Rudá galerie

Rudá galerie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 559 214

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

Salvatoreanne
22.04.2024 5 z 5

Velká sexuální fantazie velmi zajímavý námět příběhu . Mne osobně se to líbilo autorce mohu jen potřást rukou za výjevy z obrazů. Velmi velmi zajimave

Cucy
15.03.2024 3 z 5

No ani nevím co přesně napsat. Knihu jsem dočetla jen ze zvědavosti, kam je až autorka schopna zajít. Opravdu jsem nečekala až takové fantasy. Jen snad konec zvedl moje hodnocení na 3*.

Slezadav
04.03.2024 3 z 5

Tato kniha je na některých serverech zařazena jako erotické fantasy. Nebyl jsem až tak naivní, abych si myslel, že ta erotická stránka nebude dominovat. Až takovéhle porno jsem ale nečekal.
Postavy velmi ploché, premisa příběhu zajímavá, ale velmi málo rozpracovaná. Kdyby se z knihy odebraly všechny sexuální scény zbude jen velmi chabá kostra lehce mysteriózní povídky. Fantasy žánr v tomhle tedy nevidím, to už by se tam dalo řadit cokoliv se špetkou nadpřirozeného tajemna.
Na rozdíl od toho mála erotických knih, co jsem četl tady ovšem vidím i potenciál, že by se to mohlo někomu líbit. Jasně spousta věcí je zde přehnaných a postavy jsou sexuální bohové, přesto je vše popsáno běžným jazykem bez přehnaných vulgarismů nebo naopak komických eufemismů. Sexuální rekonstrukce slavných uměleckých děl mi také připadala celkem originální.
Dávám 3/5 a samotného mě překvapuje, že něco z tohoto žánru hodnotím takto vysoko. Je to moje první kniha tohoto žánru, která mi nepřišla extrémně vyhrocená, urážlivá, nebo naprosto stupidní. Ani myšlenky, ani děj, ani postavy tady nemají úroveň potřebnou pro běžnou knihu. Pokud jde ale jen o to jedno, tak to Rudá galerie dovedla zabalit do řekněme "dostačujícího" kabátku aby se to dalo přečíst.

cornetka
31.01.2024 4 z 5

Po delší době jsem četla erotický román a musím říct, že chvílemi jsem valila oči, co že se to děje. Místy to na mě bylo až perverzní a zvrácený, ale proti gustu žádný dišputát. Žádnou hlubokou myšlenku v knize nečekejte, jde opravdu jen o chtíč a touhu, které spisovatelka popisovala dost věrohodně. Na druhou stranu se ale kniha četla sama.

m2056
30.01.2024 3 z 5

Na knihu jsem narazil že byla jmenovaná na Facebooku ve skupině knižní závisláci kde se řešilo která je nejvíce úchyná erotická a tak dále, pro mě to byla taková odychovka mezi krimi a hororech co rád čtu přišlo mě to čtivé samozřejmě přehnané některé věci ale to člověk musí kolikrát brát u téhle literatury s nadhledem. Kniha je lepší průměr četlo se to velmi dobře a já také krátká i když sexu je tam plno připomnělo mě čtení před 30 léty kdy vycházela edice Leo čtení takové lehké erotické osvěžení kde bylo podobných fantazií hodně.

Zuzanka45
12.01.2024 3 z 5

Tohle bylo moc, mám ráda erotické romány, ale tohle bylo prostě moc. Určitě se najdou čtenáři, kteří si v tom budou libovat, ale na mě byla kniha až moc šílená, drsná, praštěná. Děj byl skoro nulový, stejně tak postavy. Posledních pár stránek bylo nakonec i docela zajímavých, tak jsem se rozhodla pro 3 hvězdičky.

Ála1968
23.10.2023 3 z 5

Já jsem celkem na rozpacích.Mám ráda erotické knihy se zajímavým dějem.Ale musí to být trochu reálné.Tady byla nějaká fantasy,dejme tomu, nějaký děj taky,ale 100 ran a celá pěst?No to si myslím bylo hodně přes čáru.

Anna 13
30.09.2023 2 z 5

(SPOILER) Od erotických románů moc neočekávám a chci od nich přesně to, pro co se čtou... Nicméně pokud se příběh vymyká realitě a uniká do fantaskního světa, mělo by to dle mého názoru být uvedeno na přebalu knihy (jako varování). Pro mě to byl nemilý šok, šílená splácanina a vše, co se mi do té doby líbilo, v podstatě zmizelo, protože to byl klam. Autorčin záměr povýšit příběh na něco, co čtenáře ani omylem nenapadne, se moc nepovedl.
Ale proboha - tohle se vážně nějaké ženě bude líbit? Vážně nějaká takovouhle pohádku ocení?

Když si něco takového přečtu, valím oči nad tím, že tohle skutečně někdo vydá. To, jak je to napsané, je už samo o sobě velmi mizerné. Postavy ploché, děj prakticky žádný, ale dobře... Odpouštěla jsem a četla dál kvůli odvážným erotickým scénám, za které jsou taky ty dvě hvězdičky v mém hodnocení. Ty jsou napsané dobře, poutavě, originálně a hlavně - skutečně se na ně nedá zapomenout. To mi stačilo. Byla jsem připravená hodnotit průměrně do doby, než se realita našeho světa pomíchala s kouzlem, pohádkou, bludy a dalšími prvky světa fantasy. Kdo tomuhle žánru holduje a nepohoršuje se nad sexuálními scénami, může být nadšen.

Já vím jedno: s autorkou už se setkat nehodlám, i když ji cením za velmi otevřený přístup k sexu a věřím, že i její další knihy budou bořit postelová tabu. Už ale znovu nechci zažít šok z toho, že vše, co jsem si přečetla, se vlastně nestalo a ten nádherný chlap neexistuje ani v tomhle jednodušše napsaném příběhu...

Laf
12.08.2023 3 z 5

Těžké ohodnotit. Knihu bych zařadila do kategorie knih, u kterých vážně nemusíte přemýšlet, což mi přišlo škoda, protože konečné rozuzlení bych uvítala víc rozpracované. Ta myšlenka se mi líbila a náznaky, kam to směřuje, se tam objevovali určitě už od půlky knihy. Asi větší rozpracování nebylo cílem. Celkově bych tedy řekla, že kniha neurazí, ale ani nenadchne.

Annkag
09.08.2023 odpad!

Kdyby jsem měla číst jen normálně děj a ne to za vlasy přitažené porno v písmenkách tak má kniha všeho všudy možná tak 50 stran.
Asi nepatrým k ženám které tohle vysloveně vyhledávají ale ruku na srdce úpřimně to si radši přečtu nějaký skvělý horor.

x-lee-x
23.07.2023 4 z 5

Tahle kniha ve mě během čtení dokázala vyvolat velmi protikladné pocity.
Ze začátku ochutnáte příslib něčeho tajemného a zakázaného. Víte, že se bude dít něco o čem se nemluví.
První zkušenost s tímto tajemnem byla fajn, malinko drsnější než jsem si představovala, ale pořád příjemné čtení.
Následovalo přiostření děje, jako by vás autorka chtěla šokovat a vyzkoušet kam až jste ochotni zajít a co je podle vás ještě normální a únosné.
V tu chvíli jsem skutečně chtěla knihu odložit s tím, že na tohle už se fakt necítím a přijde mi to za čarou.
Něco mě ale nutilo v četbě pokračovat. Snad čtivá forma jakou je knížka napsána. Možná podvědomá touha dozvědět se víc.
A nelituji. Byť je v některých momentech tato knížka opravdu silný kafe, příběh má excelentní a i přes to, že bych se v žádném případě netoužila ocitnout v pozici hlavní hrdinky, musím se usmívat při pomyšlení na Malcolma.
Takže jednu hvězdu dolů, za určitou pokřivenost autorky, ale zbytek hvězd získala zaslouženě

katerina4564
16.07.2023 odpad!

Tohle si nezaslouží dlouhý komentář. Přečetla jsem pár stran a pak přeskočila nakonec, abych se dozvěděla jaký větší kekel z toho může být.
Shrnutí: nechutné, nereálné, slátanina, autorka trpí zřejmě nějakými úchylkami, tohle normální člověk nenapíše

Wyrdaia
22.06.2023 2 z 5

Tohle porno v knize má příběhu asi na tři normo strany, takže pokud očekáváte nějaký vývoj, zápletky a podobně, rovnou Rudou galerii odložte a prchněte k něčemu zajímavějšímu. Co se týče erotiky - neurazí, ale ani moc nenadchne - docela plyne, ale šablonovitost je pro mě příliš ubíjející a fisting mne už nějakou chvíli nešokuje.

Miska9884
25.05.2023 odpad!

Tak celá tahle série byla mega blbost. Tahle max 1 hvězda,protože jsem ji zvládla dočíst. Tu druhou jsem zahodila v půlce a tu třetí jsem ani neotevřela.

Vendy1993
16.03.2023 5 z 5

ok, řekněme si to na rovinu...bylo to zvláštní, to jo....ale nic mě pane bože nepřipravilo na ten konec :O jakože cože? a proč dávám plný počet bodů? Asi proto že se mi to k....a líbilo ;) kromě děje to mělo všechno co od erotiky člověk chce ;)

Veveruška320
12.03.2023 1 z 5

Popravdě nevím jak knihu ohodnotit....čtivost a svižnost- jí nechyběla...Děj příběhu mi nedával smysl....(Minotaura asi nevymažu z hlavy...)takže pro mě děj i logika na bodu mrazu...za mě knihu bohužel nedoporučuji a na druhý díl se určitě nechystám..

Digiivca
31.01.2023 3 z 5

Dávám tři hvězdičky jen pro to, že je to čtivé, námět zajímaví a konec nečekaný. Jinak jsem přemýšlela, jestli spisovatelka v době psaní neměla nějaké problémy. Hlavně v té jedné pasáži. Protože si myslím, že normální ženská (a to si myslím, že hlavní hrdinka byla), by tohle nedopustila. No budu hodně zvažovat, zda si přečtu další díl.

Knižnípauza
19.01.2023 1 z 5

Tahle kniha pro mě byla velké utrpení. V půlce jsem už jen kroutila hlavou a přemýšlela zda je spisovatelka v pořádku. Některé erotické scény mi přišli zcela mimo mísu a celkový děj taky.
Bohužel tuto knihu nedoporučuji a ostatní knihy od spisovatelky si také nepřečtu.

a.klestikova
03.01.2023 odpad!

Po 80 straně jsem to vzdala, strašná kniha.

petulik330
28.11.2022 1 z 5

Jediné co bylo na této knize bylo aspoň trochu dobré byl příběh. Říkám aspoň trochu, protože kdyby si autorka s příběhem více pohrála a ubrala mnohem více erotiky bylo by to skvělé.
Kniha je sice zařená jako erotický román, ale na mně to mosty působilo jako čistě porno na papíře.

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975