Rozhodně lepší než Noční lov, a o chlup lepší než dívka v ledu. Možná to bylo tím, že v tomto díle Erika vystupovala příjemně, a nechovala se jak hysterická kráva, která se akorát hádá s nadřízenými a zbytečně si pak vše komplikuje. Dále se mi líbilo, že se vyšetřoval zločin z minulosti, to mám v detektivkách nejradši.

Lucie311

Opět parádní jízda. Další super díl.

MarkétaI.
25.12.2020

Erika Fosterova tentokrát řeší vraždu malé holčičky, která se ztratila před 26 lety..
Tak ale toto byla paráda. Od první stránky jsem se začetla a kniha se mi nechtěla vůbec odkládat.

zdendula31
10.12.2020

Teda konec mě fakt dostal...podezřívala jsem úplně všechny..

Arlienen
10.12.2020

Po dlouhé době jsem se vrátila k Erice a jejímu týmu. Opět to byla parádní jízda, která mi stála za to přečtení!

capricorn__
08.12.2020odpad!

Stejný styl řešení případu jako u předchozích dvou knih, téměř žádný vývoj hlavních postav, Erice zase nikdo nevěřil, ji to deptalo,...
Případ - sám o sobě - je tradičně popsán velice plytce a bez špetky "života". Mě detektivky, které se řeší s odstupem několika let, baví. Stejně tak mě baví i řešit rodinné problémy a tajemství, v knížkách mi to připadá dost zajímavé. Jenže tady to docela vázlo... A proč? Budu se opakovat: všechny postavy, jako by neměly žádnou osobnost. Prostě jsem jim nevěřil nic: ani dobré činy, ani ty špatné. V této knížce mi připadaly i hodně hysterické a labilní. A taky mi byly trochu ukradené...

Lienilda
03.12.2020

Pro mě čtivé, napínavé, rozuzlení nečekané. Sice je Erika baba na zabití a skoro v každém díle se o to někdo pokouší :) ale mně je vlastně docela sympatická. Po lehce slabším druhém díle dávám zase plný počet hvězd. Plánuji dočíst celou sérii.