Bez naděje přehled

Bez naděje
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2700 2700

Bez naděje / Beznádejná série

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez naděje. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka2009
23.07.2024 3 z 5

Mě kniha bohužel moc nenadchla. Citlivé téma, okolo kterého se příběh točí, zde bylo celkově dobře zpracováno, ale přesto se mi příčilo, jak k tomu hlavní hrdinka přistoupila, po zjištění jisté spojitosti. Od začátku kniha nepostrádala svižné tempo a asi do poloviny mě velmi bavila. Zlom přišel až ve chvíli, kdy se začalo prohlubovat pouto mezi Sky a Holderem. Nevím, jestli to mělo na někoho stejný efekt, ale z mé strany jejich dynamika s narůstajícím počtem stran značně povadla, přičemž se z počáteční chemie stala spíše vynucená přitažlivost. Sky jako postava sama o sobě mi sympatická nepřišla, zdála se mi příliš arogantní. Holder, jakožto milostný zájem, se jevil od začátku velmi mile, bohužel, od přibližně jedné třetiny, už jsem ho moc nemusela. Ostatní postavy mi také zrovna k srdci nepřirostly. I přes moji vyjádřenou negativitu vůči této knize v ní nadále spatřuji i jistá pozitiva, kdybych mohla uvést jeden příklad, tak si myslím, že tato publikace pomůže spoustě lidem, zejména těm mladým, otevřít oči a uvědomit si závažnost této situace, jelikož se s ní skrze Sky budou moci sžít. Tímto příspěvkem bylo z mé strany myšleno podělit se o svůj názor a ne někoho urazit.

marcela9850
22.07.2024 5 z 5

Skvěle napsané. Četla jsem skoro jedním dechem až - až se lehká romance zvrhne do temné minulosti, četla jsem s napětím, co se vynoří Sky z paměti…. Těžké téma, skvěle napsané s lehce optimistickým koncem

peeetta
09.07.2024 5 z 5

Zpočátku jsem si říkala, že jde o romanci, velmi kvalitně napsanou. Nemohla jsem se odtrhnout. Většinu knihy jsem přečetla za jeden den, nemohla jsem se dočkat rozuzlení. Vyklubalo se z toho poměrně náročné téma. Za mě super.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Bez naděje v seznamech

v Právě čtených32x