Rudá galerie

Rudá galerie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 566 215

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

Gallaxy
18.01.2021 3 z 5

Gallaxy
Co to, sakra..? To byla první myšlenka po dočtení knihy. A bohužel stále nevím co di o knize myslet. Hlavní myšlenka nebyla úplně zlá a autorka píše skvěle, takže jsem knihu přečetla za pár večerů. Ale celé mi to přišlo nedomyšlené a nedotažené. A občas jsem měla nutkání přemýšlet nad maličkostmi, které byl opomenuty, ale já se díky nim nemohla soustředit na další děj.

Hodnotím jako průměrnou knihu, která se dobře čte, ale neuvízne v hlavě na dlouho.

Miška74
17.01.2021 odpad!

Knihu jsem sice přečetla, ale erotickým románem bych to opravdu nenazvala. U toho bych totiž očekávala více příběhu okořeněného erotikou, ale tahle knížka je fakt jen porno. Porno mě nijak neuráží, ale v knize? Fakt ne! Takže tomuhle žánru se příště obloukem vyhnu.

Kayla
16.01.2021 4 z 5

To je snad první kniha, která mě pořádně rozesmála. Děj je zvláštní, ale tak zajímavě napsaný, že jsem jí přečetla během tří dnů. V knize logiku člověk nenajde, ale je velmi dobrá jako k odreagování od reality. Hlavně jsem se u toho upřímně zasmála, což se mi zatím u knih moc často nestává.

michaela3618
12.01.2021 5 z 5

Pro me oddechova eroticka kniha. Po teto knize jsem sahla diky recenzim jak kladnych tak i zapornych, abych si o knize udelala svuj usudek. Myslela jsem, ze to bude neco jako treba Padesat odstinu sedi, Calendar girl nebo treba Jeho banan, ale mylila jsem se. V tehle knize je vice erotiky a pribeh me prekvapil svym koncem. Takovy jsem tedy necekala.

Pašulka
11.01.2021

Tuto tématiku mám ráda, podle toho taky vypadá moje knihovna. Ale toto bylo i na mě moc. Nevkusná knížka, u 56 stránky jsem přestala číst. Upřímně knížka bez děje, jak někdo napsal níže = přepsané porno. Možná že se potom děj rozjede, ale myslím, že nejspíš ne. Jak říká moje mamka, takové knížky může už psát asi každý. Za mě rozhodně ne.

e.hawe
11.01.2021 4 z 5

Knížka nabitá sexem dovede správně naladit..

martiiinkajjj
10.01.2021 5 z 5

Kniha plná sexu....proč ne :) mě to bavilo číst. Knihu jsem měla za hodinu a půl přečtenou :)

Nika30
07.01.2021 1 z 5

Kniha plná sexu a chvílemi az děsivými výjevy. Konec už vyloženě výmysl. Spisovatelka má hodně bujnou fantazii. V tomto případě spíš na škodu. Přímo přehnané.

pollyn
05.01.2021 1 z 5

Příšerný brak

NikaDE
05.01.2021 2 z 5

Nepřemýšlet, není nad čím a puritáni vyhnout obloukem.

Lussy239
04.01.2021 3 z 5

No, trochu bojuju jak tuto knihu ohodnotit...
Upřímně, žádný děj kniha nemá, je to 200 stran sexu, kde se autorka sem tam zmíní o přípravách na ten sex. Popis sexuálních scén není o moc jiný než v jiných knihách, proto mě asi vyloženě nepobouřil / neurazil.
Ruku na srdce, kniha je spíše "pohádkou", to co je v knize popisováno, plus konečné rozuzlení je mimo realitu. Co oceňuji je konec knihy, který byl sice ne úplně reálný ale určitě měl nějaký nápad.
Plusové bod má kniha díky tomu, že je velmi lehce napsaná, pokud ji člověk nazahodí po pár stranách (i to se může stát), čte se velmi dobře a rychle.
V závěru - určitě nečekejte hodnotnou literaturu, za sebe ani nechápu tak obrovskou propagaci knihy jako bestselleru, ale pro lidi co po podobném typu knihy někdy sáhnou je to oddechovka mezi jinými žánry.

Ivulka90
03.01.2021 2 z 5

Tak nějak nevím....... Asi jsem od knihy čekala víc. Nejsem puritán, takže mě explicitní popis sexuálních scén a poloh nijak nepobuřuje. Vadily mi ploché postavy, děj prakticky veškerý žádný (udějte si přepis porna a máte skoro to samé). Zaujal mě konec (příliš šokující nebyl, tušíte to asi od půlky, ale za to má autorka plusové body)..... Za večer přečteno, ale musím si něčím zpravit čtenářskou chuť...

Smajka24
02.01.2021 odpad!

Nic horšího jsem snad necetla...totální ztráta casu

dasa6695
01.01.2021 3 z 5

Jednotlivé scény byli fajn, celou dobu jsem si říkala, kdo je ten chlap sakra zač a jak to dělá. Ale celkově mi ten příběh přišel dost o ničem a takový konec jsem opravdu nečekala a stále ještě pořádně nevím co si o tom myslet. Doufám, že Růže bude lepší.

Tabby
31.12.2020 1 z 5

Tak o tomhle se asi nic moc hezkého říct nedá. Děj nulový a nereálný, konec a celé to vyústění je jeden naprostý a totální blábol.
Hlavní hrdinka mi lezla svým chováním na nervy a zdála se mi hrozně blbá. Mužská postava arogantní a nesnesitelný.
Erotické (pornografické) scény, se mnou nic nedělali, maximálně mě rozesmály.
Na pokračování se ani nechystám. :)

Hospodyňka
29.12.2020 4 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek...od výrazně mladšího bratra a musím konstatovat, že jsem po delší době byla u knihy opravdu rudá...ale bylo to fajn.

MamaKnihomolka
27.12.2020 1 z 5

I když recenze na knihu jsou nic moc, přesto mě anotace zaujala a knihu jsem si ráda přečetla.

Na zadní straně knihy je napsáno "romantický příběh okořeněný erotikou". Sakra! To je pořádná hrst koření.Hodně mi to připomínalo Padesát odstínů šedi level 5. Kulila jsem oči hned na začátku.

Co se týče formátu knihy a textu tak se mi kniha četla moc dobře. Bohužel to je tak všechno. Podle mě je to jedno velké porno, charaktery postav mi přišli nemastné neslané, sexuální scény jsem pak jen v rychlosti přelétla a doufala, že přijde na nějaký příběh, přiznám se bez mučení, že kdyby to nebyla spolupráce tak knihu nedočtu.

Co musím ocenit, že autorka má rozhodně bujnou fantazii. Jedna hvězda je za ten konec, který mě začal alespoň trochu zajímat.

Arsi007
26.12.2020 3 z 5

Chápu ty rozpačité až znechucené recenze, které napříč sociálními sítěmi čtu. Hlavní chyba ovšem není v knize nebo autorce samotné a ani ve čtenáři, ale v její propagaci, kdy většina čeká trochu peprnějších 50 odstínů šedi. Omyl. Tohle není erotická, ale pornografická kniha. A ač s tím můžete nesouhlasit jak chcete tak v rámci žánru a co do obsáhlosti jde v současné době o nadprůměr.

Nečekejte milostné scény plné vzrušující předehry, ale spíš tvrdší porno, které má zabrnkat na vaše hluboko utajené struny a rozdmýchat netušené vášně. Ale i pokud něco takového hledáte tak samozřejmě ani to nemusí být zárukou (u)spokojenosti.

Pokud tedy máte chuť na erotický, i když tvrdší román tak i přesto nedoporučuji. Opravdu se jedná o pornografii takže pokud jste například celkově pornem na internetu nepolíbení a zavrhujete jím, knihu nekupujte a nečtěte.

IG: @hanybooks

Ewiczka_areebah
25.12.2020 1 z 5

Tak tahle kniha byla i přesto, že jsem nečekala žádné veledílo, zklamáním. Ta jedna hvězda je za celkem zajímavé rozuzlení "příběhu".

Vlastii
21.12.2020 odpad!

Ježiši

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975