Možná jednou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba, který dá Sydney novou naději. Ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné…

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337291/big_mozna-jednou-SR1-337291.jpg 4.31606
Série:

Maybe Someday 1.


Žánr:
Literatura světová, Dívčí romány

Vydáno: , Yoli (ČR)
Originální název:

Maybe Someday, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (438)

Kniha Možná jednou

kamca4151
20. května

(+ SPOILER) Další z knih Collen. Pokud chcete velkou romantiku a podkres vážnějšího tématu, je to pro vás ta správná autorka a knihy.

75 procent knihy bylo naprosto skvělých, fenomenálních. Téma neslyšících, lásky, podvádění, důvěry, nemocí, upřímnosti, to všechno zabalený do jednoho paperbacku. Co mě teda trochu vadilo, byla upřímně až jemná přeslazenost. Na to od Colleen nejsem vůbec zvyklá.

Mám možná oblíbenější jiné knihy, ale za mě dobrá volba.

Ráčkajda
19. května

Ač mám tuto autorku ráda, této knížce jsem se nevím proč dlouho bránila, nějak mě nelákala. Konečně na ni došlo a jsem ráda, že jsem se odhodlala. Sice je od začátku jasné,jak to dopadne, ale prostě... hezká slaďárna,od které jsem se nemohla odtrhnout.. a to nejsem cílová skupina.


Fani
15. května

Klasická CoHo ..
To co jsem čekala jsem dostala. Příběh mladých lidí co si i přes nelehké překážky a rozdílnost našli k sobě cestu. V knížce je hezky ukázáno, ze i lidé s hluchotou můžou normálně žít a dělat to co ostatní. Jen bych řekla ze pokud si někdo přečte anotaci, hned ví o čem to bude a prozradí mu to možná až moc.

Ivuškovník
04. května

Autorka opět nezklamala. Příběh je velmi čtivý, ale přesto musím ubrat jednu hvězdu za zdlouhavý a přeslazený konec.

lucifree91
04. května

(+ SPOILER) Je super, že nejen že se autorka v knize zabývá sluchovým postižením, ale také že jej připsala jedné z hlavních postav. Oceňuji taky nápad a přidáním hudby ke knize, přijde mi zajímavý. Bohužel jsem ji ale neposlouchala, protože nejčastěji čtu v přeplněném autobuse a jsem příliš nervózní z toho, že by někdo mohl slyšet, co poslouchám :D Teď asi budu za strašného cynika a necitlivého člověka, ale Sydney mi přišla strašně ubrečená. Navíc, jakoby ta holka neuměla být sama (a to nemyslím jen co se romantických vztahů týče) a jako kdyby se v jejím životě nic mimo tu romantickou linku nedělo.
Další věc, která mi vadila, byla už dříve zmíněná v komentáři u anngeliny. A to ta, že Ridge Sydney sliboval, že jí dá kolik času jen bude chtít, a pak ji o ten čas citovým vydíráním připravil.
Abych to nezakončila kritikou, musím říct, že se mi líbilo, jak tady postavy se svojí láskou vzhledem k Ridgově vztahu s Maggie (která byla mimochodem úžasná) bojovali. V jiných knihách postavám vůbec nedělá problém jejich partnera podvést nebo se chovat, jakoby vůbec neexistoval

michaela5515
24. dubna

Moje první seznámení s CoHo.Není to moje nejoblíbenější kniha od autorky, ale rozhodně je skvělá. Je vtipná, bolavá, pravdivá. A má skvělej soundtrack :) Ridge má fakt skvělý kámoše a Sydney má fakt štěstí.

Koktejl23
05. dubna

(+ SPOILER) Holka Sydney byla podvedena klukem se svojí nejkou. Nastěhuje se ke klukovi, kterému začala skládat písničky. Zjistí, že je neslyšící. Což není největší problém, ani to že má svérázné spolubydlící, on má prostě báječnou holku, se kterou by chtěl chodit každý a navíc jí děsně miluje. Tedy to jsme si shrnuli prvních cca 50 str a zbytek knihy se skládají lovesongy a brečí.

Zuzka_Zuu
28. března

Nádherný průběh. Byla jsem rozpolcená stejně jako Ridge, Maggie nebo Sydney? Byla jsem zničena v obou případech a říkala jsem si, jak je hlavní hrdinka děsně ubrečená, než ni došlo, že v momentě "a do háje, Maggie ne", brečím taky. Takový zvrat, fuuu, mazec! Colleen to prostě umí podat, ve všech svých knížkách prostě pokaždé vyrazí dech, donutí člověka brečet nebo donutí nadávat :) Líbilo se mi, že je kniha obohacena o skutečné písničky, které teď zdobí můj playlist na Spotify :)

1 ...