Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1239 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

Princezna_1
30.09.2018 5 z 5

Byla jsem docela skeptická vzhledem k obalu a názvu, ale nakonec jsem podlehla a byla to dobrá knížka.

Narissa
15.09.2018 5 z 5

Napřed vás odradí obálka a společně s ní i název. Člověk hned očekává tuctový erotický román, ale naštěstí… naštěstí je to skvělá kniha.
Erotický román? Ne, fakt ne. Romance s erotickými scénami. Ano. Ale neuvěřitelně vtipná a nabytá příběhem.
Takže, chcete-li se pobavit a užít si pěknou romantickou knihu pro lidi starší než je třináct let, tak hurá do toho.

Andrea963
02.09.2018 5 z 5

Skvělá!

Jen1215
26.08.2018 5 z 5

Romantika, sex, laska...a ten sex wow..Drew je kanec a taky bezva hodny chlap. Krasna oddechovka na proprseny vikend.

Ester71
13.08.2018 5 z 5

Prima oddechovka na jedno odpoledne. Červená knihovna opepřená postelovými (a nejen postelovými) scénami. Přiměla mě zasmát se nahlas, zapřemýšlet i si poplakat.
Kdo nečeká nic těžce oduševnělého, ten se skvěle pobaví..

janno69
12.08.2018 5 z 5

Drew... já ho prostě žeru, sprosťáka jednoho. Je to dobytek, ale se zlatým srdcem a Emerie mu výborně kontruje, takže k němu skvěle sedí. Chvílemi, jsem se smála nahlas a chvílemi i slza ukápla. Všeho akorát, ani sprostá slova mi nevadila, prostě to k nim sedělo.....

Serky
09.08.2018 5 z 5

Vynikající oddechovka na dva dny. Nenatahované, plynulý děj. Nic víc, nic míň.

Petra38
28.07.2018 5 z 5

Skvela kniha se spoustou sexu i kdyz to nezni jako nejlepsi hodnoceni, hlavni hrdiny jsem si vazne zamilovala. Zase spisovatelka ktera si me ziskala tim,ze dokazala jako bych ty lidi osobne znala. Tesim se na dalsi....:-)

georginaa
27.07.2018 5 z 5

Od těchto knih se nedá víc očekávat, než příběhy červené knihovny, A splnilo to svůj účel, rychlé čtení, trocha smíchu, smutku, žalu, štěstí a nakonec láska až za hrob.

tereza..23
23.07.2018 2 z 5

Asi jsem od té knihy čekala více. Nemůžu říct, že by mě přímo zklamala. Jako první musím pochválit obálku, protože koho by nezaujala při výběru knihy obálka, na které je sexy muž? :D ;) Knížku jsem přečetla najednou, protože jsem věděla, že kdybych ji nedočetla už bych se k ní nevrátila. Začátek knihy byl celkem zajímavý, takovým prvním dojmem se jen tak někdo pochlubit nemůže. SPOILER‼️ Drew si zaslouží můj respekt, protože i potom co zjistil, že není biologickým otcem Becka pořad chtěl zůstat v jeho životě. Některé části byli hodně zábavné a v některých jsem naopak měla chuť hodit čtečkou o zeď. A proč? Jediné slovo ALEXA. Ta ženská byla opravdu nesnesitelná. Knížku jsem přečetla najednou, protože jsem věděla, že kdybych ji nedočetla už bych se k ní nevrátila. Mám na ni tedy neutrální názor.

Katka313
23.07.2018 5 z 5

Asi mám další oblíbenou autorku :-D. A souhlasím že český název je trochu zavádějící. V knížce jde o víc. Oba hrdinové mi byli sympatičtí a bavily mě jejich přestřelky.

alnahu
22.07.2018 3 z 5

Zvláštní pár Emerie psycholožka a Drew rozvodový právník,kteří se náhodně setkají u Drewa v kanceláři-to co je spojuje je obrovská přitažlivost ,která sílí každým dnem. Četla se dobře.

smaille
22.07.2018 4 z 5

Přemýšlím, jak ohodnotit.... Kniha špatná nebyla, je to psané lehce, dobře a rychle se čte. Em mi moc sympatická nebyla, v závěru jsem u ní postrádala trošku hrdost, čekala jsem delší přemlouvání při usmiřování. V jejím životě toho moc zajímavého nebylo. Zajímavější životní příběh měl tentokrát Drew, ten mě bavil hodně. Závěr je hodně přeslazený.

Calinda
21.07.2018 1 z 5

Normálně knihy tohoto typu nečtu, nemám ráda červenou knihu a většinou se nepouštím do ničeho, kde je uvedeno "román pro ženy", ale změna je život, měla jsem zkrátka chuť si přečíst něco lehkého, nenáročného a pokud možno erotického. Volba padla na tuto knihu a ještě před jejím otevřením jsem si řekla, že i kdyby se mi nelíbila, nebudu ji hodnotit moc přísně, protože prostě tenhle typ knížek není pro mě. Ale... já vážně nechápu tolik pozitivních hodnocení! To se tohle vážně tolika ženám líbí? Už ten začátek mi přišel hrozně hloupý, celý příběh jedna velká křeč, Emerie někdy na pěst. A erotika? No dobrý, neříkám, že mě občas slovník Drewa nezaujal :-), ale na to, abych knihu hodnotila lépe, to rozhodně nestačilo. Takže pá pá románům pro ženy ve spojení s erotikou a jdu hledat zase něco ve svých vodách...

-Sinéad-
20.07.2018 5 z 5

Kniha mě chytla od začátku do konce, velmi dobře se četla.

havrmoni
20.07.2018 4 z 5

No po trochu, tedy pro mě, tuhém začátku se to rozjelo a já se bavila. To,že je tam více Drewa než Emerie jsem uvítala. Ne,že by mi byla nesympatická,ale jeho život byl zajímavější. Rozvíjející se vztah i to jak řešili a nakonec vyřešili komplikace, se mi líbilo. Kniha je čtivá,sprosťárny,byť je nemusím k hrdinovi patřili a zároveň k němu patřila i něha. Jen stačilo zjistit co pod tou suveréní fasádou egomaniaka je.

nani_nka
14.07.2018 2 z 5

Podľa názvu knihy som čakala niečo na štýl 50 odtieňov sivej, kde nevinná panna podľahne psychopatickému, bohatému krásavcovi. Naštastie sa tento príbeh neodohral, ikeď sexuálnych scén bolo v knihe nehorázne veľa. Knižka začala veľmi sľubne, páčilo sa mi ako Emerie spoznala Drewa mysliac si, že je zlodej, ktorý sa jej vlámal do kancelárie. Aj prvotné spoznávanie malo šmrnc a vtip, no asi od polky knihy som sa do jej čítania musela prinútiť.

Etule
13.07.2018 4 z 5

Po předchozí zkušenosti s takovým bestsellerem jsem ke knize přistupovala s velkou obezřetností. Proto mě příjemně překvapila. Ocenila jsem, že na to neskočili hned po prvních patnácti stránkách. :) Původně jsem knihu začala číst kvůli tomu, že knihu šéf v knihovně neměli, ale rozhodně to nebyla špatná volba, aspoň jsem zjistila, zda mi autorčin styl sedne. Sednul. :)
Postavy byly celkem sympatické, ačkoliv občas byli na facku. :D Drew byl takový obhroublý sprosťák, ale i tak jsem jim fandila. Líbil se mi Drewův příběh z minulosti. :)

Zama
12.07.2018 5 z 5

Jedním slovem BOMBA! ♥

knihomolka78
11.07.2018 3 z 5

Abych řekla pravdu, kniha nebyla úplně špatná, četla se rychle, ale po přečtení první knihy od této autorky (Šéf), jsem čekala víc (kromě vulgárních názvů pro intimity, které mi vadily již v první knize).
Nechápu, jak mohla být psycholožka tak blbá a všechno hned vysypat cizímu, arogantnímu chlapovi. Začátek mě moc nebavil, potom kniha konečně dostala trochu spád, ale spíš ve smyslu červené knihovny s trochou erotiky.
A co se týče názvu, tak přestože Drew, dle charakteristik (http://www.svetsvadeni.cz/vlastnosti-alfa-samce/), má vlastnosti alfa samce, nechápu, proč nemohl zůstat originál.