Rudá galerie

Rudá galerie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 566 215

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

Domidany
29.09.2020 1 z 5

Určitě v něčem unikátní ve své kategorii, ale mě vůbec nenadchla.

Viky007
29.09.2020 odpad!

Další knížka do knižní štafety (s přáteli si předáváme knihu a vepisujeme tam poznámky). Ať se na mě nikdo nezlobí, ale je to literární odpad. A knižní porno, jinak se to nazvat nedá. Ono kdyby to bylo aspoň trochu reálné, tak budiž. Na druhou stranu oceňuju, že jsem se konečně pořádně zasmála - ať už některým slovním obratům nebo situacím (autorka to tak asi nezamýšlela, ale to se prostě nedalo). Nejvíc mě dostalo, když se hlavní (bezdětné) hrdince zničehonic spustila laktace a ona nakojila svého milého :-D :-D. Omlouvám se za spoiler, ale myslím, že to zas taková významná událost není, jen jsem si to prostě nemohla nechat pro sebe :-D. Konec byl celkem originální a vtipný. Měla jsem chuť díky němu dát aspoň tu jednu hvězdičku, ale celkový dojem to bohužel nezachrání. A taky musím pochválit nápad s uměním a obrazy, abych jen nekritizovala. Takže tak. Jsem ráda, že už to nikdy nemusím číst. Nicméně na poznámky svých čtenářských kolegů se vážně těším :-).

sona1766
27.09.2020 5 z 5

Za mě nejlepší kniha s touhle tématikou. Konečně změna, nebyly tam vrtulníky, luxusní byty na mrakodrapu, nejlepší auta atd. , ale bujná fantazie BDSM, perverze, tajemno a umění. Do poslední chvíle jsem čekala co z toho vyleze. Konec překvapil, doufám že bude pokračování a Mona se přizná Spencerovi

maafa
26.09.2020 3 z 5

Tak to byl pořádný úlet:)...Asi jsem to nečekala:). Ale ty tři hvězdy dávám za nevšední nápad a čtivost. Ovšem místy mi bylo až trapně, jak to bylo ujeté:)...Ale vlastně proč ne, je to erotická tak trochu fantasy jednohubka...Jestli seberu odvahu na další díl, až vyjde, to ale netuším:)...

Prokrastinuji
25.09.2020

(SPOILER) Takže na začátek začnu tím pozitivním... Bylo to čtivé, rooooozhodně originální a námět byl skvělej jen to provedení otřesný. Kdyby to nebyla erotika, funguje to skvěle a máme tady další skvělý příběh dejme tomu, jako od Barbary Erskinové. jenže tady je to prosté bizár a ze začátku si možná i říkáš, že se autorka inspirovala tím filmem Duch s Patrickem Swayzem a Demi Moore, ale ke konci ti to nečekaným zvratem začne připomínat porno provedení jednoho příběhu z Věřte nevěřte... Ne, že by někdo snad uvažoval nad tím že bude věřit. Když bych šla hledat porno povídku, asi to splňuje požadavky xD perverzní a místy nechutný, vulgární, hodně orgasmů, semeno stříká vzduchem ne jak letní přeháňka, ale spíš jak pořádný podzimní liják,... jako ve většině porna je i tady žena zobrazována jako kus masa a rozhodně to není nějaký female friendly porníčko. A abych nezapomněla zmínit, máme tady překvapivě hodně zařazený takové ty extrémnější kategorie - vlastně co kecám, ono se to převážně skládá jen z nich - je libo sex s láhví od minerálky, sadomaso, sex s minotaurem, gangbang (můžu říct “ahoj fanoušci Amo Jones, nebo je ještě brzy na tenhle vtip), fisting (pokud nevíte o co go, buďte rádi), atd. Jako přidaná hodnota by se mohlo brát, že vlastně inscenují slavná umělecká díla... No rozhodně se žádný čtenář už na daná díla nebude dívat stejně xD Takže jak to má vlastně člověk hodnotit?

Lvíček835
24.09.2020 5 z 5

Mě se strašně moc líbila něco takového jsem ještě nečetla jestli někdy víde další díl tak si ho rozhodně přečtu zamě byla super

crazyslunicko
12.09.2020 5 z 5

Upřímně jsem čekala přeslazenou romantiku s kapkou sexu, možná trochu pervezního, ale to co jsem dostala předčilo mé očekávání. Nic tak perverzního jsem nikdy nečetla. Chvílemi jsem si, říkala, že se to pravděpodobně hlavní hrdince zdá, neboť to co prožívala snad ani není reálně možné. První sexuální zkušenosti s tajemným milionářem celkem ušly, ale gradovalo to do čím dál tím větších extrémů. Šokovala mě ta ruka až po loket. S knihou jsem byla jinak velmi spokojená. Doufám, že vyjde další pokračování :)

AliceTief
12.09.2020 2 z 5

(SPOILER) Když jsem si četla o čem tahle knížka bude, říkala jsem si to bude super počteníčko, ale toto jsem fakt nečekala.... Třičtvrtě knihy jsem čekala kdy se ukáže na čem jedou a nakonec to byl hlavní hrdina vlastně desítky let mrtvej?.... Fakt by mě zajímalo na čem jela autorka.... A ten konec? Fakt se divím že jsem dočetla

Jajibloguje
11.09.2020 5 z 5

Erotický príbeh s príchuťou tajomna? A prečo nie. Rudá galerie je iná kniha. Tvrdá, úprimná, iná. Tiffany Reisz si servítku pred ústa vôbec nedala a pre čitateľky napísala nezabudnuteľný príbeh, ktorý sa vyhol všetkým stereotypom a klišé častiam. Knihu som prečítala na jedno posedenie a s nadšením budem hovoriť o nej ďalej do sveta. Nemusí sa páčiť každej, nachádzajú sa v nej vulgarizmy a detailné sexuálne scény ako z filmu pre dospelých. Príbeh je určený pre náročné čitateľky, pre ktoré romantika nie je priorita a nejakú tú erotickú literatúru majú už za sebou. Páči sa mi aj prostredie galérie, prepracované dialógy o rôznych dielach a zakomponované detailné informácie z dejín umenia. Vkusná červená obálka je len bonus.

hrabalikoval
09.09.2020 3 z 5

Kniha nebyla špatná. Krátký erotický příběh, který neurazí. Není to žádná velká literatura, ale rychle se čte a plyne. V knize se odehrávají zajímavé příběhy. Kniha má vzhledem k tématu nečekaný konec.

Petriii
07.09.2020 2 z 5

Nooo... Trošku ujetý porno :D moc spisovatelku nechápu, co jí vedlo k tomu napsat tohle,ale proti gustu.. :D porno a s duchem,to je prostě úlet.

MajaT.
07.09.2020 3 z 5

Zajímavé početní ????

zylla
05.09.2020 odpad!

WTF?! Jako horší věc jsem snad nečetla. Potenciál by tam třeba i byl ale... je to fakt děsný. Chyba s tím, že nejdříve píše, že jediný důvod, proč chodí z galerie domů je koupelna a o nějaký kus dál, se jde v galerii umýt do koupelny, je už jen úplný detail - bylo to prostě celý "velký špatný"...

ivetapl
05.09.2020 2 z 5

Tři hvězdičky. 1 za skvělou myšlenku, mohla to být skvělá knížka, podat to trochu jinak. 2 za obálku. Knížka byla hrozná. Nic takového jsem ještě nečetla... Vím že znovu číst nebudu.

michaela.22
04.09.2020 4 z 5

Škoda, že tento žánr se nelíbí všem. Za mě je kniha skvělá, dobrá myšlenka, skvělé barvité erotické scény. Je to opravdu spíše pornografie než román, ale moc se mi líbila. Bylo to takové oddychové čtení se zajímavým koncem. Od začátku mě nutila dočíst abych zjistila o co v knize jde. Jen strhávám hvězdu za místy až nevhodné vulgarity, bez nich by byla kniha dokonalá ale takhle příliš časté vulgarity snižovaly její úroveň. Za sebe mohu doporučit.

Marluksa
04.09.2020 1 z 5

To jako vážně??
Obrovské zklamání! Tentokrát stačilo prvních 47 stran, abych knihu odložila. Naprosto plytké, klišovité, vulgární, začátečnické, omáčkové, opakující se výrazy, nic nedějící se,...
Postrádám čtivé dialogy a sem tam nějakou tu metaforu. Postrádám více slovních hrátek, které čtenáře donutí pokračovat. Postrádám ty grády, které by měla erotická kniha mít - vzrušovat a tajit dech. Postrádám neodložitelnost.
Určitě to nebude špatnou konstelací hvězd, páč svůj nejoblíbenější žánr vždy dočítám do konce.
Tohle vážně psala autorka Sirény?!? Anděla?!?
Měla-li by takovým způsobem pokračovat, tak ať raději přestane psát.

lusitta05
03.09.2020 2 z 5

No, nič pre puritánske osôbky. Taká divoká rozprávka bez nejakého deja a totálna kopa sexu na všetky spôsoby. Ale dočítala som do konca, ktorý je trochu prekvapujúci, ale vlastne po prečítaní tohto "skvostu" už vlastne ani neprekvapí. Kto nechce, nech nečíta.

Tereziee
03.09.2020 odpad!

Nevím jestli mám brečet nebo se smát. Hodně velká škoda papíru bych řekla. Nevím na čem autorka jede, ale musí to mít pořádný grády. Nikdy od erotických románů nečekám literární zážitek na úrovni...ale tohle bylo něco strašnýho. Děj naprosto nulový a šlo opravdu jen o sex. Takový knižní hardcore porno. Nemluvě o tom, že spousta věcí musí být fyzicky nemožná. U některých pasáží jsem měla chuť knížku spálit a u některých jsem se opravdu smála absurditě celého díla. Zapracování paranormalní linky do děje tomu dalo jen třešničku na dortu. Za mě rozhodně NE, NE, NE!

Evka3814
02.09.2020 1 z 5

Noooo kruci to byl úlet!!! Jako fakt miluju erotické knihy i ulítlé er.knihy,ale tohle bylo SAKRA UJETÉ. Jakože fantazii se meze nekladou, ale autorka asi frčela na tripu 8-)))) Chvilkama jsem se přemáhala to dočíst,ale zvědavost mě nedala. Bylo to chvilkama až vtipné a měla jsem co dělat abych hlavou nemlátila o zeď. Takže 1☆autorce za její nekonečnou fantazii ;)

Ditules
01.09.2020 2 z 5

Takovou propagaci to mělo a je to teda brak par excellence. V podstatě jen porno na všechny možné způsoby. Děj nulový a konec prapodivně zrychlený a useklý. Bude pokračování?

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975