Rudá galerie

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/big_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 2.7490

Rudá 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Red

The Red, 2017

Kniha Rudá galerie

Digiivca

Dávám tři hvězdičky jen pro to, že je to čtivé, námět zajímaví a konec nečekaný. Jinak jsem přemýšlela, jestli spisovatelka v době psaní neměla nějaké problémy. Hlavně v té jedné pasáži. Protože si myslím, že normální ženská (a to si myslím, že hlavní hrdinka byla), by tohle nedopustila. No budu hodně zvažovat, zda si přečtu další díl.

Knižnípauza

Tahle kniha pro mě byla velké utrpení. V půlce jsem už jen kroutila hlavou a přemýšlela zda je spisovatelka v pořádku. Některé erotické scény mi přišli zcela mimo mísu a celkový děj taky.
Bohužel tuto knihu nedoporučuji a ostatní knihy od spisovatelky si také nepřečtu.

a.klestikova
03. lednaodpad!

Po 80 straně jsem to vzdala, strašná kniha.

petulik330
28.11.2022

Jediné co bylo na této knize bylo aspoň trochu dobré byl příběh. Říkám aspoň trochu, protože kdyby si autorka s příběhem více pohrála a ubrala mnohem více erotiky bylo by to skvělé.
Kniha je sice zařená jako erotický román, ale na mně to mosty působilo jako čistě porno na papíře.

Kristy.Seb
16.11.2022

Nic není tak, hak to na první pohled vypadá.

Tak tohle jsem nějak nepobrala.. V podstatě jen sama zvrhlá erotika.

Bryel
10.11.2022odpad!

Každá kniha si najde své čtenáře, já bych to zhodnotila jako otřesné porno fantasy. Děj v podstatě neexistuje, dialogy jsou příšerné a o postavách se nedá napsat nic víc, než že mají vysoký apetit.

Karina_
14.08.2022

Knihu jsem zhltla jak nic, měla jsem ji asi ta 4 hodiny přečtenou.
Ale absolutně nemůžu pochopit, jak tahhle kniha mohla vyhrát jakoukoliv cenu románu?! Každý má jinou fantazii a co se týče postele, nikoho neodsuzuju, ale některý věci byly fakt mimo.
SPOILER

Můžete mi někdo říct, jak může mít sex ženská, chlap a jeho vnuk? Jak se může ženská zamilovat do chlapa co nechá jiný chlapy, aby na ní sahali?! O úchylných rolích jako je Minotaurus nemluvím, chápu, že má někdo takové chutě, ať si s tím žije, ale bohužel musím říct, že ve mě kniha místo vzrušení, velmi často vyvolala pocit zvracení a bylo mi do breku, jak hlavní hrdinka nemá úroveň, sebeúctu ani morální hodnoty. Nakonec si ještě vezme chlapa, co ji chce půjčovat kamošům a dobrovolně si nechá říkat. Bohužel mám doma ještě další dva díly a opravdu se mi do nic nechce. Opravdu mě mrzí, že kniha existuje a ještě víc mě mrzí, že ji napsala žena.

Wisha
02.08.2022odpad!

Jedním slovem - odpad. Ani nevím, co bych k tomu napsala. Nejsem žádný puritán, ani náhodou - šla jsem do toho s tím, že když už nic, aspoň mě to zalechtá v břiše, případně inspiruje. Jenže jsem se krutě sekla. Šimrání se nekonalo, místo toho jsem byla napůl znechucená a napůl uražená. Na rozdíl od hlavní hrdinky mám asi prostě nějakou hrdost, proto mi to připadalo nesmírně urážlivé, vulgární a šovinistické. Je něco jiného, když si dva lidé, třeba manželé, v rámci postelových hrátek řeknou nějakou tu peprnou vulgaritku. Ale slyšet hned při prvním setkání urážku a vzít ji jako lichotku... Nevím. Hlavní hrdinka pro mě prostě byla opravdu obyčejná bez špetky sebeúcty. Sorry, mamko, ale mě by nikdo nepřinutil nechat se urážet a obšťastňovat jen kvůli záchraně galerie. Proto jsem tomu příběhu ani nebyla schopná nějak uvěřit. Konec mě nepřekvapil, čekala jsem něco takového.
Už nikdy více!