Rudá galerie

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/big_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 2.6340

Rudá 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Red

The Red, 2017

Kniha Rudá galerie

KikušBr

Nejhorší knížka jakou jsem kdy četla, nemá žádný děj.

Dela90

Tohle byl naprosto odlišný erotický román, od jakéhokoliv, který jsem kdy četla.
Nemůžu říct, že by se mi to úplně nelíbilo, ale z konce jsem byla mírně opařená.
Musím, ale uznat, že námět to mělo promyšlený. Byl tam příběh, líbilo se mi zakomponované umění. Ačkoliv to chvíli bylo trošku přitažené za vlasy. Na druhou stranu, pokud sáhnete po erotickém románu nemůže čekat slaďárnu. Erotiky tam bylo požehnaně. Četlo se to dobře, ale jednou asi stačilo. Čekala jsem všechno, ale takový konec prostě ne.

Marfuška89

Kamarádka mě od toho odrazovala... Varovala mě před touto knihou. Neposlechla jsem jí a knihu ve společném čtení otevřela... Bohužel!
Šla jsem do ní s tím, že si z toho budu dělat legraci, ale to nešlo!
Jako já mám ráda erotické romány, ale toto!?
Nic tak nechutnýho jsem v životě nečetla! To snad ani nemůže být reálné? Vždyť to nikdo nemůže vydržet celou noc! A na druhý den jako by se nic nestalo?
NEDOTČENO! A NIKDY UŽ JÍ ČIST NRBUDU!

Já sama říkám, že každá kniha má svého čtenaře, ale tady opravdu nechápu těch 52%

Arkagas

(+ SPOILER) Tak k téhle knize toho mám víc.
1, většina slečen, která ji kolem mě četla z ní byla znechucená a tvrdila, že je to odporné a násilné porno, ponižující ženu. To byl důvod, proč jsem po knize v knihovně sáhla, když na mě vykoukla v řadě s novinkami.
Psané porno to je, o tom žádná a bez debat. Chápu i to, že z toho někdo může být znechucený, i když by si hromada žen, co si myslí, že sex je jen romantika zasloužilo otevřít oči, protože sex je především hra a každý ji holt hraje jinak. Jestli je to už moc tvrdé porno, nebo ne je každého subjektivní názor.
Ale!
Když se odprostíte od toho, že kniha holt popisuje x sexuálních praktik - od bondáže, fistingu, BDSM atd,. fakt nikomu nepřišel strašně bizardní celej ten "děj"? :-D

Fakt Vám nepřišlo divný, že ženská zažívá nejlepší orgasmy svého života s chlapem, který si ji koupil, platí ji v originálních obrazech a skicách, ona při aktech zažívá divný prožitky - jakože jeden večer kojí dospělýho chlapa a po probuzení je zase vše ok, žádný mlíko, žádná bolest a druhej večer je zase v lese s Minotaurem, kterej si to s ní rozdává a vzbudí se v posteli a ten chlap ji tvrdí, že ji opravdu nezdrogoval a že vše je skutečné?
A aby se to teda vysvětlilo, tak přichází obrovské a překvapivé rozuzlení v podobě, u který jsem se fakt smíchy složila málem do kolen:
celou dobu si to totiž rozdávala s duchem, kterej umřel v posteli, kde to celou dobu dělaj. Ok, na tuhle pointu bych asi potřebovala být hodně opilá, zdrogovaná nebo nevím co, ale fakt tohle někdo sežral a ještě se těší na pokračování? :-D :-D Jako vážně???

Pardon, ale když pominu to, že je to teda psané porno, které je možná příjemnější pustit si ve filmové podobě, tak větší knižní bizár jsem snad ještě nečetla. Na tuhle knížku rozhodně jen tak nezapomenu.

Na obranu spisovatelky jsem si po přečtení jejího medailonku uvědomila, že pokud se dala na spisovatelskou dráhu po teologickém semináři, tak budiž ji odpuštěno, že potřebovala někam vypsat svoje tajné představy a sexuální touhy a proč toho nevyužít, když to lidi budou číst.

Šokující pro mě totiž absolutně nejsou sexuální scény, ale to, že někdo takovejhle blábol sežere i s navijákem a ještě se těší na pokračování. :-D

Dávám 2 hvězdy za opravdu ORIGINÁLNÍ děj, který mě dostal do kolen a svižnost textu.

Nika151

Jak uchopit tuto knihu? Nazvala bych ji jako “hardcore sexuální fikci s nadpřirozenými prvky”..tohle jsem opravdu nečekala.

ta.tajemna

Knížka mě moc nezaujala. Zápletka byla že začátku velmi dobrá, ale ke konci to přestalo dávat smysl. Konec za mě moc rychle ukončený a dost nereálný. Hlavní hrdinka mě ovšem zaujala a tak jsem knihu dočetla. Na druhou stranu se mi zdálo přehnane, jak daleko Mona zašla při svém zachraňování Galerie. Erotika v žádném případě nechyběla a za mě to bylo celkem fajn zpracované ( škoda, že i dej nedopadl jako sexuální scény). Některé opět přehnané a neuvěřitelné. Každopádně znovu bych si knihu nepřečetla.

nikca3976

No... zaprvé jsem to ani nedočetla... zadruhé jsem v životě nečetla nic úchylnějšího a zatřetí mi každá kapitola připadala jako scénář na porno... samý sex a žádný děj..jako možná se to někomu líbí,ale na mě toho bylo nějak moc..strašně mě teda udivuje co všechno byla Mona schopná udělat pro prachy...každopádně po téhle knížce se nemůžu podívat na skleněnou láhev aniž bych si vzpomněla na toto některé scény byly fakt přes čáru...zvlášť ty, kde nebyli sami

Pitbullka

Tohle bylo ujetý, chvilkami dost nesmyslný, autorka se asi trošku vzhlédla ve 120cdnech Sodomy, jinak si nedovedu představit některé ty dialogy postav. Přečetla jsem to, ale znovu se do téhle knížky už pouštět nebudu.