Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1242 1242

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

LilianaFalcon
20.05.2018 5 z 5

Zase jedna vlaštovka mezi erotickými romány. Ano, i když tu najdete něco málo sexu a sprosťárniček, bude dost děje okolo, abyste si to fakt užili.
Je to vtipné, stále se tam něco děje a Drew? Jééééé jak já se do něj za tu chvilku zamilovala! :-)

Téra
04.05.2018 3 z 5

Zdá se, že budu asi jediná, ale mě to teda zas tak moc neuchvátilo. Nemělo to žádný náboj. Autorka se podle mě snažila až moc vytvořit napětí a chemii mezi hlavními hrdiny až trošku přestřelila.

malkina11
02.05.2018 5 z 5

Chytré, vtipné a sexy! Moc mě to bavilo. Ideální sousto po těžce stravitelném čtení (Doktorka z domu Trubačů).

4laras
29.04.2018 4 z 5

Zábavná oddechovka,
už od začátku jsem se bavila, ačkoliv mě občas zabolelo Drewovo vzpomínání. Krásné vybočující kniha z řady erotických románů.
Asi bych si knihu nevybrala podle obálky ani českému názvu, ale upouzal mě ten originální.
Samira to krásně vystihla.

Ivis01
29.04.2018 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila.Postavy Drewa s Emerií neměly chybu,skvěle jsem se bavila,bezvadně se doplňovaly,do toho jemně erotiky,za mně určitě 5 hvězdiček :-)

Trolice
27.04.2018 5 z 5

Po dlouhé době jsem se pustila do erotického románu a musím říct, že se mi příběh líbil. Oddechovka :-)

Samira
24.04.2018 5 z 5

Výjimečně povedený kousek, který vybočuje z žánru. Obálka by mě za normálních okolností odradila a myslím, že se celkově ke knize nehodí, ale jméno autorky naštěstí přitahovalo jako magnet.
Vi Keeland umí! Raději bych použila originální název knihy, ale dobře Alfa samec může pouze mile překvapit. Přesně takto si totiž představuji reálnou, neskutečně vtipnou a inteligentní romantiku s lehčí příměsí erotiky.
Dvojici jsem věřila každé slovo, pobavila se bez zbytečných gagů a dostala i něco navíc. Postavy nejsou ploché a ač nelehké osudy často do žánru patří, zde byl příběh uvěřitelný bez konstrukcí jako z telenovely.
Doufám v brzké vydání nějaké další její knihy.

Doporučuji!!!

Renka931
24.04.2018 5 z 5

Úžasně oddechová kniha, zhltla jsem ji za jeden den! Krásný příběh plný humoru a erotiky. Ráda se ke knize jednou vrátím :).

Duchonka16
22.04.2018 5 z 5

Toto bola ta najlepšia kniha akú som kedy čítala. Bola romantická, erotická a tiež jej tam nechýbalo trochu toho humoru. Bolo to jednoducho úžasné. Vrelo odporúčam.

astra3
20.04.2018 5 z 5

Pěkná příjemná oddechovka. Převládá příběh nad erotikou. A to je dobře.

Nuttelka
19.04.2018 5 z 5

Tak to mě bavilo moc :-) Drew s Emerií super dvojka, užívala jsem si každou stránku, zařazuji mezi skvělé oddechovky, u kterých jsem se dost nasmála jako u Nabíječe a Zapletenýho :-) Už se těším na další knihu od autorky...

krispa113
17.04.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha, něco ze života ,moc mě potěšila, přesně to sem potřebovala.Nebyla přeslazená a erotika taky v normě.Za mě super.

Charlies
17.04.2018 5 z 5

Jsem nadšená! Takhle si představuji milý, nenáročný, čtivý, romantický příběh, který mě na pár chvil vytrhne z reality a vykouzlí mi úsměv na tváři.

V3runecka
16.04.2018 5 z 5

Čekala jsem klasický příběh a kniha mile překvapila. Drew i Em, hlavní postavy, kdy ani jedna z nich nelezla na nervy. Místy vtipné pasáže a konec? Doják.

anishta
16.04.2018 4 z 5

Velmi čtivé, místy vtipné, ale nic z čeho bych se posadila na zadek. Co se mi líbilo byl vztah otec a syn, který se za každých okolností snažila hlavní mužská postava udržet.

ketvin
16.04.2018 4 z 5

Skvělí hrdinové, zajímavý příběh, vtipné i dojemné momenty, dobře podaná erotika.... Super kniha... :)

veveronka
12.04.2018 5 z 5

I když erot. romány nemusím,tak tady je hodně děje a mně osobně se to moc líbilo

Szekynka
11.04.2018 5 z 5

Kniha mě docela překvapila, né že by se dějová linka nějak vymykala standardům pro tento typ knih, ale byla to sranda. Ty jejich řeči a slovní výměny mě bavily. Nejednou jsem opravdu zasmála. Rychle jsem si Drewa a Emerie oblíbila. Na knížce oceňuji trochu barvitější a otevřenější slovník než je zvykem. Líbilo se mi, že kniha byla napsána z pohledů obou. Oddechové čtení.

LadyElisa
11.04.2018 4 z 5

Trefa do černého. Kniha plná vtipného jiskření. Těším se na další knihy od této autorky :-)

trynitrix
10.04.2018 4 z 5

Další oddychovka na čtení ale tady jsem se vtípkům smála od začátku až do konce pěkný těším se na další knižní vydání. "třeba o Romanovi" :-D
Drew byl úžasný a Emerie také, mezi nimi to sršelo už od začátku a vývoj příběhu zajímavý i to se může stát.