Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250987/odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4.5746

Ugly Love (2014)

Vydáno:, Euromedia

Terr_y

Styl jakým byla kniha napsaná se mi velice líbil a příběh taky. Bylo to takové oddychové čtení ale nakonec to mělo i hlubší myšlenku.

jankaander

Krása,krása,krása......

lucie2952

Dostala Colleen nějakou cenu za to jak krásně píše? Jestli ne, tak nějakou udělám a předám ji jí.
Četla jsem jako první knihu Možná jednou a myslela si jak žádná kniha nebudete tak krásná. Omyl! Odvrácená tvář je krásnější. A když jsem tuhle knihu brala do rukou, tak jsem si myslela jak knihu cca v půlce odložím, protože já erotické romány nečtu. Omyl! Čtu erotické romány, ale jedině od Colleen! Protože ona fakt umí psát. Jak to všechno popisovala... Ach, bože. Chci být Tate...
Kde se dá takhle naučit psát? Chci to taky umět! Colleen je moje nová nejoblíbenější spisovatelka.

knihomolkakacka

včera jedním dechem přečteno za jeden den .. knížka mě totálně vtáhla a všechno okolo přestalo existovat .. palec nahoru :)

elisa194

Konečně knížka, která je sice plná erotiky, ale není napsána trapně a ma krásný napínavý nepredvidatelny příběh. Prolinani minulosti s přítomnosti me bavilo a cekala jsem s napetim co se vlastně stalo a jak to nakonec dopadne.

brijana

Další velmi čtivá knížka :-) Colleen Hooverová je má oblíbená spisovatelka.

nani_nka

Ja nejak stále nechápem ako mohla táto autorka napísať tak úžasnú knihu akou je Možná jednou a potom také obyčajné knihy akou je aj táto. Nehovorím, že Odvrácená tvár lásky je nejak strašná, ale je to len taká jednoduchá oddychová kniha na ktorú veľmi ľahko zabudnem, zatiaľ čo Možná jednou, to bola teda kniha! Príbeh je o Tate, ktorá sa zoznamuje s Milesom, ktorý však nehľadá žiadnu lásku. Prečo? To sa postupne dozvedáme z častí, kde sa príbeh venuje mladému Milesovi. Ako oddychovku na príjemný večer pri knihe odporúčam.

helkol

Třetí kniha od autorky a zase nezklamala. Kniha super na léto protože je velice čtivá. Děj se mi zdál sice chvílemi až moc dramatizovaný, ale to byl jen osobní pocit, možná bez toho dramatu by kniha ani nebyla tak zajímavá.

Flowers

Tahle autorka to prostě umí! Skvělý příběh, nepředvídatelný.

Petruska200

Super cetba

cecik

Oddechové čtení. Ocenila jsem využí poezie v textu, s něčím takovým jsem se nesetkala dlouho, navíc to nijak nenarušovala druhý styl, naopak. Námět je zajímavý, ale vyprávění je jednoduché a místy bohužel i kýčovité. Hlubší psychologie postav se čekat nedá. Hlavní hrdnika se místy zdá jako citový sadista, ale která z něj obas není..

sabanka

Colleen zase všem ukázala, jak se to dělá. Ano, takhle má vypadat erotický román - nejen sex, ale i příběh, děj, který nesklouzává k trapnosti i přes emoce Tate a Milese.

Brambu

Zase po dlouhé době jsem si dopřála jednu romanťárnu a rozhodně jsem nešlápla vedle. Bavilo mě to, mělo to příběh, zápletku, příjemně to plynulo a nechyběly tomu vášnivé a peprné scény. Přesně to jsem potřebovala.

EngliTer

Tak tohle mě mega bavilo (přečteno za jeden den). Byť je mi už přes 20, a románům se spíše vyhýbám, tohle mě fakt bavilo. Je to spíše takový jednoduchý příběh, ale s citovým podkresem. Ke konci i slzička ukápla, a to se moc často nestává.

Manyna

Odvrácená tvář lásky je kniha spíš vhodná pro teen čtenáře, protože je hodně jednoduchá, myšlenky se často opakují, točí se vlastně pořád na jednom místě. O žádný složitý příběh nejde, je to hlavně o sexu a vypořádání se s minulostí/budoucností. Rozhodně nečekejte těžkou psychologickou knihu, i když by ten potenciál možná měla, spíš takovou jednohubka na deštivé dny, na kterou si za měsíc nevzpomenete. Ten americký happy end to úplně zazdil, možná kdyby byl jiný, dala bych o hvězdu víc.

Lexa123

Knížka se mi moc líbila. Doslova mě uchvátila. Nejvíce mě asi zaujal příběh Milese. U něj jsem doslova plakala.

tinka99

Páni...já nemám slov...věděla jsem, že se mi ten příběh bude líbit...protože ho prostě napsala ta nejlepší autorka na světě...ale ten konec....ten konec byl nádhernej
...absolutně dokonalej...prostě opět BOŽÍ

Evule114

Tako knížka mě opět dostala, jako ta minulá. Krásný příběh. Jen jako Rachel ae z toho dostala dříve než Miles? To bych čekala trochu jinak. Nedalo mi to a přeskakovala jsem příběh, abych se dozvěděla, proč Miles nechce milovat, ale knihu jsem přečetla celou, protože jsem se vracela zpět k Tate, abych zjistila, jak na tom bude ona. Každopádně takového pilota bych taky chtěla. Moc se mi líbilo, že i když tragédie byla hrozná, tak to dopadlo dobře. Colleen umí zaujmout a rozhodně se těším na její další knihy....

NalinnMane

Celou dobu jsem se od knihy nedokázala odtrhnout a četla skrz kapitoly jako by tam žádné nebyly. Nemůžu se rozhodnou jestli je to moje nejoblíbenější kniha, protože moje až do teď nejoblíbenější kina (Dám ti slunce) mi to nechce dovolit :D, ale i přesto je to naprosto neuvěřitelný a vášnivý příbeh a rozhodně můžu říct, že je co, co se týče tohoto žánru, můj nejoblíbenější.

Pamima

Knížka se mi líbila stejně jako všechna ostatní díla této autorky, která jsem zatím četla. A takové menší upozornění. Konec je opravdu dojemný, a tak si ho raději přečtěte někde v klidu doma, když budete vědět, že nikam nemusíte jít. A ne jako já chvíli před tím, než jsem šla ven na ulici se zarudlýma očima. Určitě doporučuji

Ywonek

Nádherná kniha.

Terezk-a

Knížka je velmi čtivá, příběh je zajímavý a celkem rychle se vyvíjí.
Ke konci knihy už jsem se nemohla odtrhnout, prostě jsem potřebovala vědět, jak to dopadne!

Kalilinka

Knížka mě naprosto učarovala. Od příběhu Tate a Milese jsem se nedokázala odtrhnout.

Ewilka

Je to sice lovestory, ale hodně dobrá a krásně se čte. Líbilo se mi, jak se střídaly kapitoly vyprávěné z pohledu Tate a Milese. Konec mě překvapil a rozhodně doporučuji si knížku přečíst.

patty64

V některých chvílích jsem nevěděla, jestli se mám nad knihou rozplývat štěstím nebo plakat zoufalstvím. Byly to samé hořkosladké pocity, ale nakonec jsem opravdu ráda, že jsem předevčírem na knihu narazila a hned si ji šla půjčit do knihovny. To krátké utrpení s Milesem stálo za to!!

Doporučuji! (silnějším povahám)

Andyx

Když už se kniha jmenuje, tak jak se jmenuje, očekávala jsem jiný, méně "klišoidní" příběh a jeho zakončení. Série milostných scének občas naruší příběh, kdy si můžeme přečíst o nezvladatelné chuti hlavní hrdinky nechat se ponižovat a vláčet sebou jako s kusem hadru. Milesova linka minulosti by byla zajímavým oživením příběhu nebýt toho "dětinského" či možná raději přiblblého způsobu vyprávění, což pro mě bylo opravdu otravné. Kniha Život jedna báseň pro mě byla skvostem, avšak tohle považuji za velké zklamání. Proto teď nevím, jestli se vůbec do dalších knih od autorky pouštět.

Len04

Pres pocatecni dojem, ze ctu lepsi verzi 50 odstinu sedi, se mi nakonec kniha velmi libila, vzbudila ve mne emoce a od tretiny jsem ji nemohla odlozit, cetla jsem pak na jeden zatah az do konce.
MOje prvni kniha od autorky a urcite si prectu dalsi.

Nita17

Tak jako pěkný příběh, ale kromě náhledu do Milesovi minulosti se tam nic moc nedělo a žili ...tak bylo moc rychlé, dalo by se z toho udělat více. Od autorky tak bude stále nej série "Bez naděje", ta je více dotáhnuté dílo.

surynas

Na můj vkus až mnoho dopodrobna rozepsaných erotických scén, jediné co se mi líbilo byla Milesova minulost. Věděla jsem že v knize bude hodně erotických scén, ale doufala jsem že se budou více rozvíjet pocity a tužby hlavní hrdinky. Knihu jsem dostala, sama bych si jí nekoupila.

Chochi26

Velmi příjemné čtení plné vášně, chtíče, ale i citu :)