Pravda, nebo lež přehled

Pravda, nebo lež
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417223/bmid_pravda-nebo-lez-7wv-417223.jpg 4 2925 2925

Mladá spisovatelka Lowen Ashleighová se právě ocitla ve finanční tísni. Rozhodne se proto přijmout nabídku, které by se za normálních okolností vyhnula. Najme si ji manžel bestsellerové spisovatelky Verity Crawfordové, aby za jeho ženu dokončila veleúspěšnou knižní sérii. Ta se totiž po tragické nehodě nemůže práci věnovat a fanoušci už začínají být netrpěliví Lowen se proto na pár dní nastěhuje do sídla Crawfordových, aby navázala tam, kde Verity skončila. Není to ovšem tak jednoduché, jak by si Lowen přála, a odzbrojující přitažlivost Veritina manžela Jerremyho jí práci příliš neusnadňuje. Je však odhodlaná nenechat se rozptýlit. Dokud mezi Veritinými poznámkami neobjeví její kompletní autobiografii, která se nejspíš neměla nikomu dostat do rukou. Jde o děsivou a krutou zpověď, která Lowen odhalí nejen co je Verity skutečně zač, ale také co se v rodině Crawfordových doopravdy děje... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Verity , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pravda, nebo lež. Přihlašte se a napište ho.

Elke19
13.06.2024

Od Colleen Hoover jsem už něco četla a nebylo to vůbec špatné, ale toto mi moc nesedlo. Co se musí knize nechat je velmi čtivá, ale některé pasáže byly až moc do detailu popisované. Čtenář je z celé knihy zmatený a vlastně neví čemu věřit. Knize dávám 73 %.

konicekbily
09.06.2024 5 z 5

Další kniha na jejímž hodnocení nebude panovat shoda. Příběh je daleko vzdálen od reality - je tam spousta "přestřelení" parametrů příběhu. Nejméně reálně se jeví zdravotní stav boční hlavní postavy - je to nemožné. Ale autorka píše dobře - tentokrát to toleruji.

vivula
05.06.2024 2 z 5

Colleen je srdcovka, ale tohle mi vůbec nesedlo. Jasně, není to to, nač jsme u ní zvyklí (nebo teda aspoň já určitě ne), ale i tak jsem věřila, že po vzoru ostatních knížek si zachová nějakou úroveň. Téma se mi nejdříve zdálo zajímavý, ale čím víc bylo odhaleno z Veritiny biografie, tím hůř se mi, jako mámě, četlo až jsem došla do bodu, že vlastně nevím, jestli chci pokračovat. Zvítězila zvědavost a snad i víra v nějaký zvrat. Ten sice přišel, ale můj dojem z knížky vůbec neodlehčil, ba naopak. Za mě ne.

všechny komentáře

Související novinky (11)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (4)

Není to láska na první pohled, dokud s tím člověkem nejste tak dlouho, aby se to láskou na první pohled stalo.

Když jsem otevřela oči, spatřila jsem muže, který v tuhle chvíli nemyslel na nic jiného než na to, co právě dělal. Neměl žádný vzdálený výraz v očích. V tu chvíli jsme existovali jen my dva.

Umíme oddělit realitu od fikce tak, až to vypadá, jako bychom žili v obou světech, ale nikdy ne najednou.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Pravda, nebo lež v seznamech

v Přečtených3 760x
ve Čtenářské výzvě695x