Bez naděje

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/big_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4.42171

Bez naděje 1.

Vydáno: , Yoli

Hopeless, 2013

Kniha Bez naděje

JaSl

Moje první kniha kterou jsem přečetla od této autorky a totálně mě dostala. Miluju tuhle autorku.
Tahle kniha je jeden velký wooow efekt. U jiných knih už od začátku tušíte o čem bude kdo s kým skončí apod. Ale tohle ! To byl šok. Doporučila jsem ji přečíst i kamarádce která nikdy žádnou pořádně nepřečetla (a už asi ani nepřečte) ale tuhle i ona sama "zhltla" během tří dnů, takže doporučuji!!!(jako všechny knihy colleen)

Lovana

Moje druhá kniha od autorky a opět jsem spokojená. Předchozí kniha, kterou jsem četla (Možná jednou) se mi sice líbila více, ale i tato kniha se mi moc líbila.
Velmi jsem si oblíbila hlavní postavy a doufala, že vše dopadne, tak jak má. Byla jsem pak hodně překvapená ve druhé polovině knihy, co vše jsme se dozvěděly, i když něco už se dalo tušit z předchozího děje, ale určitě ne vše...
Kromě hlavních postav jsem si oblíbila také dvě vedlejší, jen mě mrzelo, že jedna z nich tam byla jen na úplném začátku a pak už tam byla jen na "dálku"...
Při čtení se ve mě stihly vystřídat snad všechno emoce, od radosti až po odpor, smutek a zklamání a u knížky jsem se jak smála, tak i plakala...
Určitě si přečtu i "pokračování" knihy a také další knihy autorky.

Hodnocení 4*/5*

Rania

No ja jsem četla asi uplne jinou knihu než ostatní… všeobecne nadšeni nesdílím. V první půlce knihy se vůbec nic neděje, hlavní hrdinové věnuji spoustu času jenom líbání a už mne to hodně otravovalo. Téma vykreslena v druhé půlce knihy se dala uchopit mnohem lip. Do druhé casti už nejdu.

Lena78537

(+ SPOILER) Knihu jsem začala číst ze dvou důvodů. Prvně jsem potřebovala nějakou fajn oddechovku a a pak, ze měla vysoké hodnocení. Bohužel všeobecně nadšení nesdílím. Měla jsem co dělat, abych ji vůbec dočetla. Téma přitom skvělé, ale tak nějak divně a stroze uchopené. Romantická linka mezi hlavními hrdiny mě doslova otravovala. Dokola omílané líbací scény.. Skutečnost, že Holder Hope vlastně miloval od svých šesti let? Vážně? Možná jako čtení pro náctileté, ale i to jsem na pochybách. Každopádně do druhého dílu se nepustím.

NikolaSkop

Jsem tak hrozne moc nastvana ze se tohle ve svete deje. Ze tohle neni jen romantickej scify pribeh ale ze je to kruta realita!! NESNASIM, NESNASIM, NESNASIM!! Je mi lito kazdeho kdo to zazil at uz male holcicky, kluka, zeny či muze .. TOHLE neni fer a nemelo by se to stávat! Proste nemelo, natoz od nekoho vam blízkého-vaseho hrdiny, cloveka ktery pro vas byl vsim nebo dokonce tim jedinym! Jsem tak hrozne nastava a smutna! Tohle neni prvni pribeh ve kterem jsem o necem takovem cetla ale je to prvni pribeh ktery byl az moc realny a do ktereho jsem se az moc vzila.. Mozna je to moje chyba… Jsem az moc citliva? Nebo je autorka az moc dobra ze me takhle vtáhla do deje? Hm..nejspis vsechno dohromady.. Doporucuju!

Fortuna7

(+ SPOILER) NO. TY. KRÁSO. Tohle bylo naprosto úžasný, děsivý a zatím nejlepší od autorky.
První polovina knihy mě moc nebavila, řešila se tam pouze ta romantická linka mezi hrdiny, ale ta druhá, OMG to mě dostalo. Chápu, proč ve druhé polovině knihy musel být vztah mezi Holdrem a Sky, pevný, protože jinak by to Sky nezvládla a zhroutila se.
U mě zatím vedla autorčina kniha Na obtíž, ale toto je úplně jiný level knihy. Pecka a mohu i doporučit, ale musíte mít trochu silnější žaludek.

Luc.i

(+ SPOILER) Od autorky jsem četla Možná jednou a to dokonce dvakrát, mám tu knížku fakt ráda. Bez naděje mě ale tolik nezaujalo.

Líbila se mi sice zápletka a většinu tech věcí jsem fakt nečekala a byla jsem dost prekvapena, ale postavy nebyly nic moc. Sky mi prostě nějak neseděla a i když se autorka pokusila vždycky Holderovo chování vysvětlit a Sky to samozřejmě stačilo, mě ne. Ano, některé scény byly moc hezké ale (hlavně v závěru ) když všechno resili líbáním (později sexem ) mi přišlo dost divný.

s chováním hrdinům jsem se teda moc neztotožnila ale jinak hodně oceňují téma zneužívání děti v knížkách. Bylo to tam zajimave zapojeno a vůbec mě nenapadlo ze se knížka bude odvíjet tímto směrem.

Musím teda podotknout že anotace mi přijde trochu zavádějící, pod tou strašnou pověsti jsem si představovala mnohem horší věci.

Zatím se na druhý díl nechystám ale možná to někdy zvazim.

Celkem dobra knížka se zajímavým tématem, osobně mě ale tolik nezaujala. Celkem 3/5*

Luccinda

Kniha Bez naděje ve mně vyvolala podobné pocity jako Odvrácená tvář lásky, což byl úplně první román, který jsem od autorky přečetla, a dosud ho řadím k mým nejoblíbenějším. Stejně jako v podstatě všechny knížky Colleen Hoover, i Bez naděje obsahuje silnou romantickou linku, na které je vystavěný celý příběh. Kromě romantiky ale román otevírá i celou řadu vážných témat, takže se rozhodně nejedná o čistě odpočinkovou četbu.

Colleen Hoover má tu schopnost, že mě dokáže okamžitě vtáhnout do děje a přiměje mě zamilovat si protagonisty příběhu bez ohledu na to, jaká temná tajemství skrývají. Sky i Holder mi byli od začátku sympatičtí, fandila jsem jejich pomalu rozvíjejícímu se vztahu a s napětím jsem očekávala, až mi bude odhaleno, jakou nelehkou minulost mají za sebou. Hlavní téma knihy jsem nakonec odhalila už v polovině knihy, ale to nic nemění na tom, jak silný a zajímavý příběh to nakonec byl.