Bez naděje

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/182778/bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4.51342
Série:

Beznádejná (1.)

Originální název:

Hopeless (2013)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (331)

Přidat komentář
Veronika02
včera

Oba díly jsou úžasné! Colleen Hoover je prostě skvělá.

Mišule_11
08. prosince

Kniha, která mě nadchla už od prvních chvil..! :) Příběh Sky (Hope) a Deana byl neuvěřitelně propojený, trochu i smutný, ale také s trochou naděje a odpuštění..a hlavně ten konec..? :O Nikdy nikomu nepřát prožít, tím čím si Sky prošla, ale ještě že ho měla po celou dobu u sebe..! :)

barbiegirl
08. prosince

Nejlepší kniha ze všech! :3

KnihomolkD
01. prosince

Colleen proč mi to děláš? :D
Opět další povedené dílo,Skye a Deana jsem si totálně zamilovala a hodně čtivé to bylo.Prostě typická Colleen.
Hodnocení:4,97*

Schu
11. listopadu

Napínavý a zajímavý příběh, ačkoliv mě nenadchla tolik, jak jsem očekávala. Ale určíte si přečtu i tu z pohledu Deana.

todilka
31. října

Nečekala jsem od této knihy nic a dostala mnoho. Byl to smutný a dojemný příběh, ale i takové se v životě dějí. Nadchl mě ale styl autorky, kniha se četla úplně sama, nelze se od ní odtrhnout. Trochu váhám nad druhým dílem, resp. stejným příběhem z jiného pohledu...ale zvědavost bude nakonec jako vždy silnější než já :-)
*čtenářská výzva: kniha od autora z žebříčku 100 nejoblíbenějších autorů

xindl007
25. října

Po dlouhé době hodnotím knížku tak vysoko. Běhal mi mráz po zádech , měla jsem slzy v očích, dlouho mě žádné knížka tolik nezasáhla, jako právě tato. Nevím, zda bych knihu četla znovu, je na mě moc emotivní, ale určitě doporučuji!

inuska6280
24. října

Pribeh na jednicku :) ale prvni kniha se mi proste cetla lip :)

Markouš
21. října

Knížka mě naprosto dostala... Vůbec nechápu, že mi mohla ležet tak dlouho v knihovně a já se k ní dostala až po 3 letech. Ale jsem hrozně ráda, že jsem si ji přečetla, protože to fakt stálo za to. A autorku obdivuji. Nádherně píše. Kdo jste ještě nečetli, určitě neváhejte :)

elisa194
13. října

Tahle spisovatelka to umí. Napětí, překvapení, sice jedna věc byla jasná podle vzpomínek, ale člověk pořád čeká co z toho bude. Jednu hvězdičky ale odebiram za dialogy a chování hlavnich hrdinů..

MarKy95
02. října

Úžasná kniha.

xSimaix
25. září

Bez Naděje je bezpochyby skvělá kniha. Colleen je autorka, která vás jednoduše přinutí cítit emoce postav, i když nechcete. Její styl psaní a vylíčení emocí je nesmírně obdivuhodný.
Příběh jako takový začíná velice odpočinkově, prvních 100 stran čtete o normálním životě mladé teenagerky, dalších 100 stran čtete o tom, jak některé věci v jejím životě nesedí a snažíte se sami přijít na to, co se Sky stalo. Posledních 170 stran je velice emotivních, překvapivých a krásných. Celý příběh do sebe zapadne jako dokonale přesné puzzle, po význam jména až po spojitosti dvou hlavních hrdinů. Je vážně vidět, jak skvěle měla celý příběh autorka promyšlený. Klobouk dolů. :)
Hvězdičku dolů dávám možná až za přílišnou dokonalost hlavních hrdinů jako páru. Nevadilo mi to až tolik (minimálně, příběh to zaplnil), ale stejně bych ji kvůli tomu hodnotila jako 4,5*. :")
Doporučuji! :)

jani.ruzicko
25. září

Colleen Hoover je Colleen Hoover =) knížka mě vážně bavila... pro mě byly některé věci velkým překvapením, rozuzlení příběhu a tak... a celkově příběh byl velmi emočně nabitý... téma bylo velmi citlivé a vlastně i nepříjemné, bohužel ale né nemožné...=/ Holdera jsem si hned zamilovala, Sky byla velmi silná =) knížka se četla velmi lehce a pěkně =) za mě určitě mohu doporučit =)

Pihatka888
23. září

Úžasná knížka.Celou mě pohltila a to i když jsem četla podruhé.Ostatně, jako zatím všechny knihy od Colleen H.

brijana
23. září

Doporučuji. Chci se ke knize znovu vrátit :-)

Market = )
14. září

Za mě krása. Nenechte se děsit komentářema - je to místy strašný, ale na to, o jak závažný téma se jedná, to dobře dopadne :-). Strašně se mi líbily charaktery a dialogy, za to pro mě byla jedna, možná dvě * navíc. Knížka se vážně krásně četla a myslím, že nejedna dívka zatoužila po muži jako je Holder, že :-).

lucie2952
14. září

Tahle kniha snad nejde popsat slovy... No, Colleen by to dokázala, protože ona sakra umí psát! Prostě si knihu přečtěte, to uděláte nejlíp, protože já jsem z knihy tak unesena, že nemám slov. Knihy od Colleen Odvrácená tvář lásky a Možná jednou nasadily tak vysokou laťku, že jsme si myslela, že lepší knihy už nebudou. Jak jsem se mýlila! Můžu říct, že tohle je zatím nejlepší kniha od Colleen!

velunka1269
06. září

Knížka je plná překvapení, snadno a rychle se čte. Hned jsem se do Holdera zamilovala a i Sky je perfektní hlavní hrdinka. Knížka utíkala velmi rychle, teď se jdu pustit do Holderovi verze. :-)

jankaander
02. září

Super knížka,druhý díl jsem odložila, netušila jsem že je to to samé psané z pohledu kluka,to mě zatím nebaví,možná později,doporučuji......

MedvidekS
24. srpna

Skvělý skvělý skvělý :-)

Kachorra
02. srpna

V případě takového námětu bych upřednostnila, pokud by tam bylo méně romantiky - na můj vkus jí tam bylo až příliš. Ale knížka se četla rychle. Sice jsem ji napoprvé odložila, ale vůbec nelituji, že jsem se k ní vrátila.

Luucie
30. července

no páni! Ještě nikdy se mi nestalo abych knihu přečetla za jeden jedniný den.
Ale hned první kapitola, kde bylo jasné, že se s k tomuto datu budeme muset pročíst ve mě vzbudila neskutečnou zvědavost a napětí.
Smála jsem se, brečela. Zamilovala jsem se do Holdera a jeho laskavosti.

Evule114
22. července

Knížka se moc dobře četla, i když ze začátku se mi moc nechtěla číst. Sky mi bylo líto, co se jí stalo, ale hlavně mi bylo líto Less. Jen mě naštvalo, že se otec Sky zastřelil a nešel do vězení, ale to by se těžko dokazovalo. Každopádně děj měl hloubku a moc se mi líbil. Už čtu druhý díl z pohledu Holdera a taky je to zajímavé, myslím, že je jedno, kterou knihou se začne, lepší by byla jako první ta Holderova.

raven2410
21. červenceodpad!

Zpočátku jsem si myslela, že je ta knížka úžasná. Později jsem se do čtení nutila a vůbec mě nebavila. Podle mě je dobrá pro někoho kdo má rád zmatené love story. Za mě ale ne.

Pamima
13. července

Poprvé jsem tuto knížku četla asi před dvěma roky. Už v té době mě úplně očarovala svým dějem a neotřelou zápletkou. Nedávno mi padla do ruky zas. Dnes tuto knížku dočítám podruhé s tím, že jsem ráda, že příběh Sky, Lesslie a Karen není opravdový. To čím si musely hlavní hrdinky protrpět, by nechtěla žádná dívka ani žena.
Děj knížky se mi četl sám a celou knihu jsem přečetla za tři dny. Vše je psáno čtivě a tak, že si mohu dokonale představit, jak se daná postava cítí. Ke konci, když už jsem knížku dočítala, jsem měla slzy na krajíčku. Mám prostě ráda happyendy.
Moc se těším na další díl tohoto románu s Deanem Holderem.

Mark.
13. července

Zpočátku jsem si říkala, že už jsem na takové typy knih stará a bude to klišé a já budu neustála kroutit hlavou. Ovšem za "spadlýma kalhotkama" jsem se buď pořádně začetla a ponořila do děje, nebo se děj opravdu rozjel. Bylo mi z toho až úzko, že jsem ráda, že se to není podle pravdivé příběhu. Ovšem to šťastné shledání! Dokonce se těším, až nechám knihu uležet a přečtu si to z pohledu Deana Holdera.

Romžiry
11. července

Moc pěkné. Kniha se četla sama.

katerina2660
10. července

Moc hezká knížka, ve které nechybí od všeho kousek.... opravdu doporučuji, krásné letní čtení!

Adeline44
08. července

Znáte to pravidlo ,,Nesuď knihu podle obalu"? Tady spíš platí ,,Nesuď knihu podle začátku". Vášnivým romantikům vřele doporučuju a těm jako já, co lásku zas tak nemusej nejspíš taky, protože mě zaujala. Bylo to čtivý, dobře psaný, citlivý a promyšlený. Ještě jednou vřele doporučuji.

ankaras
05. července

Moc pěkné, ale na můj vkus z toho autorka dělala až moc velké drama.