Odvrácená tvář lásky

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4.51564
Vydáno, Yoli

Ugly Love, 2014

Kniha Odvrácená tvář lásky

Ennny
předevčírem

Tohle je úplně největší pecka co jsem četla,nemohla jsem se od ní odtrhnout... pořád mi ten dej visel v hlavě , zapomněla jsem název tak jsem hledala a hledala než jsem ji znovu našla a musím si ji přečíst znovu... líbilo se mi přiznání i rozuzlení celé situace ,kdyby bylo možno dát víc hvězdiček bez váhání je dám... doporučuju...líbí se mi celkem tvorba od Collen Hoover , příběhy mají váhu a člověk se zamyslí..

TeriLin1111

Přečteno během pár dnů. Velice čtivě a krásně napsáno. Líbilo se mi dívat se na to, jak se vztah hlavních hrdinů postupem času vyvíjí. Velice se mi líbila linka z minulosti a celkově je kniha velmi dojemná a prostě úžasná :) Velice doporučuji :)

klarinka9974

Od začátku knihy z vás budou emoce lítat. Mám pocit, že každá autorčina kniha ve mě něco zanechává. Náhodné setkání, chuť získat trochu z toho druhého, nevyřčené tajemství a hodně sexu, vás čeká v této další knize úžasné autorky. Těšila jsem se na jisté odhalení, přeci jen si každý osud Milese představí jinak a bylo to hodně dojemné. Posledních pár kapitol jsem měla pocit, že mě kniha úplně pohltí. Nemohla jsem se odtrhnout a doufala jsem ve šťastný konec. Super, já si nemůžu pomoct ale tato autorka to vážně umí všechno tak skvěle napsat, popsat a rozepsat a já už se nemůžu dočkat, další její nové knihy.

Luccinda

Odvrácená tvář lásky je FENOMENÁLNÍ! Je to ten typ knížky, kde se absolutně ztotožníte s hlavní hrdinkou a budete s ní prožívat všechny momenty od první až do poslední strany. Společně se ocitnete na emoční horské dráze, jednou jste dole, jednou zas nahoře, budete se smát i brečet, budete milovat i nenávidět. A bude to stát za to!

Tohle zkrátka není obyčejná love story, kterou byste lehce propluli a po měsíci už si ani nevzpomněli, že jste někdy něco takového četli. Odvrácená tvář lásky s vámi zůstane ještě mnoho let po dočtení a já upřímně doufám, že stejný prožitek si odnesu i z dalších knížek této autorky.

Jenny46

I když předvídatelné super kniha. Opravdu spisovatelka píše krásné životní příběhy, doporučuji.

katerina3329

Top čteni. Doporučuji.

befel

Chytí Vás to.. je to opět příběh s těžkým životním traumatem a dobrým koncem.. Jak to Colin bývá..

Katka7922

Miluji tuhle knihu