Odvrácená tvář lásky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250987/odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4.51127
Orig. název:

Ugly Love (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Yoli
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (290)

Kniha Odvrácená tvář lásky

Přidat komentář
ivedoo
16. května

Nádherná a dojemná knížka ❤️ Připravte si kapesníčky, budou potřeba :)

marketa4469
12. května

Velmi krásná kniha, tak jsem se těšila na to, co se vlastně stalo, že jsem ji ani nechtěla dočíst :-D rozhodně si přečtu od této spisovatelky další.

haha_ja
12. května

Moje druhá kniha od této autorky. Četla jsem už knihu "Možná jednou" a ta mě zaujala mnohem více. Pohled Milese byl psán zvláštní formou a pro mě ne zrovna vyhovujícím. Něco mi na knížce chybělo. Byly části, kdy jsem četla s velkým nadšením a pak i pár míst, kde mi přišel děj příliš natahován a ne tolik atraktivní. Ale příběh na pozadí je "krásný" nebo spíše hodně smutný.

Ivet1990
11. května

Dlouho jsem knihu nemohla sehnat a tak jsem to chtěla vzdát. Pak díky náhodě jsem knihu sehnala a jsem ráda, že jsem si jí pořídila. Kniha mě zaujala hned od první stránky. Hltala jsem každé slovo. Po dlouhé době jsem zase narazila na knihu, která mě vzala dech.

rene.rn
14. dubna

Za mě super, nemám co dodat ...

leník511
02. dubna

První knížka od Colleen a rozhodne nezklamala.

JanickaP
18. března

Super knizka...cetla jsem od zacatku az do konce a nemohla se odtrhnout.

anibeni
17. března

Tak to byla jízda!! Ráno jsem začala číst a tak moc mě zajímalo, co bude dál, že jsem knihu přečetla na jeden zátah...