Odvrácená tvář lásky

od:

Odvrácená tvář lásky

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250987/odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4.5884
Originální název:

Ugly Love (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Yoli
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (235)

Přidat komentář
Luca94
dnes

Colleen promiň, ale tohle pro mě bylo trochu zklamání. Čekala jsem nějakou bombu stejně jako "Možná jednou" ... Ne že by se mi kniha nelíbila, ale čekala jsem něco trochu jiného .. i tak se četla jedním dechem. Je mi líto Milese. Po tomhle zážitku bych se nejspíš taky bránila jakémukoli citu. Bohužel jsem se nějak nevžila do děje a jen tak děj pozorovala z dálky.

ves.lucie
18. března

Knihu jsem cetla jednim dechem ... diky me nejlepsi pritelkyni, ktera neustale podporuje to, abych cetla (ty vis). Emoce jako na horske draze zakoncene happikem a taky hromadou slz. Cetlo se to rychle a krasne!

Bobina74
17. března

Tak tohle klidně ano. Trochu se stydím za to, že čtu romány pro náctileté a ještě víc se stydím za to, že mně baví. Zřejmě jsem se musela někde ve vývoji zaseknout jinak si to nedokážu vysvětlit....:-). Takže pokud na vás jde jaro rozhodně sáhněte po jakékoli Hooverové - nespletete se a v skrytu duše zase budete doufat proč by to nemohlo potkat i vás.
P.s. : a já se jdu znova podívat do občanky kolik že je mi to let... :-)

Tomater
14. března

Přečteno a to doslova jedním dechem. Po dlouhé době, co jsem přečetla knížku a nemohla jsem si vybrat lépe.

Malíček
14. března

Coleen prostě umí. Její styl psaní je tak chytlavý a přitom jednoduchý. Děj se krásně proplete a ani nevíte jak a máte dočteno.
Postavy jsem si oblíbila ještě víc než v Možná jednou a možná jednou napíše ještě něco lepšího, ale prozatím je tohle moje nejoblíbenější kniha od ní.
Rozhodně doporučuji přečíst. Doma v posteli, ve vlaku, v kavárně, pod lavicí při hodině chemie. Kdekoliv.

krispa113
12. března

Moc krásná kniha

veveronka
10. března

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Nikoll2
24. února

Colleen mě opět nezklamala. Knížka se četla velice dobře a postavy jsem si ihned oblíbila.
I přes to, že byla budoucnost děje lehce předvídatelná, stále zde byla část s minulostí, která knize dodala potřebný význam.
Doporučuji.:)

allyce
21. února

Love story bez překvapení, nic, co by stálo za zmínku. Nuda!

den_i
13. února

Kniha,pro mě byla hodně emotivním zážitkem,moc se mi líbila i když měla část smutného děje byla pro mě knihou kterou jsem ráda,že se mi dostala do rukou

Eleanor-ka
12. února

Předpokládám, že nejsem jediná, která si zpočátku myslela, že drží v ruce jednu z těch klasických love stories pro YA, po kterých ještě stále nepatrně sahám. Byla jsem až skoro do konce knihy přesvědčená, že mi kniha nedá nic víc než jen čtenářský zážitek v podobě oddechu a relaxu. Ovšem, někde ve 3/4 se kniha začne pěkně "vybarvovat" a vy stále prahnete po vědění. Kniha byla hezky psaná, místy vtipná, také pravdivá co se vztahů týče ale i abnormálně dokonalá a nereálná v určitém směru (řekněte mi, který chlap by vydržel 6 let bez sexu?). Láska se neřídí pravidly, láska ničí bariéry a proto jsem se na začátku knihy jen nesmyslně šklebila a čekala co bude dál. Dočkala jsem se. Stálo to za to. Vyprávění o minulosti s Rachel bylo něžné, moc se mi to líbilo. Těším se na filmové zpracování.

Danca196
10. února

Krásný román plný bolesti, slz a lásky.

salča
09. února

Tak jako všechny knihy od Colleen i tahle má své kouzlo a hloubku.
Opět mě přímo pohltila.Velmi emotivní,čtivá,plná bolesti,smutku,ale i bezmezné a čisté lásky.Moc hezky popsaná Milesova minulost ve střídavém pohledu s Tate.
Tyto dva hrdiny si nejde nezamilovat.
Nad každou knihou od této autorky jsem měla slzy v očích a tahle rozhodně nebyla vyjimkou.Epilog byl krásný.Doporučuji.

mrs9952
04. února

Kniha mě už od začátku velice chytla. Když jsem se začetla, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Velice chytlavá i dojemná. Rozhodně DOPORUČUJI.

tereza..23
27. ledna

Kniha mě ohromila. Zamilovala jsem si ji hned. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči. Ukáplo i pár slz ale kniha je hodně emotivní. Tedy alespoň pro mě. V budoucnu se k ní určitě znovu vrátím. Od téhle autorky jsem četla všechny knihy, ale tahle se mi zatím líbila nejvíce. :-)

LucyBooks
13. ledna

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Famozně napsaná, i když opět smutná. Kapitoly z pohledu Milese a Tate byly skvělé. Konec dokonalý. Colleen je opravdu jednička :-).

Abnička
06. ledna

Krásná kniha. Příběh Tate a Milese si prostě zamilujete.
Do knihy krásně doplněná Milesovou minulostí - dodá to správnou “atmosféru” a u knihy se nestihnete vůbec nudit.
Tate mě zase okouzlila její trpělivostí, za kterou poté sbírala ovoce.
Doporučuji přečíst.

Maggie168
05. ledna

Nádherná, romantická a velice čtivá kniha, přečetla jsem jedním dechem! Příběh Tate a Milese si prostě musíte přečíst, stojí to za to! Obdivovala jsem Tate za její trpělivost a příběh Milese, prostě neskutečný. Líbilo se mi, jak se nakonec Milesovo vyprávění příběhu přeneslo z minulosti do současnosti a epilog, ten byl sladký, oko nezůstalo suché!

liletka_a
04. ledna

Opravdu nádherný příběh plný bolesti a znovuobjevování lásky...Začtete se hned od první stránky a dokážete se místy vžít jak do Tate, tak do Milese.. Obdivovala jsem Tate a její svatou trpělivost, Milese bych nechala na konci ještě chvíli podusit.. Ještě jsem nečetla knihu, kde by byly přímo potoky slz, ale tady to k příběhu prostě patřilo..:) Doporučuji k přečtení!

sarka4699
01. ledna

Tato kniha je plná ale opravdu plná sexu, ke konci už mě to ani tolik nebavilo, protože mě spíš zajímalo rozkrytí děje, který se odehrával v minulosti. Potom co poslední dílek skládanky dopadne na své místo jsem konec knihy úplně probrečela. Prostě nádherná ...

Xena011
28.12.2017

Knihu jsem dočetla včera, ale ještě dnes jsem z ní velmi smutná...s Milesem soucítím a trápím se, tento silný příběh mě velmi zasáhl, což mě mohlo samotnou napadnout, že nemůžu čekat nic jiného, než podobné šoky ve směru knihy Hopeless. Ze začátku mě to vůbec nebavilo a nevtáhlo do děje, ale po 80 stránkách jsem začala číst dál a dál a uvědomovala jsem si, jaký název kniha vůbec nese. Po 100 stranách se mi pomalu začínaly spouštět slzy, které už nešlo zastavit. Teď si nadávám, proč jsem to vůbec četla, ale byla by škoda o takový smutný a zároveň velmi krásný příběh přijít. Hlavně, že to nakonec celkem šťastně dopadlo, i když budu doufat, že ve skutečnosti se podobné tragédie moc nestávají :( . V Milesových kapitolách je moc nádherně vykreslena čistá a bezmezná láska...
KNIHY TÉTO SPISOVATELKY SE MNOU OTŘESOU AŽ DO ZÁKLADŮ....a dlouho mě nedostala kniha takhle do kolen.

michaela1992
09.12.2017

Ať už erotické nebo neerotické.. romány čtu, abych si odpočinula od povinné četby a thrillerů. A tenhle román je jeden z nejlepších, možná dokonce nejlepší, co jsem za poslední dobu četla. Naprosto nadšená jsem byla úsečným stylem autorčina psaní. Píše to tu více čtenářů a opravdu je nutno to vyzdvihnout. Od příběhu jsem čekala naivní zápletku a spoustu erotických scén...ALE?! Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že se dá napsat velmi poutavý a hlavně silný příběh podtržený erotickou tematikou. Palec nahoru. Jediné co se dá vytknout, je možná občas až přespříliš melancholie a sentimentu prosakující na povrch. Což ale zastiňuje konečné poselství, které kniha v sobě nese.

KnihomolkD
20.11.2017

Jak bych popsala tuhle knihu?NÁDHEROU A ROZKOUŠNOU.
Styl psaní mi hodně sedl,líbíl se mi pohled Milese ale i Tate. Oba jsem si je zamilovala a po skončení jsem si prostě říkala:,,Vážně autorko,proč je to tak krátké?Já chci víc!"
Ale kdyby to bylo delší,tak by to nebylo ono. :D
Četla jsem to dvakrát,letos v květnu a teď o víkendu.
Hodnocení:5/5,dala bych víc. :)

Espoir
16.11.2017

Možná je to tím, že už nepatřím mezi autorčinu cílovou skupinu, ale mně se kniha moc nelíbila. Příběh mi přišel nereálný a autorčin styl psaní příliš sladký, až mi to lezlo na nervy. Připadalo mi, že v současnosti se mezi Tate a Milesem nedělo nic zajímavého, nic, co by mě donutilo těšit se na další stránky, příběh prostě plynul pomalým tempem vpřed. Konec naprosto předvídatelný.

Doomiiniikaa
13.11.2017

Kniha velmi čtivá,jako všechny od autorky .. :)

Luucie
09.11.2017

V této knize bylo něco, co mi chybělo v Možná jednou - sex.
Možná ho tam bylo až moc.
Každopádně moc se mi knížka líbila, opět jsem hodně dlouho čekala co se tomu Milesovi stalo tak strašného.
Napínavé, krásné, zamilované.A chtěla bych poznat Kapitána.

Lokina
02.11.2017

K téhle knize jsem přišla jako slepý k houslím, nikdy jsem moc nebyla na romány pro ženy a proto ke knize jsem přistupovala s odstupem. Ale musím říct, že se mi velice zalíbila.

Tate s Milesem byli sympatičtí, milí, mladí a vášniví. Příběh mě pohltil a já si užívala každou kapitolu. Velkým plusem byly i kapitoly s Milesovou minulostí, jež definovala jeho přítomné já a jež postupně odkrývala střípky plné radosti, lásky, ale i velkého žalu a bolesti.

Příběh byl svižný, jiskřivý, příjemný a oddychový. Zpočátku jsem si myslela, že kniha bude hloupoučká, naivní s nádechem erotiky. Teď vím, že kniha má v sobě mnohem víc, ukrývá v sobě poselství, že ať nás sužuje bolest, pocit viny a lítosti, nesmíme se tomu poddat, aby nás to nestravovalo celý život. S takovými pocity je vždy lepší s někým se podělit, potom už to břímě nebude tak těžké, zvlášť s osobou, která vám věří a miluje vás :-)

Helča17
22.10.2017

Úžasná knížka, skvělá autorka a za mě jeden z nejkrásnějších milostných příběhů ve svém žánru.
Doporučuji!!

rosalindaaa
20.10.2017

Moc hezká knížka

bara1447
13.10.2017

Tuto knihu jsem si vybrala, protože jsem si chtěla odpočinout od thrillerů a detektivek, ale bohužel, po 100 stránkách jí musím odložit na neurčito. Ještě před pár lety by se mi to možná líbilo, ale bohužel, dneska už si u toho ťukám na hlavu. To, jak Tate v každé větě básní o Milesovi, to mi přijde opravdu moc. Hvězdičky dávat nebudu, to že to není můj šálek čaje neznamená, že je to špatná kniha, tak jí nebudu kazit průměr.