Alfa samec přehled

Alfa samec
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1254 1254

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Alfa samec. Přihlašte se a napište ho.

zsykorova
17.06.2024 1 z 5

Já se normálně takovým knížkám vyhýbám obloukem, ale tentokrát jsem ke čtení byla tak trochu donucena kamarádkou. Chápu, že se to někomu může líbit a může to být příjemná oddechovka, ale já asi zůstanu u svojí náročnější literatury. A ta obálka mě docela děsí.

Books_by_Dee
12.06.2024 3 z 5

Jedna návštěva v Luxoru a tenhle pán se six packem na mě koukal s výprodejovou cenou 99 Kč. No nekupte si ho domů. A přišel víkend a s tím i chuť na čtení nějaké klasické jednoduché odpočinkové romanťárny.

Ale Alfa Samec docela překvapil. Jako ano, nečekejte žádný zázrak. Ale mě knížka docela sedla do nálady.

V knize mají Emerie a Drew tak trochu vtipnej meet cute. Emerie si pronajme kancelář na Park Avenue a myslí si, že Drew se do ní vloupal, ale přijdou na to, že Emerie naletěla podvodníkovi a kancelář patří Drewovi. Nemůže ji dostat z hlavy a nabídne ji ať prozatímně sdílí kancelář. On pracuje jako rozvodový právník, ona jako párový terapeut. A do toho všeho se řeší drama s jeho bývalkou a synem.

Kdo rád sáhne po tomto typu knih rozhodně nebude litovat. Patří rozhodně k těm lepším odpočinkovkám.

LenkaStr
17.03.2024 3 z 5

Proč? Proč musí mít ty knížky tak příšerný obaly nebo tak debilní názvy? Tahle odrazuje dokonce obojím a ten název je ještě ke všemu úplně mimo. Naštěstí jsem se tolikrát přesvědčila, že se opravdu vyplatí nesoudit knihu podle obalu, že se už odrazovat nenechám a zatím jsem ještě nelitovala. A nelituju ani teď, dostala jsem sice nijak nadstandardní, ale přesto fajn příběh, který se četl jedna báseň, místy pobavil, místy dojal a ani chvíli nenudil. Začínám mít pocit, že Vi by dokázala napsat čtivě i návod k obývací stěně z Ikea.

A abych se ještě vrátila k tomu názvu: Na rozdíl od jiných si myslím, že ten původní je ještě víc mimo než český, protože ..... SPOILER JAK PRASE ..... chlap zjistí, že jeho dítě není jeho, spolkne spoji pýchu a po rozvodu platí nejen alimenty na dítě, ale živí i ten učebnicový příklad zlatokopky, jen aby mohl dítě dál vídat. Jestli ve vztahu k tomuhle není výraz egomaniak oxymoron, tak je asi potřeba upravit definici egomanika ...... KONEC PRASETE.

Jo a jen mě tak maně napadlo: jakživa jsem nepotkala člověka se zelenýma očima, ale z knih Vi a její kámošky Penelope by jeden myslel, že je má přinejmenším polovina populace. Ale to jen tak pobaveně konstatuju, neberte to jako výtku, simvás.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (12.3. - 25.3.)

07.03.2018

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Alfa samec v seznamech

v Přečtených1 902x