Nesnáším tě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích… Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti… Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/big_nesnasim-te-NVs-413420.png 4.41061
Žánr:
Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Hate Notes, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (226)

Kniha Nesnáším tě

Miriam
20. března

Skvělý příběh, který začal svatebními šaty. Charlotte byla zkrátka divoká střela. Pobavila jsem se, bylo to vtipné, milé, romantické a sedlo mi to.

Alexxxka
01. března

(+ SPOILER) Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu, po knížce jsem sáhla abych splnila téma do Výzvy. A paní! To bylo super. Nejdříve jsem si myslela, že to bude takové plytké, červená knihovna. Ale tajemství Reeda - to byl vážně šok. V podstatě to pro mě byla skvělá jízda a od autorek si ještě někdy přečtu. Takže dík za výzvu!


knihomolka.Lea
21. února

-musím vyzdvihnout jak se postavy příjemně rozvíjely
-krásný příběh, líbila se mi povaha hlavní hrdinky Charlotte
-hlavní hrdina Reed, který skrýval tajemství
-vážně jsem nečekala, o jaké tajemství se jedná. Čekala jsem něco jiného a byla jsem překvapená. Hodně.
-konec byl vážně nádherný.
-za mě doporučuji
-příběh čtivý, odsýpal

Ešína
11. ledna

Další strašně krásný a emotivní příběh od těchto autorek. Opravdu jsem si čtení tohoto příběhu užila. Reed byl sladký a Charlotte byla správně potrhlá. Velké plus za epilog po 26 letech... To i slza ukápla. Roztomilé.

trynitrix
26.09.2022

Příběh krásný, čtivý, vtipný a na mě ted s hormony moc emotivní :-D
Ale knihu jsem si užila.

Marci_Vaj
22.08.2022

Ne, prostě ne. To nemělo chybu. Dojemné, krásné. Kam na to ty holky spisovatelky chodí? Moc se mi to líbilo…

Přemýšlím, ze si taky udělám “nějaký seznam” :)

Michelleee
07.08.2022

Bylo to krásné čtení, knížce nic nechybělo. Moc se mi líbil nápad se seznamem. Všichni byli sympatičtí a super ukázka po 26 ti letech. Jdu na další knihu od autorek.

alzbeta2843
11.07.2022

Začínam byť pomaly závislá na týchto dvoch autorkách a postupne si dokupujem ich knihy. Táto bola v hodnotenia veľmi vysoko, ale anotácia ma nejako veľmi nelákala, až zhodou okolností som po nej siahla, že si prečítam niekoľko strán a uvidím či jej dám šancu. No ale uff! Nemusím hovoriť, že som skončila zaborená do gauča v neskorých hodinách a nemohla som sa prinútiť prestať. Tu som tú zápletku naozaj nečakala a hoci ma to veľmi zabolelo, tak som rada, že sa otvárajú i takéto témy. Veľmi sa mi páčila potrhlosť hlavnej hrdinky a jej zoznam, ktorým dokázala obmäkčiť i takého zatrpknutého chalapa ako bol Reed. Najviac ma však dostal epilog. Ten sa mi veľmi páčil, že bol viac než skutočný a predstaviteľný. Táto kniha má už čestné miesto v mojej knižnici a mylsím, že bude niekoľkokrát čítaná.

1 ...