Bez naděje

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během první... celý text

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím?

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly.

Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/182778/bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4.51259
Série:

Beznádejná (1.)

Originální název:

Hopeless (2013)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (312)

Přidat komentář
Kachorra
02. srpna

V případě takového námětu bych upřednostnila, pokud by tam bylo méně romantiky - na můj vkus jí tam bylo až příliš. Ale knížka se četla rychle. Sice jsem ji napoprvé odložila, ale vůbec nelituji, že jsem se k ní vrátila.

Luucie
30. července

no páni! Ještě nikdy se mi nestalo abych knihu přečetla za jeden jedniný den.
Ale hned první kapitola, kde bylo jasné, že se s k tomuto datu budeme muset pročíst ve mě vzbudila neskutečnou zvědavost a napětí.
Smála jsem se, brečela. Zamilovala jsem se do Holdera a jeho laskavosti.

Evule114
22. července

Knížka se moc dobře četla, i když ze začátku se mi moc nechtěla číst. Sky mi bylo líto, co se jí stalo, ale hlavně mi bylo líto Less. Jen mě naštvalo, že se otec Sky zastřelil a nešel do vězení, ale to by se těžko dokazovalo. Každopádně děj měl hloubku a moc se mi líbil. Už čtu druhý díl z pohledu Holdera a taky je to zajímavé, myslím, že je jedno, kterou knihou se začne, lepší by byla jako první ta Holderova.

raven2410
21. července

Zpočátku jsem si myslela, že je ta knížka úžasná. Později jsem se do čtení nutila a vůbec mě nebavila. Podle mě je dobrá pro někoho kdo má rád zmatené love story. Za mě ale ne.

Pamima
13. července

Poprvé jsem tuto knížku četla asi před dvěma roky. Už v té době mě úplně očarovala svým dějem a neotřelou zápletkou. Nedávno mi padla do ruky zas. Dnes tuto knížku dočítám podruhé s tím, že jsem ráda, že příběh Sky, Lesslie a Karen není opravdový. To čím si musely hlavní hrdinky protrpět, by nechtěla žádná dívka ani žena.
Děj knížky se mi četl sám a celou knihu jsem přečetla za tři dny. Vše je psáno čtivě a tak, že si mohu dokonale představit, jak se daná postava cítí. Ke konci, když už jsem knížku dočítala, jsem měla slzy na krajíčku. Mám prostě ráda happyendy.
Moc se těším na další díl tohoto románu s Deanem Holderem.

Mark.
13. července

Zpočátku jsem si říkala, že už jsem na takové typy knih stará a bude to klišé a já budu neustála kroutit hlavou. Ovšem za "spadlýma kalhotkama" jsem se buď pořádně začetla a ponořila do děje, nebo se děj opravdu rozjel. Bylo mi z toho až úzko, že jsem ráda, že se to není podle pravdivé příběhu. Ovšem to šťastné shledání! Dokonce se těším, až nechám knihu uležet a přečtu si to z pohledu Deana Holdera.

Romžiry
11. července

Moc pěkné. Kniha se četla sama.

katerina2660
10. července

Moc hezká knížka, ve které nechybí od všeho kousek.... opravdu doporučuji, krásné letní čtení!

Adeline44
08. července

Znáte to pravidlo ,,Nesuď knihu podle obalu"? Tady spíš platí ,,Nesuď knihu podle začátku". Vášnivým romantikům vřele doporučuju a těm jako já, co lásku zas tak nemusej nejspíš taky, protože mě zaujala. Bylo to čtivý, dobře psaný, citlivý a promyšlený. Ještě jednou vřele doporučuji.

ankaras
05. července

Moc pěkné, ale na můj vkus z toho autorka dělala až moc velké drama.

Petruska200
27. června

Cte se to samo,tuhle spsovatelku zboznuju

Edona
25. června

Čekala jsem povrchní romanťárnu pro mladé, ale to co jsem dostala, jsem vůbec nečekala. První polovina je vtipná, neotřelá.. v druhé polovině člověk dostane facku a příběh má najednou hluboké mínění. Bylo to velice čtivé, smutné, ale i úsměvné. Určitě doporučuji i starším čtenářům, nezařadila bych to jen do literatury pro mládež.

kik68
24. června

První půlka knihy mi přišla hodně zmatená a "nesrozumitelná", dokonce jsem si myslela, že to nedočtu. Ale když se konečně začli vyjasňovat některé věci tak se ten příběh stal velmi poutavým čtením.
Druhá půlka knihu už byla strhující a báječná.
Takže za první půlku 2 hvězdičky za druhou půlku 5 hvězdiček + 0,5 hvězdičky za to, že autorka napsala druhý díl a jsou z toho báječné 4 hvězdičky, a obrovské těšení se na pokračování i když předpokládám, že to bude spíš opakování z jiného pohledu.
PS: Musím ještě napsat, že u spousty pasáží jsem měla dejavú. Prostě pocit, že už jsem to v nějaké knize četla. Asi je dnes prostě problém vymyslet téma, které tu ještě nebylo.

MiliKry
24. června

Další kniha od této spisovatelky, která mě moc bavila.

Nita17
23. června

Páni!!! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Skvěle mi sedl styl psaní, mělo to spád a ten příběh!
Samozřejmě jako u všech knih tohoto typu jasné - ona a on, překážky, láska, ale tady se objevila hodně vážná témata a autorka jsi s nimi skvěle poradila a rozvedla, tady se neubránite tomu prožívat je bez emocí s postavami. Přidává se síla a odvaha v životě. A kolik ********** , ráda se k této knize budu vracet.

Evaho73
14. června

Nemám slov !!! Smutný dojímavý príbeh, ktorý človeka prinúti rozmýšlať o rôznych skutočnostiach, napr. ako máme my ľudia tendenciu človeka "zaškatuľkovať" iba podľa toho ako vyzerá alebo sa chová bez toho, aby sme romýšľali PREČO. Ďalej o tom ako podobnú životnú traumu riešili tri aktérky príbehu každá iným spôsobom...každá sa s ňou vyrovnála alebo snažila vyrovnať inak. Takisto ma to osobne nútilo premýšľať o tom, či vôbec existuje taká veľká láska, ktorá dokáže prekonať aj také závažné problémy......asi áno, len škoda, že je to už vzácnosť. Ešte raz krásny príbeh, ktorý by som ohodnotila aj 10*.

TaJiná
09. června

Jako většina vás tady, i já jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Obrovský zvrat, ale občas i trošku nelogické a nemožné věci. První půlka byla lepší :)

Shinstria
27. května

Páni. To. Byla. Jízda. Upřímně od té knihy zase až tak nečekala.. Když byli na tom bleším trhu, tak jsem si říkala... co se sakra může odvíjet dál? Vždyť většina knížek teď končí happy endem... říkala jsem si, že teď to bude už jen jak se budou rozcházet a zase scházet... A pak nejednou - BÁC! A já čuměla. A nebyla jsem schopná se od té knihy odtrhnout. Ta kniha mě vzala. Prostě bomba. Doporučuji.

ardeas
25. května

Uff, tak toto bol trocha ťažký kaliber. Zo začiatku som bola trocha otrávená breptaním, no potom to poľavilo. Aká bola kniha do polovice vlažná, tak tá druhá bola s každým ďalším odstavcom a kapitolou ako keď vám búcha dakto kladivom po hlave, čo mi prišlo trocha nevyvážené až do takej miery, že ma z toho bolela hlava. V celku kniha bola veľmi dobrá, ale za vlažné čítanie ju teda fakt nemôžem označiť.

Bydzule
21. května

Moc pěkně napsána kniha nemohla jsem se od ní odtrhnout.Nejsem rychlá čtenářka ale tuto knihu jsem přečetla za čtyři dny.Takže doporučuji.Příběh je romantický i napínavý.Prostě mě to nadchlo.

akšuram37
19. května

Dlouho jsem knížku odkládala, ale přečetla jsem jí celkem brzo :)
Skvělý příběh, zápletka taky parádní. Jednoduše řečeno – láska na první pohled :-)

A ten konec? Myslela jsem si, že to tak bude a měla jsem pravdu.

Doporučuji všem, bez rozdílu věku :)

HOPELESS :)

ni_me_ki
16. května

Když jsem to začala číst připadalo mi to nepřiměřené mému věku tak jsem knihu odložila.Ale nedalo mi to a ke knize jsem se zase vrátila a dobře jsem udělala tak napsanou knížku plnou emocí,lásky,zoufalství a zlomů jsem dlouho nečetla kniha se mi moc líbila a určitě si ji v blízké době znovu přečtu (a já knihy dvakrát nikdy nečtu)

Žurinka
11. května

co říct? napřed jsem myslela že to bude taková romantika pro dívky, ale pak...

IvettKremrová
08. května

Co na tuhle knihu říct? Za mě wow,bomba,super,úžasný! Přečteno jedním dechem během dvou dnů,stránky jsem hltala snad při každý činosti protože jsem se od knihy nemohla odlepit,ale ani ve snu by mě nenapadlo že příběh nabere až takový spád.
Z komentářů tady jsem věděla že to bude i hodně dramatické v některých částech ale nečekala bych že až tak moc. Vývoj událostí mě hodně překvapil a některé části jsem četla třeba i 2x abych je pochopila a vstřebala.Každopádně se mi strašně líbila,byla tam láska,přátelství,nečekané zjištění a hlavně strašně moc emocí.Dlouho na tento příběh budu vzpopímat a rozhodně jsem ho nečetla naposled.Jsem naprosto uchvácena.Knihy této autorky jsou všechny napsané naprosto luxusně a ona je prostě skvělá.Kdyby šlo dát 10*,dám 10. Doporučuji všem tuto i všechny ostatní knížky Collen Hooverové,mají určitý smysl,jsou báječně napsané a hlavně v nich najdeme něco,co zanechá nějaký ten pocit v každém z nás :) :)

Andy0892
11. dubna

Pořád jsem přemýšlela co za tím vším bude, ale tuhle pravdu jsem rozhodně nečekala.

Dean Holder je kluk, kterého by chtěla mít ve svém životě každá holka (až na ty změny nálad :-) ) No a co, že občas bylo vše až moc růžové - k tomuhle příběhu s temnou duší se to hodilo.

Jenne
06. dubna

Knihu Bez naděje jsem poprvé četla před 2 roky, od té doby jsem ji četla snad 100x. Je jedno po kolikáté tuto knihu čtu, vždy se rozpláču a vždy jsi v knize najdu něco nového co mně donutí koukat na svět jinýma očima.

EvikU.
05. dubna

Bylo to neskutečné. Silné. Pořád a pořád nemůžu pochopit, jak se v některých chlapech ukrývá zvíře a může ubližoval svému dítěti. Hlavní hrdinka super, jak se s tím vyrovnávala i super její teta, která ji zachránila a vydávala za svou. Za mě 5 hvězdiček.

veronika9143
21. března

Autorku mám moc ráda a tohle byla překrásná kniha. Vždycky se jí povede dostat do knih tolik emocí. Příběh byl procítěný, bolestný, plný naděje a zároveň zklamání. Moc doporučuji!

Safrika
14. března

Hodně chytlavý příběh, vtipný, dobrý.

harena
12. března

Nemyslím si, že knížka byla špatná. Je dobrá. Občas vtip, styl ušel, hodně lásky, až je přecukrováno, čtivá, svižně napsaná a ke konci i trocha akce a napětí. I námět dobrý, ale prvních 200 stran bych zkrátila přinejmenším na polovinu. Ale vzhledem k tomu, že je neděle, odpočívám s mírnou virózou na gauči, bylo to docela vhodné počtení.