Cucy Cucy komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Naprosto nechápu, že jsem na tuto autorku narazila až teď. Její knížky jsou bravurně napsané. Zachytí těžké téma a zpracuje ho naprosto úchvatně.

26.04.2024 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Opravdu zajímavý příběh. Příjemně se četlo a vtipné pasáže byly opravdu k popukání. Hlavní postavy mi byly moc sympatické a i díky tomu se mi povedlo rychle přečíst, protože jsem nemohla přestat.

28.03.2024 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Příjemné oddechové čtení, které jsem přesně potřebovala. Autorky opět nezklamaly.

28.03.2024 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Poslední díl se mi bohužel líbil asi nejméně. Dočetla jsem jen abych uzavřela sérii.

28.03.2024 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knihu jsem si půjčila na doporučení od kamarádky. Četla se příjemně a vtipné pasáže stály opravdu za to. Zfilmovaná verze byla bonus :-)

28.03.2024 4 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Pro mě opravdu překvapivé zjištění, že mě tento žánr bude tak moc bavit. Kniha se mi líbila hlavně díky přebalu a chtěla jsem si zkusit nový žánr. Autorka mě vtáhla do děje a příběh byl opravdu zajímavý, občas byly zdlouhavé pasáže, ale nijak to neovlivnilo celkový dojem z knihy. Už koukám po dalším dílu.

28.03.2024 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Četla jsem už jako dítě školou povinné. Teď jsem byla přinucena znovu přečíst s dětmi :-) (už čteme asi po 3).
Líbí se mi vyprávění z pohledu kočky a jelikož jsme doma měli vlastního modroočku, tak mi byl příběh velice blízký.

15.03.2024 5 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Doufala jsem, že autorka opět více zapojí její bravurní popisování města, přírody a gastronomie. Dočkala jsem se, ale asi možná trochu na úkor příběhu a hlavních postav. Za mne zatím nejslabší ze série.

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Příjemné čtení a zajímavý příběh díky prodělanému úrazu hlavní hrdinky. Konec je sice předvídatelný, ale člověk někdy prostě potřebuje číst knihy se šťastným koncem. :-)

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Čtivý příběh se zajímavou zápletkou. Oddechovka na klidné večery.

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

No ani nevím co přesně napsat. Knihu jsem dočetla jen ze zvědavosti, kam je až autorka schopna zajít. Opravdu jsem nečekala až takové fantasy. Jen snad konec zvedl moje hodnocení na 3*.

15.03.2024 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Miluji Jižní Moravu a úplně jsem se zamilovala do přebalu knihy :-) Koupila jsem si knihu jako oddychovku od práce a manžela. No moc jsem si nepomohla, když jsem zjistila, že hlavní hrdinka si otevře rybářský obchod (manžel vášnivý rybář a máme prodejnu rybářských potřeb) :-))
Příběh čtivý a veselý, ale úplně jsem knize nepropadla.

15.03.2024 4 z 5

S láskou z Riviéry S láskou z Riviéry Jules Wake (p)

Již několikátá kniha od této autorky a opět příjemné čtení na uvolnění mysli. Styl psaní je velmi příjemný a zápletka velice povedená (občas jsem sama měla chuť tu puberťačku proplesknout :-) . Zatím řadím na první místo z této série.

15.03.2024 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Autorka opět nezklamala. Čtivý příběh, který vás vtáhne a na konci zjistíte, že jediné po čem toužíte je se vydat na výlet zrovna do Irska :-)

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Vybírala jsem knihu především podle přebalu. V určité části knihy jsem měla tendenci knihu odložit a už nedočíst (pro mě osobně nepříjemné téma). Nakonec jsem se přemluvila a jsem moc ráda, že jsem se knihu odhodlala dočíst a nakonec sáhla i po druhém dílu.

13.03.2024 4 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Knihu jsem objevila úplnou náhodou a děkuji za to. Bylo to naprosto nečekané. Moc se mi líbil silný příběh hlavních postav a nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Určitě stojí za to si ji přečíst.

13.03.2024 5 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

Pohodové čtení na večery. Autorka opět nezklamala, její styl psaní mě vždy nadchne. Čekala jsem sice více o Paříži, ale nakonec mi to ani moc nevadilo.

13.03.2024 4 z 5

Rybář Jarmil Koloušek Rybář Jarmil Koloušek Dominik Landsman

Knížku jsem si půjčila v knihovně skoro z povinnosti (jsme rybářská rodinka) :-)
Zaujalo mě rozložení knihy na kapitoly a vždy v úvodu kapitoly vysvětlení pro neznalé rybáře. Několikrát jsem předčítala i manželovi a nasmáli jsme se.
Knihu můžu doporučit jako nenáročné čtení, ale myslím, že nerybáře až tak nenadchne :-)

13.03.2024

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Zaujala mě hlavně obálka a anotace knihy, kdy jsem byla vážně zvědavá, jak autorka pojme tento příběh. Popravdě jsem asi v půlce začala číst na sílu, ale dočetla jsem. Úplně mě děj nenadchl tak jak jsem čekala. Příběh pěkný, ale za mě moc dlouhé.

13.03.2024 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

První kniha od této autorky a hned jsem si zapsala další, co nutné musím přečíst. Bylo to prostě wau...
Nemohla jsem přestat číst až jsem po dvou večerech byla na konci :-) Vůbec netuším co byla pravda, ale autorka příběh napsala tak bravurně, že mi to ani nevadí.