Koupit knihy

Colleen Hoover

americká, 1979


Nahrávám...

Nová kniha

9. listopad

9. listopad - Colleen Hoover

Od autorky bestsellerů Pravda, nebo lež, Bez naděje, Odvrácená tvář lásky a dalších. Den před odjezdem z L. A. se Fallon seznamuje s aspirujícím spisovatelem Benem. Jejic... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 12 knih

Komentáře (40)

Hatshepsut
23. ledna

Skvělá autorka! Každá její kniha je plná emocí, které vás zákonitě musí vtáhnout do děje a už nejste schopni se od ní odtrhnout. Úžasná romantika! Četla jsem vše, co u nás vydali a těším se rozhodně na další díla! Doporučuji všem romanticky založeným duším a vlastně i těm neromantickým pro inspiraci! :-)

Annette.xR
26.11.2021

Colleen Hoover je špičkou ve svém oboru. Miluji každou její knihy, kterou jsem zatím měla tu čest číst (námi to končí, 9. Listopad, odvrácena tvář lásky, možná jednou a to nejlepší v nás).

Eerian
18.11.2021

Od autorky jsem četla čtyři knihy. Je zvláštní, že zatim ve všech byla nějaká autonehoda.Ale jsou to vždy čtive a moc krásné romány.

Fortuna7
28.08.2021

Autorka, jejíž knihy jsou neskutečně čtivé, krásné a bolavé. Nevím jak to Colleen dělá, ale mě se zatím každá její kniha (Na obtíž a Námi to končí) neskutečně moc dotkla.

LenRan
16.03.2021

YOLI: "Poslední dny je třeba si zlepšovat❤️ Proto tu pro vás dnes na závěr týdne máme báječnou zprávu - připravujeme na letošek k vydání další knihu nejlepší Colleen Hooverové. Bude jí November 9, jeden z autorčiných starších počinů, který si ale zamilují naprosto všichni, které okouzlilo Možná jednou nebo Odvrácená tvář lásky. Hned je to ráno lepší. Kdo se těší?????"

JUPÍÍÍ !!!

EvikU.
05.11.2020

První knihu přečtenou od autorky mám Bez naděje. A wau. Skvělá kniha, skvělá autorka. Moc mě kniha chytla a od toho se vlastně odvíjí jestli člověk bude autora/autorku číst nebo ne. Většinou musí první kniha zaujmout, aby vyhledával další knihy. U této autorky se mi to povedlo. A teď už se chystám na 4 knihu a doporučuji.

katefris
06.10.2020

Knihy této autorky jsem přečetla s chutí. Všechny stojí za to. Všechny mě vzaly za srdce. Mou nejoblíbenější je ale Finding Cinderella. Je to velmi silný příběh psaný v takové formě, jak by ho opravdu vyprávěl hlavní hrdina, nechybí vážné téma, tajemství, mládí a romantika.

Myška43
07.07.2020

Colleen je opravdu skvělá autorka. Vždy si vybere hodně závažné téma a vytvoří nádherný příběh, který mi ještě dlouho zůstane vyrytý v mysli . Vždy, když čtu její příběhy, mám pocit, že jedu na horské dráze. Emoce se střídají velkou rychlostí a než se stačím pořádně nadechnout, je konec knihy.

1