Nesnáším tě

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích… Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti… Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/nesnasim-te-NVs-413420.png 4.4617
Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Hate Notes, 2018

Kniha Nesnáším tě

Raislin
předevčírem

Tato kniha se mi líbila. Ano není to Shakespeare. Ale to člověk neočekává. Oddychovka na večery, když má člověk svých starostí dost. Kniha ke sklence vína!

tanecnica
20. listopadu

Zábavný, oddychový příběh, který Vás určitě pobaví. Děj je samozřejmě předvídatelný od první stránky, ale četly bychom romanťárny, kdyby to tak nebylo? Já jsem spokojená a knížku s klidem doporučuji.

Kikina781
19. listopadu

Jedním slovem: pecka... Erotika, strach, něžnosti, důvtip a smutek v jednom... Skvělá autorka co napsala další skvělou knihu????

Jiparis
18. listopadu

Tak tohle bylo šáhnutí vedle. Asi poprvé (a určitě naposledy) jsem se pustila do červené knihovny, abych zjistila, co na tom je tak přitažlivého. Neoslovilo mě to to

Alnima
09. listopadu

No, čekala jsem klasické oddechové čtení, ale tohle mě fakt dostalo. Dávám 4,5*. Moc hezky napsané, otázky k zamyšlení a prostě jedno velké překvapení, což je vždy plus.

bafuskyBaf
08. listopadu

To bylo tak krasnýýý počteníčko...:-)

janebeauty9860

Četla se jedním dechem.

georginaa

Tenhle příběh se moc povedl, byla jsem moc ráda, že to dopadlo tak pěkně. Bála jsem se toho nejhoršího, ale to se ke štěstí nekonalo, za to jsem moc vděčná. Špičkování bylo úplně skvělé " zase mi můžeš napsat vzkaz do vzduchu" to fakt jsem se dlouho smála.

Počkám na tebe
Počkám na tebe