Colleen Hoover

americká, 1979 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

To nejlepší v nás

To nejlepší v nás - Colleen Hoover

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že p... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 9 knih

Komentáře (30)

Přidat komentář
margitka13
19. října

Táto autorka doslova pohládza srdce aj dušu. Miestami vás vie zase rozdrviť. Akonáhle sa začítam do jej príbehov, tak sa cítim ako jedna z postáv, ktorá to prežíva naplno. Pri jej knihách plačem, usmievam sa, mračím sa a sem tam sa mi až zastaví srdce od toľkých citových výbojov.
Collen je jednoducho perfektná.

Petra17
18. října

Od této autorky čtu knihy vždy s velkým nadšením, protože vím, že každá její kniha stojí zato. Každá kniha ve mně zanechává silný příběh o kterém musím ještě nějakou dobu přemýšlet.

ElenaM
11. října

Říkala jsem si, co všichni na té Colleen mají? Ale pak jsem si přečetla NÁMI TO KONČÍ... a byla jsem zničená, v dobrém slova smyslu. Kniha mě sebrala, posadila na zadek. Příběh tak silný a přitom tak citlivě napsaný? To jsem dlouho nečetla. A tak jsem musela mít další její knihy. Děkuju, Colleen. ❤️

Danka717
22. června

Přečetla jsem všechny knihy autorky. Ale toto?To jako vážně? Syrský uprchlík, bisexuál, homosexuální bratr se sklonem k incestu a holka v depresi? Tak to je vážně síla. Někdy méně je více. Tato kniha se nepovedla

happy19
05. června

Sen se stane skutečností!Vím to už přes týden..Colleen letos zavítá do Prahy:-*..
Přesné datum je 12.11.Nemohu se dočkat!
Bude mi velikou ctí,vidět a možná prohodit pár slov s touto neskutečně úžasnou autorkou!Podpis(y) knih(y) jsou snad jasné;-)))

ladyka
01. května

Milí fanoušci CH - těšte se na novou knihu, která snad jednou vyjde i tady v ČR (v originále vyšla 7.12.2018 pod názem "Verity"). Nepřekvapivě je to love story a překvapivě romantický thriller! Pro nedočkavce prozradím, že jde o příběh spisovatelky Lowen, která z finančních důvodů souhlasí s nabídkou Jeremyho-manžela bestsellerové autorky Verity, aby za jeho ženu dopsala zbývající díly knižní série. Trvale zraněná Verity totiž není schopna smluvně sjednanou sérii dokončit. Lowen tedy přijíždí do domu rodiny s ​​úmyslem shromáždit všechny poznámky autorky, aby mohla sérii dopsat. Jenže Lowen odhalí skrytý autobiografický rukopis Verity a odhalí o Verity věci, které by již truchlícího manžela Verity a otce jejich dětí mohly zlomit. Tak se Lowen rozhodne udržet rukopis v tajnosti, jenže jak se její city k Jeremymu prohlubují, klade si otázku, zda s "pravdou" nevyjít na světlo....Mně osobně se knížka líbila.

niknikita
03. dubna

Pro Colleen Hoover nemám dostatečná slova chvály. Je to umělkyně literárních příběhů a s texty svých knih zachází přímo mistrovsky.
Nikdy ji nepřestanu číst a netrpělivě čekám na každou novou knihu od této Paní Spisovatelky.

JanickaP
20. března

Colleen jsem si zamilovala, tak krasne a realne popisuje dej ve svych knizkach. Snad bude mraky dalsich knizek od teto empaticke autorky.

1