Pravda, nebo lež

Mladá spisovatelka Lowen Ashleighová se právě ocitla ve finanční tísni. Rozhodne se proto přijmout nabídku, které by se za normálních okolností vyhnula. Najme si ji manžel bestsellerové spisovatelky Verity Crawfordové, aby za jeho ženu dokončila veleúspěšnou knižní sérii. Ta se totiž po tragické nehodě nemůže práci věnovat a fanoušci už začínají být netrpěliví… Lowen se proto na pár dní nastěhuje do sídla Crawfordových, aby navázala tam, kde Verity skončila. Není to ovšem tak jednoduché, jak by si Lowen přála, a odzbrojující přitažlivost Veritina manžela Jerremyho jí práci příliš neusnadňuje. Je však odhodlaná nenechat se rozptýlit. Dokud mezi Veritinými poznámkami neobjeví její kompletní autobiografii, která se nejspíš neměla nikomu dostat do rukou. Jde o děsivou a krutou zpověď, která Lowen odhalí nejen co je Verity skutečně zač, ale také co se v rodině Crawfordových doopravdy děje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417223/pravda-nebo-lez-7wv-417223.jpg 4.41407
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

Verity, 2018

Kniha Pravda, nebo lež

Hanaluna
předevčírem

Kniha byla čtivá, nutila přemýšlet jak to teda skutečně je a číst dál. Závěr byl neočekávaný a nutí vás přemýšlet dal. Šokující téma s dětmi mi úplně nedělalo dobře, ale ke knize to sedělo.

EvikU.

(+ SPOILER) Z konce nevím co si mám myslet. To už autorka asi moc zamotala, ale spíš se přikláním k verzi, že Verity byla velká manipulátorka a děti se jí do života moc nehodily a překážely.

Každopádně i ten dopis byl asi další manipulace.

Kniha byla velmi emotivní, místy když Lowen četla autobiografii mi bylo také fyzicky slabo a přemýšlela zda to chci dočíst. Ale bylo to tak napínavé!! Jednoduše jsem musela a to je známka dobré knihy. Ne ten obsah, ale to jak Vás kniha přikurtuje do křesla a musíte číst. Takže nervák jak se patří jestli je to pravda nebo lež, to už je na každém z nás, jak si to rozebereme a vlastně to ani nezjistíme, nevíme... Kdo si chce nechat polechtat nervy a být v napětí, tak si přečtěte.

alilunka
11. květnaodpad!

Podle recenzí (88%) jsem měla velký očekávání.. ale tohle byl totální nesmysl. Hlavní hrdninka Lowen tupá blbka mi pila krev. Knížka se celkově táhne, neni propracovaná, pasáže o sexu jsou otravné a navíc. Nutila jsem se to dočíst, ale za mě totální zklamání a už si nic od autorky nekoupím.

Iv8

Vše bylo popsáno níže. Netradiční námět a otázka k vlastnímu vyřešení na konci knihy...

Grohlinka

Já to s touhle knihou mám stejně jako s Verity, vůbec nevím, co si o ní mám myslet a čemu mám věřit. Varování: násilí na dětech.

Calwen89

Ať už to byla pravda nebo lež, jako rodiči dvou dětí mi to čtení opravdu nedělalo dobře... Nicméně od autorky romancí je to opravdu vynikající výkon. Bez sexuálních scén bych se ovšem v tomto případě obešla, do tohoto žánru mi to přišlo vyloženě vycpávkové.

Bože furt přemýšlím nad tím ramínkem...

Katania

Tak tohle ne. Celou dobu jsem čekala na nějaký ten zvrat. A on nepřišel. Moje první a poslední knížka od autorky. Hvězdy dávám pouze za čtivost, aspoň to bylo rychle přečtené.

lištička123

Skvělá knížka, napínavá, čtivá, super čtení.