Alfa samec

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367763/alfa-samec-sz3-367763.jpg 4.3272

Egomaniac (2017)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Ikar (ČR)

Ester71

Prima oddechovka na jedno odpoledne. Červená knihovna opepřená postelovými (a nejen postelovými) scénami. Přiměla mě zasmát se nahlas, zapřemýšlet i si poplakat.
Kdo nečeká nic těžce oduševnělého, ten se skvěle pobaví..

janno69

Drew... já ho prostě žeru, sprosťáka jednoho. Je to dobytek, ale se zlatým srdcem a Emerie mu výborně kontruje, takže k němu skvěle sedí. Chvílemi, jsem se smála nahlas a chvílemi i slza ukápla. Všeho akorát, ani sprostá slova mi nevadila, prostě to k nim sedělo.....

Serky

Vynikající oddechovka na dva dny. Nenatahované, plynulý děj. Nic víc, nic míň.

Petra38

Skvela kniha se spoustou sexu i kdyz to nezni jako nejlepsi hodnoceni, hlavni hrdiny jsem si vazne zamilovala. Zase spisovatelka ktera si me ziskala tim,ze dokazala jako bych ty lidi osobne znala. Tesim se na dalsi....:-)

georginaa

Od těchto knih se nedá víc očekávat, než příběhy červené knihovny, A splnilo to svůj účel, rychlé čtení, trocha smíchu, smutku, žalu, štěstí a nakonec láska až za hrob.

tereza..23

Asi jsem od té knihy čekala více. Nemůžu říct, že by mě přímo zklamala. Jako první musím pochválit obálku, protože koho by nezaujala při výběru knihy obálka, na které je sexy muž? :D ;) Knížku jsem přečetla najednou, protože jsem věděla, že kdybych ji nedočetla už bych se k ní nevrátila. Začátek knihy byl celkem zajímavý, takovým prvním dojmem se jen tak někdo pochlubit nemůže. SPOILER‼️ Drew si zaslouží můj respekt, protože i potom co zjistil, že není biologickým otcem Becka pořad chtěl zůstat v jeho životě. Některé části byli hodně zábavné a v některých jsem naopak měla chuť hodit čtečkou o zeď. A proč? Jediné slovo ALEXA. Ta ženská byla opravdu nesnesitelná. Knížku jsem přečetla najednou, protože jsem věděla, že kdybych ji nedočetla už bych se k ní nevrátila. Mám na ni tedy neutrální názor.

Katka313

Asi mám další oblíbenou autorku :-D. A souhlasím že český název je trochu zavádějící. V knížce jde o víc. Oba hrdinové mi byli sympatičtí a bavily mě jejich přestřelky.

alnahu

Zvláštní pár Emerie psycholožka a Drew rozvodový právník,kteří se náhodně setkají u Drewa v kanceláři-to co je spojuje je obrovská přitažlivost ,která sílí každým dnem. Četla se dobře.

smaille

Přemýšlím, jak ohodnotit.... Kniha špatná nebyla, je to psané lehce, dobře a rychle se čte. Em mi moc sympatická nebyla, v závěru jsem u ní postrádala trošku hrdost, čekala jsem delší přemlouvání při usmiřování. V jejím životě toho moc zajímavého nebylo. Zajímavější životní příběh měl tentokrát Drew, ten mě bavil hodně. Závěr je hodně přeslazený.

Calinda

Normálně knihy tohoto typu nečtu, nemám ráda červenou knihu a většinou se nepouštím do ničeho, kde je uvedeno "román pro ženy", ale změna je život, měla jsem zkrátka chuť si přečíst něco lehkého, nenáročného a pokud možno erotického. Volba padla na tuto knihu a ještě před jejím otevřením jsem si řekla, že i kdyby se mi nelíbila, nebudu ji hodnotit moc přísně, protože prostě tenhle typ knížek není pro mě. Ale... já vážně nechápu tolik pozitivních hodnocení! To se tohle vážně tolika ženám líbí? Už ten začátek mi přišel hrozně hloupý, celý příběh jedna velká křeč, Emerie někdy na pěst. A erotika? No dobrý, neříkám, že mě občas slovník Drewa nezaujal :-), ale na to, abych knihu hodnotila lépe, to rozhodně nestačilo. Takže pá pá románům pro ženy ve spojení s erotikou a jdu hledat zase něco ve svých vodách...

-Sinéad-

Kniha mě chytla od začátku do konce, velmi dobře se četla.

havrmoni

No po trochu, tedy pro mě, tuhém začátku se to rozjelo a já se bavila. To,že je tam více Drewa než Emerie jsem uvítala. Ne,že by mi byla nesympatická,ale jeho život byl zajímavější. Rozvíjející se vztah i to jak řešili a nakonec vyřešili komplikace, se mi líbilo. Kniha je čtivá,sprosťárny,byť je nemusím k hrdinovi patřili a zároveň k němu patřila i něha. Jen stačilo zjistit co pod tou suveréní fasádou egomaniaka je.

nani_nka

Podľa názvu knihy som čakala niečo na štýl 50 odtieňov sivej, kde nevinná panna podľahne psychopatickému, bohatému krásavcovi. Naštastie sa tento príbeh neodohral, ikeď sexuálnych scén bolo v knihe nehorázne veľa. Knižka začala veľmi sľubne, páčilo sa mi ako Emerie spoznala Drewa mysliac si, že je zlodej, ktorý sa jej vlámal do kancelárie. Aj prvotné spoznávanie malo šmrnc a vtip, no asi od polky knihy som sa do jej čítania musela prinútiť.

Etule

Po předchozí zkušenosti s takovým bestsellerem jsem ke knize přistupovala s velkou obezřetností. Proto mě příjemně překvapila. Ocenila jsem, že na to neskočili hned po prvních patnácti stránkách. :) Původně jsem knihu začala číst kvůli tomu, že knihu šéf v knihovně neměli, ale rozhodně to nebyla špatná volba, aspoň jsem zjistila, zda mi autorčin styl sedne. Sednul. :)
Postavy byly celkem sympatické, ačkoliv občas byli na facku. :D Drew byl takový obhroublý sprosťák, ale i tak jsem jim fandila. Líbil se mi Drewův příběh z minulosti. :)

Zama

Jedním slovem BOMBA! ♥

knihomolka78

Abych řekla pravdu, kniha nebyla úplně špatná, četla se rychle, ale po přečtení první knihy od této autorky (Šéf), jsem čekala víc (kromě vulgárních názvů pro intimity, které mi vadily již v první knize).
Nechápu, jak mohla být psycholožka tak blbá a všechno hned vysypat cizímu, arogantnímu chlapovi. Začátek mě moc nebavil, potom kniha konečně dostala trochu spád, ale spíš ve smyslu červené knihovny s trochou erotiky.
A co se týče názvu, tak přestože Drew, dle charakteristik (http://www.svetsvadeni.cz/vlastnosti-alfa-samce/ ), má vlastnosti alfa samce, nechápu, proč nemohl zůstat originál.

IvetaSl

No, popravdě od názvu jsem čekala víc než červenou knihovnu s nádechem erotiky. A konec už byl na mě moc přeslazený, až k neuvěření, jak se takový chlap může za rok změnit. Byla to pro mě oddechovka mezi historickými romány.

Meridea

Hezky napsaná kniha, četlo se to samo :-)

LenRan

Příběh je sice zábavný, ale je to jeden z mnoha. Nic originálního a ten název je fakt mimo mísu, klidně mohl zůstat originální název Egomaniac. Určitě se to dá číst, ale nic extra od toho nečekejte.

maizy

Název uhozenej a ani neodpovídá obsahu knihy. Kniha byla spíš podprůměrná, začátek podivný. Vlatně celá ta zápletka mě přišla trochu mimo a skutečně nevěřím, že by se toto mohlo přihodit. Napsané to ale bylo docela hezky, snadno se to četlo, ale nějak extra nadšená jsem z knihy nebyla...

elisa194

Souhlasím s nazorem, ze nechapu nazev knihy. Nema s obsahem nic společného. Spíš moc nechápu tak vysoké hodnocení. Z tohoto žánru jsem četla už hodně knih a toto byl slabší průměr.

bafuskyBaf

Ten český název knihy tomu vůbec neodpovídá. Čekala jsem trochu něco jiného. Spíše to byla romanťárna . Četlo se rychle a bylo to povedené.

*Aria*

Musím říct, že ten kdo vymyslel český název se koukl snad jen na obálku. S knihou název snad ani nemá nic společného. Kniha byla jednoduchá. Klasická červená knihovna, ale jedná z těch povedenějších z tohoto soudku.

Tesset

Jedna z nejlepších svého druhu. Mělo to příběh, humor i sympatické postavy.

Lil30

Na knihu jsem narazila náhodou ve chvíli, kdy jsem si potřebovala oddychnout od těžších žánrů, a to splnila. K tomu byla i vtipná, ale stejně mi tam něco v příběhu chybělo, takže strháván hvězdičku.

alzbeta4340

Povedená žánrovka - a i kdyby autorka nechtěla napsat "erotický román" a některé scény vynechala - i tak by příběh obstál. Osobně kroutím hlavou nad českým názvem, který se mi zdá nevkusný a méně příběhu odpovídající než anglický originál.

makika123

tak tahle kniha mně naprosto zklamala. knihu jsem koupila zaujala mně obálkou bohužel to bylo asi vše co na knize bylo zajímavé. Kniha začala velice zajímavě ale bohužel v ní nebyl nikde žádný progres tak jak začala i skončila vše v jedné linii. Nejvíce my na knize vadili sprostá slova, ačkoli je kniha psaná každá kapitola jiná osoba tedy drew a emerie tak musím říct že to my na knize nevadilo spisovatelka dokázala dobře rozdělit to z kterého pohledu je která kapitola vyprávěná. Nic méně je škoda že spisovatelka nevyužila potenciál celé knihy námět byl dobrý ale kniha nebyla dobře uchopena. Místo příběhu dvou hrdinu tam byl hlavně příběh Drewa a jeho syna a jeho bývalé manželky zlatokopky prakticky o ničem jiném ten příběh nebyl to že do toho byl zapleten nějaký jeho nový vztah a okrajově to tam bylo popsáno plus dvě erotické scény pro mně bylo asi málo. Kniha se dala přečíst ale doporučila bych se zaměřit na děj knihy a vynechat sprostá slova do knihy se opravdu nehodily. Na další knihu se těšim a pevně doufám že další knihy budou o něco lepší.

Super od prvniho slova az po konec!

Nikyna8

Kniha se mi moc líbila, krásné oddechové čtení, nádherná romantika.

Lucuschka

Oddechová romantika říznutá erotikou. Dobře se to četlo a bylo to zábavné...co dodat? Rozhodně stojí za přečtení.

pro ženy romantika láska sex

Vi Keeland

Vi Keeland