Alfa samec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/big_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4.31060
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Egomaniac, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (233)

Kniha Alfa samec

pat4157
27. června

Knihu jsem četla na základě doporučení a obálka mě trochu více zaskočila. Ale ten humor a to milostné kroužení hlavního páru bylo víc než rozkošné. Užila jsem si to hodně. Aspoň v angličtině.

anndrra
11. května

Tak úplně to není kniha, kterou bych si koupila podle obálky nebo názvu. Anotace zaujala, na autorku jsem dostala doporučení a v rámci žánru to bylo vlastně dobré. Místy možná skoro porno, ale s příběhem


Knihom_olka_
17. dubna

Abych řekla pravdu, byla jsem dost zklamaná.
Ne, že by mě nějak obálka navnadila (to určitě ne), ale anotace nebyla vůbec špatná.
Jenže pro mě má kniha hned několik zásadních chyb.
Jednak mi vadily postavy, které byly až moc nereálné. Přišlo mi absurdní jak se hlavní hrdina neustále zmiňoval o jejím zadku... A výraz "macatá prdelka" už byl na mě opravdu moc.
Ale to nebylo všechno. Nevím, v jakém světě to autorka žije, ale někdo by jí měl říct, že když bude jíst člověk každý den hamburgery a nebude vůbec cvičit, tak bohužel nemůže mít postavu z časopisů.
A to pořád není všechno. Vadilo mi, že v ději nebylo více důležitých postav. Chápu, že jsou dvě hlavní postavy, ale přišlo mi divné, že hlavní hrdinka nemá žádné přátele, známosti ani nic zajímavého, co by dělala ve volném čase.
Slovník hlavního hrdiny mi sice nějak extra nevadil, ale použít sprosté slovo za každou větou...
Kniha má spoustu chyb, děr a vad... Ale na druhou stranu vztah mezi hlavními postavami se pro změnu líbil a konec mi přišel rozkošný.
Dřív jsem měla Ví Keeland opravdu ráda. Jenže už je to nějaká doba, co jsem její knihy četla naposled. A už jsem stihla přečíst spoustu jiných knih, a tak se má očekávání na knihy různého typu zvýšily.
Opravdu netuším, jestli se s autorkou ještě někdy setkáme...

PS: Jelikož málokterou knihu hodnotím pod 3,5/5, tak už je na mě tohle hodnocení nízké

Lexie321
15. dubna

Hoci viem, že by sa nemalo súdiť knihu podľa obalu, zo začiatku ma naozaj kniha odradzala prave preto. Veľmi mi obal pripomenul 50 odtieňov na, čo mam do dnes PTSD. Som ale rada, že som sa nenechala odradiť a knihu som prečítala. Napisana bola dobre, ľahko a rýchlo sa čítala. Bola maximálne úsmevna a vtipná čo je štýl písania, ktorý mne osobne vždy sadne. Drew bol ako postava trochu viac drsný, ale práve take postavy vedia najviac zabaviť lebo robia veci, čo by si iny netrufli čím pobavia. Emerie bola zase zlatíčko a jej počiatočná neopätovná laska k Baldwinovi ju urobila o to viac ľudskou a realnou aspoň v mojich očiach. Okrem romanticky, priateľstvo medzi Romanom a Drewom bolo milé a zábavné. A celá záležitosť s Beckom bola zaujímavá na čítanie. Pre milovníkov romantických príbehov s trochou erotiky určite odporúčam.

Pasadenka
08. dubna

Alfa samec byl opravdový samec. :D Tento pár se k sobě dokonale hodil a milostné tango, které tančili bylo skvělé. Kombinace mizantropického rozvodového právníka a vztahové psycholožky se snoubila v moc hezké dialogy a opravdu živočišný sex. Zvrat ke konci Vi hezky vybudovala a působil celkem přirozeně, co bylo po několika předchozích knížkách moc osvěžující. Je to tak sedmá knížka a pořád mě to baví. :)

MAU256
03. dubna

Když jsem si přečetla na obálce "erotický román" začínala jsem mí strach, že to bude jen o sexu. Ale knížka mne nadchla, toho sexu tam sice bylo dostatek, ale i také něco víc. Drew byl prostě ALFA SAMEC a Emerie, byla pro něj jak stvořená, díky bohu, že si to uvědomil, sice trochu později než bylo zdrávo, ale někdy to tak prostě chodí.

"Emerie Roseová, od chvíle, kdy ses mi vloupala do kanceláře, zdemolovala ji a ukázala mi svoji prdelku, mi vždy připadalo, že mi něco chybí, když nejsi u mě. Jsi barvou v mém černobílém světě. Než jsem tě potkal, nechápal jsem, proč mi to s nikým jiným nevyšlo. Ale teď už tomu rozumím, bylo to proto, že jsi to nebyla ty. Tak mi, prosím tě, řekni, že si mě vezmeš, protože už jsi mi dala všechno ostatní. To poslední, co mi v životě chybí, jsi ty s mým příjmením."

Knížku mohu jen doporučit, už se těším na další od této autorky.

Nika151
31. března

U autorky nelze šlápnout vedle, zatím jsem nezažila velký výkyv a u této knížky tomu není jinak. Řeší se především začínající vztah mezi Drewem a Emerie, nejsou zde žádné vedlejší linky, trochu pohledu do minulosti Drewa. Vtipné, svěží, erotické. Odpočinkové čtení na pár dní dá aspoň trochu pocítit to, jaké je být s Alfa samcem..

Dela90
25. března

Když se řekne Vi Keeland automaticky si každý vybaví eroťárnu. Jenže u Vi Keeland je to sázka na jistotu, že dostane knížku, která Vás chytne za srdce, vtáhne do děje, který má smysl. Není to jen přeslazená pohádka. Je to realita. A tohle opravdu byla. Drew se mi líbil už od začátku, sice byl arogantní, sprostýma slovy moc nešetřil, byl prostě svůj. Postupem knížky ho začnete poznávat víc a víc - miluju autorčinu retrospektivu do minulosti, kdy vlastně pomalu zjišťujete, proč se stal tím kým je dnes. Podle mě byl úžasný člověk a chlap. To, jak staral o všechny kolem, konkrétně o Em a Becka. Bohužel, je to tak pravdivé. Jak Vás jedna události v minulosti může poznamenat na celý život. O to víc, jsem jim fandila, to jak to mezi nimi jiskřilo, to jak jim opadávaly zdi okolo srdce, to jak jim to spolu slušelo. Ano, tady jsem té romantické lince, prostě věřila - mělo to šťávu, příběh, který měl hlavu a patu, boží erotické scény, které prostě do takového knihy patří. Tahle knížka se mi prostě trefila do noty, byla to bomba! A doporučuji ji všem, kteří si chtějí odpočinout, ale zároveň chtějí kvalitní příběh se špetkou erotiky.

“Rodičovství je volba, ne právo.”

“Takže mi opravdu dovolíš, aby do tvého života vnesla více barev? To už jsi přece udělala. Jsi rudá v mém černobílém světě.”

“Když lidé někoho milují, tak ho neopouští, ale drží při sobě navždycky.”

1 ...