Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250987/odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4.5838

Ugly Love (2014)

Vydáno:, Yoli

LucyBooks

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Famozně napsaná, i když opět smutná. Kapitoly z pohledu Milese a Tate byly skvělé. Konec dokonalý. Colleen je opravdu jednička :-).

Abnička

Krásná kniha. Příběh Tate a Milese si prostě zamilujete.
Do knihy krásně doplněná Milesovou minulostí - dodá to správnou “atmosféru” a u knihy se nestihnete vůbec nudit.
Tate mě zase okouzlila její trpělivostí, za kterou poté sbírala ovoce.
Doporučuji přečíst.

Maggie168

Nádherná, romantická a velice čtivá kniha, přečetla jsem jedním dechem! Příběh Tate a Milese si prostě musíte přečíst, stojí to za to! Obdivovala jsem Tate za její trpělivost a příběh Milese, prostě neskutečný. Líbilo se mi, jak se nakonec Milesovo vyprávění příběhu přeneslo z minulosti do současnosti a epilog, ten byl sladký, oko nezůstalo suché!

liletka_a

Opravdu nádherný příběh plný bolesti a znovuobjevování lásky...Začtete se hned od první stránky a dokážete se místy vžít jak do Tate, tak do Milese.. Obdivovala jsem Tate a její svatou trpělivost, Milese bych nechala na konci ještě chvíli podusit.. Ještě jsem nečetla knihu, kde by byly přímo potoky slz, ale tady to k příběhu prostě patřilo..:) Doporučuji k přečtení!

sarka4699

Tato kniha je plná ale opravdu plná sexu, ke konci už mě to ani tolik nebavilo, protože mě spíš zajímalo rozkrytí děje, který se odehrával v minulosti. Potom co poslední dílek skládanky dopadne na své místo jsem konec knihy úplně probrečela. Prostě nádherná ...

Xena011
28.12.2017

Knihu jsem dočetla včera, ale ještě dnes jsem z ní velmi smutná...s Milesem soucítím a trápím se, tento silný příběh mě velmi zasáhl, což mě mohlo samotnou napadnout, že nemůžu čekat nic jiného, než podobné šoky ve směru knihy Hopeless. Ze začátku mě to vůbec nebavilo a nevtáhlo do děje, ale po 80 stránkách jsem začala číst dál a dál a uvědomovala jsem si, jaký název kniha vůbec nese. Po 100 stranách se mi pomalu začínaly spouštět slzy, které už nešlo zastavit. Teď si nadávám, proč jsem to vůbec četla, ale byla by škoda o takový smutný a zároveň velmi krásný příběh přijít. Hlavně, že to nakonec celkem šťastně dopadlo, i když budu doufat, že ve skutečnosti se podobné tragédie moc nestávají :( . V Milesových kapitolách je moc nádherně vykreslena čistá a bezmezná láska...
KNIHY TÉTO SPISOVATELKY SE MNOU OTŘESOU AŽ DO ZÁKLADŮ....a dlouho mě nedostala kniha takhle do kolen.

Veronika02
17.12.2017

Miluju všechny knihy, které jsem od Colleen Hoover přečetla. Tahle je z nich ale nejlepší. Rozhodně doporučuju. :)

michaela1992
09.12.2017

Ať už erotické nebo neerotické.. romány čtu, abych si odpočinula od povinné četby a thrillerů. A tenhle román je jeden z nejlepších, možná dokonce nejlepší, co jsem za poslední dobu četla. Naprosto nadšená jsem byla úsečným stylem autorčina psaní. Píše to tu více čtenářů a opravdu je nutno to vyzdvihnout. Od příběhu jsem čekala naivní zápletku a spoustu erotických scén...ALE?! Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že se dá napsat velmi poutavý a hlavně silný příběh podtržený erotickou tematikou. Palec nahoru. Jediné co se dá vytknout, je možná občas až přespříliš melancholie a sentimentu prosakující na povrch. Což ale zastiňuje konečné poselství, které kniha v sobě nese.

KnihomolkD
20.11.2017

Jak bych popsala tuhle knihu?NÁDHEROU A ROZKOUŠNOU.
Styl psaní mi hodně sedl,líbíl se mi pohled Milese ale i Tate. Oba jsem si je zamilovala a po skončení jsem si prostě říkala:,,Vážně autorko,proč je to tak krátké?Já chci víc!"
Ale kdyby to bylo delší,tak by to nebylo ono. :D
Četla jsem to dvakrát,letos v květnu a teď o víkendu.
Hodnocení:5/5,dala bych víc. :)

Espoir
16.11.2017

Možná je to tím, že už nepatřím mezi autorčinu cílovou skupinu, ale mně se kniha moc nelíbila. Příběh mi přišel nereálný a autorčin styl psaní příliš sladký, až mi to lezlo na nervy. Připadalo mi, že v současnosti se mezi Tate a Milesem nedělo nic zajímavého, nic, co by mě donutilo těšit se na další stránky, příběh prostě plynul pomalým tempem vpřed. Konec naprosto předvídatelný.

Doomiiniikaa
13.11.2017

Kniha velmi čtivá,jako všechny od autorky .. :)

Luucie
09.11.2017

V této knize bylo něco, co mi chybělo v Možná jednou - sex.
Možná ho tam bylo až moc.
Každopádně moc se mi knížka líbila, opět jsem hodně dlouho čekala co se tomu Milesovi stalo tak strašného.
Napínavé, krásné, zamilované.A chtěla bych poznat Kapitána.

Lokina
02.11.2017

K téhle knize jsem přišla jako slepý k houslím, nikdy jsem moc nebyla na romány pro ženy a proto ke knize jsem přistupovala s odstupem. Ale musím říct, že se mi velice zalíbila.

Tate s Milesem byli sympatičtí, milí, mladí a vášniví. Příběh mě pohltil a já si užívala každou kapitolu. Velkým plusem byly i kapitoly s Milesovou minulostí, jež definovala jeho přítomné já a jež postupně odkrývala střípky plné radosti, lásky, ale i velkého žalu a bolesti.

Příběh byl svižný, jiskřivý, příjemný a oddychový. Zpočátku jsem si myslela, že kniha bude hloupoučká, naivní s nádechem erotiky. Teď vím, že kniha má v sobě mnohem víc, ukrývá v sobě poselství, že ať nás sužuje bolest, pocit viny a lítosti, nesmíme se tomu poddat, aby nás to nestravovalo celý život. S takovými pocity je vždy lepší s někým se podělit, potom už to břímě nebude tak těžké, zvlášť s osobou, která vám věří a miluje vás :-)

Helča17
22.10.2017

Úžasná knížka, skvělá autorka a za mě jeden z nejkrásnějších milostných příběhů ve svém žánru.
Doporučuji!!

rosalindaaa
20.10.2017

Moc hezká knížka

bara1447
13.10.2017

Tuto knihu jsem si vybrala, protože jsem si chtěla odpočinout od thrillerů a detektivek, ale bohužel, po 100 stránkách jí musím odložit na neurčito. Ještě před pár lety by se mi to možná líbilo, ale bohužel, dneska už si u toho ťukám na hlavu. To, jak Tate v každé větě básní o Milesovi, to mi přijde opravdu moc. Hvězdičky dávat nebudu, to že to není můj šálek čaje neznamená, že je to špatná kniha, tak jí nebudu kazit průměr.

Evaho73
09.10.2017

Za mňa dobre, t. j. za 3*....

intelektuálka
04.10.2017

Tahle kniha byla náhodný výběr, takže jsem nečekala erotický motiv. Ale líbilo se mi, jak se autorka vypořádala s tím, co Milesovi bránilo v tom, aby se pustil do dalšího vztahu. Ztráta, která ho postihla byla hodně traumatizující a nový začátek se podaří, až se člověk srovná s minulostí. Nakonec autorka je máma 3 dětí, musí vědět, co je láska k dítěti.

Dadula118
04.10.2017

to zase byl nával emocí a citů.... krásně napsané,zhltla jsem to na jeden zátah.

Ttammarra
29.09.2017

Knížka se mi líbila, hezky se četla a nebylo to jen tak klišé téma :)

jani.ruzicko
27.09.2017

Dojemné, čtivé, smutné a krásné. Příběh mě vážně chytil za srdce, což jsem podle anotace nečekala. *_* =)

katallinka
27.09.2017

Opravdu velmi čtivá knížka, která není pouze červenou knihovnou, ale obsahuje i velmi smutné pasáže. Ty jsou rozhodně příjemným protipólem nespoutané touhy hlavních hrdinů. Měla jsem obavy, že kniha bude pro mladší čtenářky, ale po jejím přečtení už hledám, co dalšího si pořídím od této autorky.

Terry11
27.09.2017

Čtivé, uvěřitelné dialogy, místy i vtipné, ale druhá část už na mě byla příliš melodramatická.

Kei
23.09.2017

Kniha mě mile překvapila, velmi čtivá i nakonec se zajímavým příběhem.

Terr_y
15.09.2017

Styl jakým byla kniha napsaná se mi velice líbil a příběh taky. Bylo to takové oddychové čtení ale nakonec to mělo i hlubší myšlenku.

jankaander
10.09.2017

Krása,krása,krása......

lucie2952
09.09.2017

Dostala Colleen nějakou cenu za to jak krásně píše? Jestli ne, tak nějakou udělám a předám ji jí.
Četla jsem jako první knihu Možná jednou a myslela si jak žádná kniha nebudete tak krásná. Omyl! Odvrácená tvář je krásnější. A když jsem tuhle knihu brala do rukou, tak jsem si myslela jak knihu cca v půlce odložím, protože já erotické romány nečtu. Omyl! Čtu erotické romány, ale jedině od Colleen! Protože ona fakt umí psát. Jak to všechno popisovala... Ach, bože. Chci být Tate...
Kde se dá takhle naučit psát? Chci to taky umět! Colleen je moje nová nejoblíbenější spisovatelka.

knihomolkakacka
09.09.2017

včera jedním dechem přečteno za jeden den .. knížka mě totálně vtáhla a všechno okolo přestalo existovat .. palec nahoru :)

elisa194
07.09.2017

Konečně knížka, která je sice plná erotiky, ale není napsána trapně a ma krásný napínavý nepredvidatelny příběh. Prolinani minulosti s přítomnosti me bavilo a cekala jsem s napetim co se vlastně stalo a jak to nakonec dopadne.

brijana
07.09.2017

Další velmi čtivá knížka :-) Colleen Hooverová je má oblíbená spisovatelka.