Námi to začíná přehled

Námi to začíná
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514834/bmid_nami-to-zacina-oXJ-514834.jpg 4 651 651

Lily se po rozvodu snaží vycházet s bývalým manželem Rylem co nejlíp, aby se oba mohli podílet na výchově téměř roční dcerky Emerson. Poté, co se na ulici náhodou setká s Atlasem a nechá se od něj pozvat na rande, se věci začínají komplikovat. Atlas Corrigan je jediný muž, kterého Ryle v blízkosti své bývalé ženy a dcery bude vždycky nesnášet. A Lily si až moc dobře uvědomuje, že ačkoli už nejsou manželé, bude Ryle součástí jejich životů už napořád. Tam, kde skončil epilog bestsellerového fenoménu Námi to končí, pokračuje kniha Námi to začíná. Lily dostala od života druhou šanci na pravou lásku, ale její žárlivý exmanžel jí to příliš neusnadňuje. Dokáže tomu všemu Lily čelit a se svou nově nabytou možností správně naložit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It Starts with Us , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Námi to začíná. Přihlašte se a napište ho.

Pája699
17.06.2024 3 z 5

Pokračování příběhu Atlase a Lily…..autorčinou výhodou určitě je, že umí úžasně psát, o tom žádná.

Bohužel za mě „vynucené“ pokračování nesplnilo ten kýžený efekt a účel. Kniha mi přijde bez děje a srdečně mě to taky nikterak nezasáhlo.
Nehledě na fakt, že jsem musela hooodně v paměti pátrat o čem všem byl první díl. Naštěstí to netrvalo dlouho a mozkové závity naskočily :-D

První díl byl pecka srdeční záležitost. Co se týče druhého dílu, tak tam za týden nebudu vědět o čem byl.

Atlas je takový princ na bílém koni…víc takových .-)

Mišmiš
16.06.2024 5 z 5

moc bych chtěla Atlase pro sebe :-)

Kniha byla super stejně jako první díl. Těším se na další čtení od autorky :-)

Laf
10.06.2024 5 z 5

Kniha mne hned vtáhla, ač jsem se toho ze začátku bála, protože ne vždy se pokračování povede, ale tady se zadařilo a navíc se mi líbilo, že to plynule navazovalo tam, kde končil první díl. Tato kniha je také opět nadupaná emocemi, jak to autorka prostě umí, že to nejde jinak a nutí vás to prožívat vše s postavami. Za mne další kniha od této autorky, která se povedla. Vřele doporučuji :)

všechny komentáře

Související novinky (17)

Žebříček nejprodávanějších knih (5. týden)

07.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (3. týden)

24.01.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (2. týden)

17.01.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

„Láska. Objavovať ju, dávať ju, dostávať, byť v nej až po uši, žiť v nej, opúšťať pre ňu.“

Kniha Námi to začíná v seznamech

ve Čtenářské výzvě156x