Bez naděje přehled

Bez naděje
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2679 2679

Bez naděje / Beznádejná série

1. díl >

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez naděje. Přihlašte se a napište ho.

Knihomol_ka
13.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Colleen Hoover je proslulá tím, že se zabývá vážnějším tématem, a proto ji miluji a zárověn nesnáším.
Je to jedna z mála autorek, které mě vždy dokážou svým příběhem rozbrečet a u tohoto to nebylo jinak.

Příběh začíná docela lehce a nevinně, až jsem si říkala, že tohle není vůbec autorčin styl. No to jsem se šeredně spletla. Od půlky příběhu je to jak na horské dráze a já mám infarkt za infarktem. Měla jsem chvíle, kdy jsem si musela dát od příběhu pauzu, ale stejně jsem hned pokračovala, protože jsem potřebovala odpovědi.

Sky je sedmnáctiletá mladá dívka, která vyrůstá u své adoptivní matky, protože její otec se jí podle všeho vzdal a maminka jí umřela, když jí byly tři roky. Na svou minulost si vůbec nepamatuje. Od svých pěti let vyrůstala tedy jinde. Její adoptivní matka neměla ráda technologie. Neměli mobil, televizi, wifi, prostě nic. Měla také i domácí školu, takže neměla ani žádné kamarády. Její kamarádka odjela a ona nastoupila do posledního ročníku. Tam poznala Deana, který má už nějakou tu minulost. Dean je velmi zajímavý a jeho chování jsem mnohdy nechápala, ale jinak byl úžasný. Dean si ji poprvé s někým splete a přísahá, že ji zná, ale když vidí jméno v její občance, tak si uvědomí, že si ji s někým spletl.

Osud je stále vede k sobě. Tráví spolu čas a oba dva se do sebe zamilovávají. Samozřejmě není vše jen růžové. A Sky začne mít sny, kde se objevuje její minulost. A ona se tam pomalu dozvídá o věcech, které by raději nechala nadále spát.

zimka.r
24.05.2024 4 z 5

1. 9. listopad 2. Odvrácená tvář lásky 3. Pravda, nebo lež 4. Námi to končí 5. Bez naděje....mě se knížka opět líbila a opět se i lehce četla. Někdy mi to přišlo dost o náhodě. Ale proč ne...

Pajulk
18.05.2024 3 z 5

Kniha byla velmi čtivá. Začína jako romance a pak bum. To jsem vůbec nečekala. Konec mi, ale přišel až moc přeplácaný a přitažený za vlasy. Tak či tak, zase otevřela téma, které není lehké.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Bez naděje v seznamech

v Přečtených3 972x