Námi to končí přehled

Námi to končí
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376534/bmid_nami-to-konci-eNC-376534.jpeg 4 3222 3222

Občas právě ten, kdo nás nejvíc miluje, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It Ends With Us , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Námi to končí. Přihlašte se a napište ho.

Kristýnka_28
včera 5 z 5

(SPOILER) Knížku jsem četla podruhé. Tentokrát jsem se více připravila psychicky na téma, kterým se kniha zabývá - domácí násilí. Toto téma sice není vůbec jednoduché, ale rozhodně je důležité o něm vědět a upozornit na něj. Obdivuji Colleen, že o tom dokázala psát i poté, co sama zažila v dětství. Lilly mi bylo hodně líto a také jsem ji obdivovala za její statečnost, jak v dětství, tak i v dospělosti. Ryle na mě sice působil zpočátku příjemně a mile, ale poté co Lilly poprvé uhodil, jsem na něj velmi rychle změnila názor. Ovšem Atlas byl zlatíčko hned odzačátku. To jak se postavil tomu, co ho v životě potkalo a to jak to s ním nakonec dopadlo?! no prostě naprosto obdivuhodné. Knížku doporučuji úplně všem, ovšem citlivějším duším doporučuji připravit si ke čtení kapesníčky

TeriLoch
včera 5 z 5

Taak tohle jsem od téhle knížky nečekala, o to víc mě mile překvapila. Hodně silný příběh, je tam hodně všeho... lásky, štěstí, smutku, bolesti,.... Bylo fajn si přečíst knížku, kde není vše jen růžové..
Moc dobře a rychle se četla, velmi napínavé. Rozhodně si chci přečíst další díl a těším se také na filmovou verzi, doufám, že bude aspoň z části tak dobrá, jako knížka. :)
Doporučuji !

Simix.š
předevčírem 5 z 5

Ke knižce jsem se dostala omylem, vůbec to není můj žánr, ale když už jsem ji měla u sebe nedalo mi ji vrátit nedotčenou a velice mile mě překvapila. Styl psaní mi vyhovoval, četla se velmi dobře a rychle, příběh byl zajímavý, hezký a smutný zároveň a myslím si, že víc než aktuální, toto téma bude asi v rodinách vždy, at je 19. st. nebo 21. st. Celkově knihu hodnotím kladně, nechci se rozepisovat a spoilerovat, co se mi kdy honilo hlavou .... Protože to vše bylo na konci v epilogu hezky shrnuté. Jen nevím, jestli si chci číst i druhý díl. Mě tento štastný konec asi stačí. Ale moc se těším na film, který jde letos do kin, to jsem taky zjistila náhodou :D

Když jsme byli sirotci, Přelomená čepel a další knižní novinky (29. týden)

14.07.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (6. týden)

14.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (5. týden)

07.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Možná, že láska vždycky neopíše celý kruh. Někdy se jen objeví a zase zmizí, tak jako někteří lidé v našem životě. Lily

Mám pocit, že všichni předstírají nebo jinýho, než jsou, i když uvnitř jsme všichni stejně pokřivení. Jenom to někdo umí fingovat líp než jiny

Ocenění knihy (1)

2016 - Goodreads Choice Awards (Best Romance)

Zfilmováno

Námi to končí (2002)

Kniha Námi to končí v seznamech

v Právě čtených69x
v Přečtených4 272x