Rudá galerie přehled

Rudá galerie
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 580 580

Rudá série

1. díl >

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rudá galerie. Přihlašte se a napište ho.

M.C.SMITH
05.07.2024 3 z 5

Erotický román, který byl dost přitažený za vlasy. Četl se dobře a rychle, ale někdy to bylo bylo vážně až moc divoké.
Dostala jsem ale, co jsem chtěla. Stránky plné sexu a vášně.

HankaJosefiova
13.06.2024 3 z 5

První třetina byla fajn, reálnější a plná sexu o němž se dalo číst, druhá třetina byla už trochu víc divoká, ale kdo není úzkoprsý suchar taky to baví. Potom se to trochu omrzí, ale posledních 15 stránek to celé zachrání. Nebýt toho asi bych o této knize měla nevalné mínění.

Suzynka29
11.05.2024 4 z 5

Tuto knihu jsem dostala od kamarádky k narozeninám s jejím nadšeným doporučením. Bohužel jsem se k ní dlouho neměla čas dostat, ale nakonec jsem ji přečetla během 2 dnů. Erotické romány mě baví, tady to bylo chvílemi až neuvěřitelné a přehnané, ale celkově se mi nápad a pojetí líbilo.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Citáty z knihy (8)

Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu.

Než se setkala s Malcolmem, nikdy nechápala význam spojení ničivě přitažlivý, ale kdyby odešel z místnosti, cítila by se zničená, že s ním už není.

Miliony obrazů na tomto světě. Jenom jedna Mona Lisa. Miliardy žen na tomto světě. Jen jedna Mona Lisa St. Jamesová.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Rudá galerie v seznamech

ve Čtenářské výzvě75x

Štítky knihy

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Autorovy další knížky

Tiffany Reisz