Alfa samec

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/alfa-samec-sz3-367763.jpg 4.3717
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Ikar (ČR)

Egomaniac, 2017

Kniha Alfa samec

majavcelicka

Nádherná kniha. Četlo se velice dobře a rychle.

tittanie

Kniha se dobře četla. Sympatické postavy a hezký příběh. Po přečtení této knihy jsem se pustila i do dalších od této autorky.

Kubikuli

Knížky od Vi Keeland jsou prostě čitelný... A tahle mi to znovu potvrdila. Pěkný příběh, žádná křeč, vše do sebe tak hezky zapadá .. Nemám ráda sprosté chlapy, ale Drewovi to odpouštím. Obě postavy mi byly moc sympatické :) jen konec na můj vkus přeslazený, ale to už je jen věc názoru :)

moudivlacek

Krásné odreagování na jedno odpoledne, ale s vážným podtextem. Je to otázka zneužití člověka a jeho důvěry, podsunutí "krkavčího dítěte" a zneužití finanční lásky k dítěti. Každopádně je to také důkaz, že i silně na duši zlomený člověk, který ztratil důvěru v cizí lidi a lásku, může to dostat zpět, a možná ještě víc. Stačí najít jen toho pravého či pravou....

KnihomolkaKatka

Ano, jasně, je to odddechovka na jedno odpoledne. A objevuje se zde docela dost věcí, které jsou i v jiných knihách (ohledně sexu). Ano. Ale ten vedlejší příběh je to, co dělá tuto knihu tak nějak novou. A to se mi líbilo. Od autorky jsem četla Šéfa a líbil se mi právě hlavně díky tomu, že i když píše příběh o sexu, kterých je už hodně, umí příběh podat tak, aby nám dal něco, co tady ještě nebylo nebo je to méně časté. Takže doporučuji. Svůj učel kniha splnila - odpočinula jsem si a bavila jsem se. :)

JitulHa

Kniha mi naprosto sedla, měla spád a mezi hlavními postavami vládla skvělá chemie, což někdy u podobných příběhů bohužel schází. Oceňuji, že celkový děj je postaven především na trefných dialozích, zároveň tak upouští od sáhodlouhých popisů prostředí, atmosféry atd. - právě tohle dělá z Alfy trendy moderní sexy příběh, plný vtipu. Rozhodně se tedy nenechte odradit tou prvoplánovou a na pohled trochu lacinou obálkou. Stojí to za to! Přečteno během dvou dní!

Nikkinike87

Drew - přesně ten typ románových hrdinů, které miluju - arogantní, sebevědomý, dominantní, s prořízlou pusou - to co si myslí, to řekne, a ještě k tomu velmi přitažlivý rozvodový právník - kvůli tomu jsem se dala na čtení erotických románů, zbožnuju chlapy, co naprosto odrovnají ženu svými mužskými přednostmi a dominancí jí dokonale ovládají. Emerie - důvěřivá a trochu bláznivá psycholožka se zaměřením na vztahy, na ženu používá velmi sprostý slovník, ale mě to nevadí, protože taky jsem tak prostořeká ohledně svého slovníku, takže mi tak trochu připomínala mě. Jejich vzájemné hašteření přerostlo ve vzájemnou a neskutečnou sexuální přitažlivost a pak ve vážný vztah, i když si to Drew nehodlal připustit, ale není divu, po tom všem, co si do té doby prožil. Mě se knížka líbila moc a četla se velmi dobře = prostě oddechové čtení.

helenkan

Tahle kniha měla mít jinou obálku a možná i název.

Zaslíbená
Zaslíbená