Koupit knihy

Vi Keeland

americká


Nahrávám...

Nová kniha

Už žádné předstírání

Už žádné předstírání - Vi Keeland

Molly zoufale potřebuje najít spolubydlící, zatím ale stále nemá štěstí. Když už pomalu ztrácí naději, objeví se nový zájemce: mladý a přitažlivý muž Declan Tate, který j... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 23 knih

Komentáře (7)

EvikU.
02.11.2021

Rozhodně přidávám autorku do oblíbených. Po její knize napsanou s autorkou Penelope Ward, "Nesnáším Tě" říkám skvěle, skvěle, skvěle. Doporučuji.

DUNIKO
03.10.2021

Skvělá spisovatelka

Fuza95
09.07.2021

Oblíbená autorka i se svou spoluautorkou P.Ward.velmidobře se čte.Děj má spád a má humorné pasáže.

Myška43
19.03.2021

Moje nejmilejší autorka. Vždy netrpělivě očekávám další knihu a pokaždé ji přečtu na jeden zátah. Její příběhy jsou prudce návykové . Pokaždé hodnotím plným počtem hvězdiček a myslím, že to tak bude i nadále.

wendy944
03.11.2020

Jo jasně skvěla autorka nikdy nesklane. Prostě skvělá a zábavná

Petra-1
06.11.2019

Skvělá autorka. Knihy jsou vtipné a nabitá jiskřením. Hlavní postavy skvělé. Škoda je, že více knížek od autorky, nevychazi v češtině. Za mě je tohle nejlepší autorka. Knihy poutavé, žádne slepé misto a hlavně vás kniha pohltí, že věříte každemu slovu. Nejde si je nezamilovat. Nemůžu se rozhodnout, kterou z knížek miluji nejvíc, protože jsou všechny úžasné.

patricia8137
29.07.2019

Knižky od autorky VI KEELAND sú pre mňa skôr oddychového charakteru. Tento žáner kníh väčšinou zoberiem do rúk po prečítaní detektívnych kníh ako nenáročné čítanie, keď nemám chuť čítať niečo dejovo náročnejšie a prepracovanejšie. Zatiaľ som prečítala od tejto autorky len dve knihy (Šéf a Alfasamec), ale určite sa pustím aj do jej ďalších kníh.