koupit eknihy

Colleen Hoover

americká, 1979, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Možná jednou

Možná jednou

Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskn... přejít na knihu

Populární knihy

/ všechny knihy
Odvrácená tvář láskyNámi to končíBez nadějeŽivot jedna báseňZtracená naděje

Komentáře (19)

Přidat komentář
Petra17
29. června

Autorka píše s humorem a lehkostí, její knihy se čtou sami a člověk o nich musí ještě nějakou dobu přemýšlet. Vždy vtáhnou do děje a emoce se jen sypou.

Abnička
01. dubna

Autorka, která nemá co se týče románů konkurenci. Každá její kniha mne naprosto pohltila a nepustila.
Má velký talent! Moc její knihy doporučuji.

patty64
21. ledna

Autorku nemůžu vynachválit! Kdykoliv jsem se pustila do jejích knih, byla jsem přímo uhranutá každou chvílí, dokud jsem je nedočetla. Rozhodně doporučuji její knihy!

Maggie168
05. ledna

Skvělá autorka, jedním dechem jsem přečetla všechny její knihy, které u nás vyšly!

lucie2952
04.11.2017

Úžasná autorka. Zamilovala jsem si všechny knihy, kteté u nás zatīm vyšly. Doufám, že výjdou i další. Od jejich knižek se nedá odtrhnout. Četla jsem je tajně v práci, při vaření, ve vaně, při jídle, ve vaně.. Prostě všude. Colleen je jednička!

lendyyy
10.04.2017

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Mám přečtené všechny knihy, které vyšli u nás a naprosto všechny je zbožňuji. Doufám, že se dočkáme ještě dalších překladů.

Veruuz
25.02.2017

Zatím mám přečtené knížky dvě. Život jedna báseň a Bez naděje. Obě mě naprosto pohltily. Ze začátku předvídatelný románek mladých lidí, ale pak najednou přijde poutavá zapletka. Naprosto nepředvídatelný konec. Téma které je citlivé, ale přesto zajímavé, poutavé.
Osobně velmi doporučuji. Nenáročné čtení, které není jen tak obyčejné.

Doomiiniikaa
24.07.2016

Její knihy se mi vážně dobře čtou, nejde se od nich odtrhnout, patří mezi mé nejoblíbenější !

Mishel218
14.07.2016

Nejlepší spisovatelka. Zbožňuju ji.♥

altnika146
16.05.2016

Moje nejoblíbenější spisovatelka. Její největší problém je jen to, že má do češtiny přeložené jen některé knížky :( :D.

Nikííís
12.03.2016

Tahle autorka mě nadchla už po přečtení její první knížky a to tím způsobem, že teď už je pro mě nemožný přestat číst cokoli z jejího díla dokud nepřečtu vše... A není vyloučeno, že si to potom ještě nezopakuji..
Colleen od teď patří zasloužené místo mezi mými oblíbenými autory...

Bookworm_213
09.11.2015

Mou první knihou, kterou jsem od CoHo přečetla, byla Maybe Someday. A tato autorka teda panečku mává s emocemi! Dotýká se vždy témat, která jsou aktuální, a dostane se vám pod kůži! Do svých knih vkládá ještě něco extra. Spolupracovala s Griffinem Petersonem, a vy jste tak získali jedinečnou možnost poslechnout si písně, které složili Ridge se Sydney, a vpít se tak ještě více do jejich příběhu. Složila básně ke knize Slammed (u nás přeloženo jako Život jedna báseň), na začátku každé kapitoly je verš písně od známé kapely Avett Brothers, a vás tak přinutí si najít píseň a poslechnout si ji. Rychle si uvědomíte, jak skvěle se píseň ke kapitole hodí. Ukáže vám v knize Ugly Love (u nás ponese název Nešťastná láska), že jakkoliv je situace zlá, nesmíte se vzdát lásky a že si vás stejně láska sama najde. Confess je zase prošpikována obrazy, které vytvořil malíř Danny O'Connor (doporučuji podívat se na jeho malby). Jak už název knihy prozrazuje, naleznete zde i přiznání, která autorce skutečně poslali samotní fanoušci. Tato autorka si nezaslouží být opomíjená a já jen doufám, že se brzy dočkám i českého překladu jejích knižních dětiček. :)

Lolaniky
29.09.2015

nejlepší autorka má užasne knížky

adelaska
23.04.2015

Jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek. Zrovna jsem od ní přečetla Maybe Someday a líbilo se mi to dokonce víc než Bez naděje a Život jedna báseň (a to se mi líbily opravdu hodně)!

paja0327
07.03.2015

Colleen Hoover - pro mě obyčejná spisovatelka a u jejich knížek jsem se velice nudila, pro mě obrovské zklamání

vlcice326
11.02.2015

Colleen Hooverová fakt umí psát ! :) Bez Naděje,Ztracená naděje,...všechno je tam tak promyšlený ! Tohle umí jen ona :)

Hanisek
27.12.2014

Jakoukoliv její knihu vezmu do ruky, vryje se mi do paměti, a vím že jí nečtu naposled a je jedno jestli hledáte naději, které se vám ztratila nebo možná někdy jste potkali ošklivou láskou či najdete ztracenou popelku a dozvíte se něco nové z pouliční tvorby. Každý její příběh se mi usadil v srdci, a protože u nás vyšlo jen málo jejich knih a čekání je děsné, donutilo mě to si ty zbývající přečíst v originále a musím říc, že i tak se čtou naprosto sami. Dokonalost. Doufám, že u nás vyjdou abych si je mohla zařadit do poličky k těm anglickým.

LilianaFalcon
04.11.2014

Já ji prostě zbožňuju!!! Akorát už by někdo mohl do edičního plánu taky zahrnout MAYBE SOMEDAY a UGLY LOVE... vůbec nechápu, proč začali až s Hopeless (Bez naděje), když Slammed (Život jedna báseň - co je to za název?!) měla takový úspěch.

Catie_
24.10.2014

Jsou autoři, od kterých si knihu přečtete, odhložíte ji a už po ní znovu nesáhnete. Colleen Hoover mezi ně rozhodně nepatří. O této autorce můžu říct, že je umělkyní. Každá její kniha je naprosto dokonalá. Je to umělecký kousek a v každé přinese něco nového - jednou to jsou básně, podruhé písně, které jsou součástí knihy, jindy zase obrazy, nebo jen "hloupé" formátování textu, které mu dá naprosto jiný význam. Je to autorka, která když oznámí, že jí výjde nová kniha, tak ani nepřemýšlím nad tím, že bych si ji nekoupila a objednávám rovnou, aniž bych četla její obsah.