Nesnáším tě

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích… Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti… Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413420/nesnasim-te-NVs-413420.png 4.771
Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Hate Notes, 2018

Kniha Nesnáším tě

EvaSupovic
včera

Tak to byla luxusní jízda panečku.

Wabinka
09. prosince

Další příjemná oddechová kniha od mých oblíbených autorek.

Andrea963
09. prosince

Krásná kniha :-) nemohla jsem ji odlozit dokud jsem ji na jeden zátah nepřečetli celou :-D

MarKy95
08. prosince

Moc pěkná kniha, Pen a Vi to prostě umí. V takový konec jsem asi ani nečekala (epilog). Reed je miláček.. Už se těším na další knihu od autorek.

Nuttelka
05. prosince

To bylo krásně roztomilé :-)
Charlotte si hned oblíbíte a Reeda také, je to dvojka k pohledání, moc jsem si jejich příběh užila.
Výborná oddechovka, i slzu dojetím jsem uronila.

JanaSustr
03. prosince

Velice příjemná knížka, hezká, smutná, ty vážný a bláznivý okamžiky tomu dodávali na jedinečnosti. Po dlouhé době jsem tak nějak čtenářsky uspokojená. Příjemné překvapení.

lusitta05
02. prosince

Mňa táto kniha neočarila,bolo to iné, ako som čakala, nebolo to také predvídateľné, ale mne to až tak nesadlo. Nemalo to tú iskru, čo núti čítať do konca. Asi som nemala správnu náladu a koniec mi pripadal také hranie na city čitateľov. No, každý má iný vkus.

Rominda600
01. prosince

Moc pekna oddechovka, ikdyz z toho konce uz to na me bylo az moc sladke a rychle ukoncene;)

Autoři knihy

Vi Keeland