Nesnáším tě

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích… Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti… Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/big_nesnasim-te-NVs-413420.png 4.4863
Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Hate Notes, 2018

Kniha Nesnáším tě

KarolínaKájink
předevčírem

Kniha byla úžasné, příběh mě velmi zaujal a knihu jsem přečetla jedním dechem.

WaspSalander
22. listopadu

Málo sexu, hodně lásky

EvikU.
02. listopadu

Skvělá kniha. Moc mě bavila, čas od času mám tento tip knih velmi ráda. Hlavní hrdinové měli jiskru a vtip.

Z tohoto žánru určitě jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

A pohádkové to bylo, to ano, ale o to u těchto knih jde. První od této autorky. Podívám se i po ostatních knihách těchto autorek. A doporučuji.

Maky1505

Nesnáším tě, ten název knihy měl být jiný. Další skvělá, čtivá knížka od autorek která mám ráda. Líbil se mi jejich seznam... Zajímá vás jaký? Určitě si přečtěte protože tohle budete chtít zkusit taky.

Koudynka

Moje první kniha od těchto autorek a jsem nadšená. Hodně jsem se smála, byly tu i slzy jak smutku tak štěstí. Už se těším až zítra otevřu další knihu.

Jita160

Vážně nádherný milostný příběh.
Tohle si zaslouží plný počet hvězd, to se vážně moc povedlo.
Příběh měl všechno co v knihách chci .
Vzrušení, tajemství,nenávist,bolest,zradu, nemoc,lásku a hlavně úžasný epilog.
Fajn super čtení...moc doporučuji.

Ála1968

Skvělé a pro mě opět další- wau....to byla nádhera

avalonek

Autorky píšou tak nějak ve stejném duchu každou knihu.Tedy co jsem zatím četla.A většinou je každá o tom,že se když máme nějaké trápení,tak je lepší ho sdílet s někým,kdo vás miluje a vy jeho a netrápit se se vším sám..