Rudá galerie

Rudá galerie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 565 215

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

ElikaS
30.08.2020 2 z 5

Tak nějak nevím, co k této knize napsat. Podle anotace jsem čekala něco úplně jiného. Vždyť neměla ani děj a jednalo se o naprosto regulérní porno, které bylo ... minimálně zvláštní. Celý příběh se vešel možná do 20 stránek. Za paranormální závěr dávám hvězdičku navíc, protože mě překvapil.

michaella03
29.08.2020 1 z 5

Tak to bylo něco.
Podle anotace jsem očekávala něco naprosto jiného - proto jsem si knihu koupila. Když jsem ji prolistovala, říkala jsem si, že to asi bude zajímavé, ale když jsem začala číst od začátku a došla až na konec, neměla jsem slov. Dočítala jsem jen proto, abych zjistila, kdo byl Malcolm.
Prakticky od začátku až do konce je děj pouze o sexu, nic víc. Znovu už si to určitě nepřečtu, druhý díl už také určitě ne.

Ivet1990
29.08.2020 5 z 5

Než jsem se do knihy pusti, tak mě dost zaskočilo nízké hodnocení, ale i tak jsem se do knihy pustila a jsem za to ráda. Na tento typ knihy moc nejsem, ale tato kniha mě bavila číst. Příběh se četl velmi dobře. kniha nabízela přesně to co úryvek naznačoval. Děj byl nabytý sexem, sexuálními úchylky a fantaziemi. Mě se kniha líbila a určitě jestli budu mít možnost přečtu si i další díly rudé galerie čí jiné knihy od autorky.

Elize
28.08.2020 1 z 5

Uf...! No teda během čtení jsem si celou dobu říkala, zda by se ten, kdo tohle napsal, neměl někde léčit...? Naprosto se mi příčilo pojetí, že žena je dobrá jen jako díra, do které je potřeba nekompromisně zasunout a je čest být k****.... zkrátka velmi dehonestující a urážlivé vůči ženám všeobecně. Když autorka popisuje, jak je vlastně vášnivý pohled na šestnáctiletou dívku v řetězech, kterou právě prodávají do otroctví... no nevím, jestli jsou autorčiny představy o středověkém otroctví správné, ale rozhodně bych neřekla, že to bylo vášnivé. Ve fázi, kdy se hrdinka nechá prakticky o*íchat zvířetem jsem fakt litovala, že to vůbec čtu... Nemluvě o tom, že veškerý sex v knize je jak fyziologicky, tak anatomicky nemožný, opravdu neznám muže, který by byl schopný jet celou noc v kuse bez přestávky jeden orgasmus za druhým (jako to bych fakt chtěla doma) a pak si hlavní hrdinka nechá vyplatit 100 ran bičem, nechá se natřít olejem a bolest je pryč... (jako whaaat?) nemyslím si, že je to vůbec přibližný počet možných ran v BDSM... no když se z toho vyklubalo paranormální porno, tak jsem usoudila, že ta kniha je fakt dobrá jen na podpal... nicméně dávám jednu hvězdu za překvapivý konec, kterému bych teda věnovala víc stran než sexu se zvířetem na kameni.

Nikola_
27.08.2020 2 z 5

No.. Co k tomu říct.. Bylo to.. Zvláštní :D Znovu tohle číst opravdu nepotřebuji.

wesia
26.08.2020 1 z 5

Jako vážně?? Začátek dobrý, u Minotaura přelom na něco "no tohle snad nedočtu?" a konec...no tuhle hrůzu fakt nevymyslíš.... Už nikdy více..... Velké zklamání.

Karolina.L
25.08.2020 odpad!

Na knížku jsem se těšila, ale tohle bylo velký zklamání. Dočetla jsem jen proto, abych zjistila co je Malcolm zač.

NiNo
25.08.2020 1 z 5

Kdo četl Lady Fuckingham od O. Wildea, nemusí číst tohle...

Ellinek
24.08.2020 1 z 5

(SPOILER) No. To ale blbost. Podle anotace a ohlasů jsem čekala něco úplně jiného. Sexuální fantazie neznámého člověka jsem pročetla bez sebemenšího zachvění. Nevím, ta erotická literatura ve mně nic nevyvolává, nechává mě úplně chladnou. Konec mě ale rozohnil. To byla totiž skutečná blbost! Jako očekávala jsem různé variace Malcolmova původu, ale tohle bylo už vážně moc.

SPOILER!
Jako že se z toho vyklube prakticky duchařské porno, to byl nápad za všechny prachy. Chtěla jsem si přečíst něco smysluplnějšího z tohoto žánru, než byl Jeho banán, ale to i taková ptákovina s banánem byla daleko lepší, než rádoby paranormal erotika.
KONEC!

Knížka jako taková se čte snadno, díky formátu text snadno odsýpá, za pár hodin je přečteno, ale nic hlubšího se od příběhu očekávat nedá. Úvod a už jen sex a sex a sex. Tři čtvrtina kapitol je pouze o sexuálních fantaziích jednoho rádoby sexy týpka, který působí nebezpečně, ale ženská se od něj z nepochopitelného důvodu nechá stejně zbičovat a ještě prosí o přídavek, jinak by snad nutností š**at s ním asi i umřela. Ze závěrečného rozuzlení člověk mlátí hlavou o desku stolu, načež začne znovu, když si uvědomí, že by tohle mělo mít pokračování. Jako...proč? Abychom sledovali další podivné sexuální fantazie v podání pokračování rodové linie?

narciska
23.08.2020 5 z 5

Tak tohle bylo zas něco úplně jiného než obvyklá klišé v erotických knihách, konec mě taky překvapil, knihu jsem si užila.

ZuKo
23.08.2020 2 z 5

Ja tento druh knih moc nectu ale tady jsem podlehla a dala za jeden zatach. Tohle jsem necekala a nevim co si o tom mam myslet. Musim rici, ze me to nutilo cist dal. Jo a nevim jak ti co to cetli ale musela jsem si pri tom cten vyhledat na netu jak vypadaji obrazy o kterych je zminka v knize.

NikolaSkop
21.08.2020 1 z 5

Pfuuu jsem zklamaná. Knihu jsme přečetla za pár hodin ale.... Čekala jsem tedy o dost víc, nebyl vtom skoro žádný příběh. Jen sex, sex, sex - a ruzne sexualni fantazie .... to by mi obvykle nevadilo mam rada eroticke knizky ale tohle bylo vazne moc ... Dočetla jsem ji hlavne abych zjistila co je zac Malcolm..

ElikaBendova
21.08.2020 3 z 5

Přečteno za 3 hodiny. Vypadalo to ze začátku jako klasický eroticko-romantický příběh, ale postupem zjišťujete, že to tak není. Jak spěla kniha ke konci pokaždé mě to překvapilo až k samotnému neočekávanému konci. Nečekejte knihu plnou děje. Je to jednoduchá kniha, ale vůbec ji to neuškodilo. Zbytečně to nepřitahovala za vlasy a ani neubírala.

Anniinna
21.08.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Autorčin styl psaní se mi líbil, zaujme a pohltí.. děj knihy je svižný a konec neočekávaný.

Ciarra
19.08.2020 5 z 5

Přečteno za pár hodin a spokojenost, doporučuju. Konec je úžasný :-)

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975