Odvrácená tvář lásky přehled

Odvrácená tvář lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2795 2795

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)
Originální název:

Ugly Love , 2014


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odvrácená tvář lásky. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (657)

Leído
18.05.2024 5 z 5

Námět nebyl moc originální. O podobné sexuální dohodě, za kterou byla smutná minulost a strach jsem už četla a možná víc než jednou. Jenže Colleen... tomu dává úplně jinou šťávu. Ta ty emoce do čtenáře dostane. A k tomu ten lehce poetický styl psaní. Opět skvělý čtenářský zážitek.

Groot10
14.05.2024 5 z 5

Knihy od Colleen mi vždycky seberou dech. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Líbil se mi nápad, že kniha je napsaná ze strany Tate a Milese.


Věra91
12.05.2024

Její knihy mám moc ráda. Srdcervoucí příběh o popírání, předstírání, bolesti, trápení, lásce, druhých šancích a také o naději. Knihu dělá hlavně výjimečnou její styl psaní. Líbilo se mi jak se Miles v průběhu knihy mění a nakonec stane lepším člověkem. Tate je mi v hodně věcech dosti podobná.

všechny komentáře

Související novinky (5)

TOP 10 nejprodávanějších knih (36. týden)

15.09.2022


TOP 10 nejprodávanějších knih (35. týden)

07.09.2022


TOP 10 nejprodávanějších knih (34. týden)

31.08.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.


Citáty z knihy (58)

Umístění mateřského znamínka vypovídá o tom, jak to člověk v minulém životě zabalil v boji. - Kapitán


Moje srdce zapomnělo počkat a seznámit se s tou dívkou dřív, než si začalo razit cestu ven z mého hrudníku, aby se k ní dostalo. Rachel. Rachel. Rachel, Rachel, Rachel. Je jako poezie. Jako román a milostné dopisy a verše valící se středem stránky. Rachel, Rachel, Rachel. Opakuju si její jméno v hlavě pořád dokola, protože vím jistě, že je to jméno dívky, do které se zamiluju.


Ty vlasy, rudé jako moje srdce, které nevypadají jako barvené, ale jako by měl Bůh na mysli výhradně ji, když je tvořil.


Více citátů z knihy najdete u autora.


Kniha Odvrácená tvář lásky v seznamech

v Právě čtených34x
v Přečtených3 857x
ve Čtenářské výzvě482x
v Doporučených371x
v Knihotéce934x
v Chystám se číst960x
v Chci si koupit313x
v dalších seznamech22x