Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1238 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

lucie2952
09.04.2018 2 z 5

Od knihy jsem čekala více. Děj nudný, a erotické scény nic moc, jak přes kopírák. Škoda papíru...

Makadamka
05.04.2018 3 z 5

knižka sice dobrá ale očekávala jsem víc :(

ves.lucie
01.04.2018 5 z 5

Tohle bylo bajecne cteni! Precteno za jeden vecer, protoze neslo prestat. Skvele od zacatku az do konce. Na temer kazde strance jsem se zasmala, jak byli zabavni a neustale se do sebe navazeli :-) pohled vypraveni od obou hrdinu je osvezujici. Knizku doporucuji a zaroven dekuji #jani! Tys me na ni navedla a dala mi jeden z mnoha bajo tipu na knihu!

Evka3814
31.03.2018 4 z 5

Od této knihy jsem čekala úplně něco jiného,ale rozhodně jsem si ji užila. Každopádně mě překvapila i pobavila. No a nemůžu opomenout krásný obal knihy,ten fakt miluju;)))

misak94
31.03.2018 5 z 5

Krásná oddychová knížka. Rozhodně se u ní nikdo nudit nebude. Skvělým ozvláštněním ( a i tím, co mám na tomhle typu sama ráda) je střídaní pohledů hlavních autorů. Spokojenost :)

keiko33
30.03.2018 4 z 5

Taka vtipna oddychovka so stipkou erotiky. Ale zeby to bolo nieco extra to nie. On sexi pravnik, ktory moze mat kazdu a ona nevyrazna psychologicka, no podla neho s velmi sexi zadockom. Najprv sa dohodnu na nezavaznom sexe, no postupne z toho vznikne laska. Nazov knihy je strasny, original je vhodnejsi.

Elčokča
29.03.2018 5 z 5

V hlavní roli je sice opět krásný, bohatý a domýšlivý frajírek, ale na rozdíl od jiných knih Drew není bezohledný sobec, který se změní až když se zamiluje. Drew je hodný a skvělý od začátku, a to se mi na autorčiných knihách líbí. Navíc se to vzájemné popichování moc dobře čte.

Babouš
28.03.2018 4 z 5

Nenechte se zmýlit tím polonahým svalovcem na obálce, Alfa samec je ve skutečnosti na poměry romantického žánru vcelku inteligentní čtení. Jistě, najdete tady spoustu vzrušujících erotických scén, ale zároveň je jiskření mezi dvěma hlavními vypravěči neskutečně zábavné, čtivé a postupně se ukazuje, že pod těmi pohledy plnými chtíče se ukrývají dvě křehké duše, které si prošly peklem. Alfa samce jsem původně četl z povinnosti, ale další knihu Vi Keelandové bych si jako oddechovku na víkend přečetl i dobrovolně.

peitho.1
27.03.2018 5 z 5

Tohle bylo skvělý! Než jsem začala číst, tak jsem byla trochu skeptická, přeci jen těch všech Božských, Vášnivých, Zpoutaných Nabíječů už tu bylo, ale tohle byl možná ne úplně originální, zato rozhodně úžasný kousek. Vtipný, milý a jiskřivý hned od první stránky. Hlavním postavám nemůžu vytknout ani to nejmenší, byli oba úžasní a skvěle k sobě pasovali a to jiskření ze stránek úplně sálalo. Vřele doporučuji a mám jen jednu drobnou výtku, co se týče názvu, moc k této knize nesedí, originální Egomaniac pasuje mnohem lépe.

jani.ruzicko
24.03.2018 5 z 5

Na závěr mi opět ukápla slza dojetí =) Příběh je velmi milý, čtivý a rozhodně vtipný. Podle názvu jsem asi čekala, že Drew bude úplně jiný, ale bylo tomu naopak. Byť egomaniak a sprosťák, tak byl velmi milý, citlivý, vtipný, ochranitelský, v některých věcech pokorný a prostě skvělý. =) Název Alfa samec je podle mě tak trochu "ztraceno v překladu", jasně, asi by Alfou byl, ale o to tam vůbec nešlo a ani se na to nepoukazovalo. Že to byl egomaniak, tak o tom není sporu =D Název mohl klidně zůstat nezměněný. Takhle je to trochu zavádějící. =)