Colleen Hoover

americká, 1979, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Na obtíž

Na obtíž - Colleen Hoover

Vossovy byste jen stěží označili za „normální“ rodinu. Žijí ve zrekonstruovaném kostele, máma, která se ještě nedávno léčila z rakoviny, bydlí v suterénu a otec je ženatý... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře (26)

Colleen Hoover

Přidat komentář
happy19
05. června

Sen se stane skutečností!Vím to už přes týden..Colleen letos zavítá do Prahy:-*..
Přesné datum je 12.11.Nemohu se dočkat!
Bude mi velikou ctí,vidět a možná prohodit pár slov s touto neskutečně úžasnou autorkou!Podpis(y) knih(y) jsou snad jasné;-)))

ladyka
01. května

Milí fanoušci CH - těšte se na novou knihu, která snad jednou vyjde i tady v ČR (v originále vyšla 7.12.2018 pod názem "Verity"). Nepřekvapivě je to love story a překvapivě romantický thriller! Pro nedočkavce prozradím, že jde o příběh spisovatelky Lowen, která z finančních důvodů souhlasí s nabídkou Jeremyho-manžela bestsellerové autorky Verity, aby za jeho ženu dopsala zbývající díly knižní série. Trvale zraněná Verity totiž není schopna smluvně sjednanou sérii dokončit. Lowen tedy přijíždí do domu rodiny s ​​úmyslem shromáždit všechny poznámky autorky, aby mohla sérii dopsat. Jenže Lowen odhalí skrytý autobiografický rukopis Verity a odhalí o Verity věci, které by již truchlícího manžela Verity a otce jejich dětí mohly zlomit. Tak se Lowen rozhodne udržet rukopis v tajnosti, jenže jak se její city k Jeremymu prohlubují, klade si otázku, zda s "pravdou" nevyjít na světlo....Mně osobně se knížka líbila.

niknikita
03. dubna

Pro Colleen Hoover nemám dostatečná slova chvály. Je to umělkyně literárních příběhů a s texty svých knih zachází přímo mistrovsky.
Nikdy ji nepřestanu číst a netrpělivě čekám na každou novou knihu od této Paní Spisovatelky.

JanickaP
20. března

Colleen jsem si zamilovala, tak krasne a realne popisuje dej ve svych knizkach. Snad bude mraky dalsich knizek od teto empaticke autorky.

Tomater
27. ledna

Proc nejsou prelozeny i jeji ostatni knihy?

Janča86
04.08.2018

Tuto autorku naprosto zbožňuju. Při čtení jejich knížek se vždycky zasměju a vždycky si i pobrečím. Její styl psaní je podle mého názoru geniální.

katinthebox
21.07.2018

Skvělá autorka. Znám jí už několik let, dokonce z doby kdy se ještě neživila psaním a jen psala na web fanfiction Twilight. Skoro všechny její knížky byly původně sepsané jako fanfiction k Twilightu. Pravdaže po vydání je již na těchto stránkách nenajdete v původní sepané verzi, musela je stahnout aby je mohla vydat. Každopádně je moc milá i v diskuzích, nedá mi nespomenout na ty doby kdy jsem čekala na každý nový update jejich příběhů a pak s fanoušky z celého světa diskutovala doslova o každém slově nové kapitoly :D Za sebe mohu doporučit číst jí v angličtině, není to žádná odborná angličtina. Naopak hodně se drží života a nevytváří težko pochopitelná souvětí. Překlady ujdou, ale občas se něco stratí v překladu.

Petra17
29.06.2018

Autorka píše s humorem a lehkostí, její knihy se čtou sami a člověk o nich musí ještě nějakou dobu přemýšlet. Vždy vtáhnou do děje a emoce se jen sypou.