koupit knihy

Colleen Hoover

americká, 1979

Nahrávám...

Nová kniha

Nelituju ničeho

Nelituju ničeho - Colleen Hoover

Morgan je odhodlána zabránit své šestnáctileté dceři Claře v tom, aby dělala stejné chyby jako ona. Když Morgan jako příliš mladá otěhotněla a vdala se, musela se vzdát ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 10 knih

Komentáře (36)

Přidat komentář
LenRan
16. března

YOLI: "Poslední dny je třeba si zlepšovat❤️ Proto tu pro vás dnes na závěr týdne máme báječnou zprávu - připravujeme na letošek k vydání další knihu nejlepší Colleen Hooverové. Bude jí November 9, jeden z autorčiných starších počinů, který si ale zamilují naprosto všichni, které okouzlilo Možná jednou nebo Odvrácená tvář lásky. Hned je to ráno lepší. Kdo se těší?????"

JUPÍÍÍ !!!

EvikU.
05.11.2020

První knihu přečtenou od autorky mám Bez naděje. A wau. Skvělá kniha, skvělá autorka. Moc mě kniha chytla a od toho se vlastně odvíjí jestli člověk bude autora/autorku číst nebo ne. Většinou musí první kniha zaujmout, aby vyhledával další knihy. U této autorky se mi to povedlo. A teď už se chystám na 4 knihu a doporučuji.

katefris
06.10.2020

Knihy této autorky jsem přečetla s chutí. Všechny stojí za to. Všechny mě vzaly za srdce. Mou nejoblíbenější je ale Finding Cinderella. Je to velmi silný příběh psaný v takové formě, jak by ho opravdu vyprávěl hlavní hrdina, nechybí vážné téma, tajemství, mládí a romantika.

Myška43
07.07.2020

Colleen je opravdu skvělá autorka. Vždy si vybere hodně závažné téma a vytvoří nádherný příběh, který mi ještě dlouho zůstane vyrytý v mysli . Vždy, když čtu její příběhy, mám pocit, že jedu na horské dráze. Emoce se střídají velkou rychlostí a než se stačím pořádně nadechnout, je konec knihy.

jana4890
10.04.2020

Tahle spisovatelka je má nejoblíbenější, mám všechny její knihy a nemůžu se jich nabažit. Její knihy mě vždy vtáhnou do děje a prožívám vše s hlavními hrdiny. Tolik emocí, co zvládne do příběhů zakomponovat.
Je prostě neuvěřitelná.

daniela4689
13.02.2020

Miluju její knihy, v každé z nich vidím kus svého života. Nechápu, jak to dělá. Těším se na překlady i ostatních knih ze dvou nejznámějších sérií.

margitka13
19.10.2019

Táto autorka doslova pohládza srdce aj dušu. Miestami vás vie zase rozdrviť. Akonáhle sa začítam do jej príbehov, tak sa cítim ako jedna z postáv, ktorá to prežíva naplno. Pri jej knihách plačem, usmievam sa, mračím sa a sem tam sa mi až zastaví srdce od toľkých citových výbojov.
Collen je jednoducho perfektná.

Petra17
18.10.2019

Od této autorky čtu knihy vždy s velkým nadšením, protože vím, že každá její kniha stojí zato. Každá kniha ve mně zanechává silný příběh o kterém musím ještě nějakou dobu přemýšlet.

1