Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1239 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

Damonka12
29.01.2019 4 z 5

Velmi dobrá kniha, dlouho jsem se u žádné nezasmála tolik jako tady u té. Začátek naprosto dokonalý a poté jejich životní příběhy - skvělé. Akorát konec byl malinko předvídatelný.

JanickaP
21.01.2019 4 z 5

Je pravda, ze me tahle knizka zacala brat az tak od 100 strany. Ale uzivala jsem si ji a vubec mi nevadilo, ze tam nebylo az zas takove drama jako byva. Oba hlavni hrdinove mi byli sympaticti, az na nektera slova... To uz nekdy bylo moc a trochu mi to kazilo dojem, proto 4*. Ale jinak fajn pocteni

Nicol13
15.01.2019 3 z 5

Tohle se špatně hodnotí. Všichni víme, že to není úplně dobrý, ale rádi si to občas přečteme. Na odlehčenou.
Tohle si myslím, že byl jeden z těch lepších erotických románů.
Není celá kniha vyloženě o sexu, hlavní hrdinové jsou celkem uvěřitelní, (až na pár záchvěvů, kdy se mi chtělo mlátit hlavou o zeď), má to nějaký ten děj a já osobně jsem se teda i nasmála. Navíc plusové body za to, že tu nebyly fráze, které se opakovaly 153 krát za celou knihu, že tam furt někdo nebrečel a neomdléval. Jako jo.. taky to tu párkrát bylo, ale nebylo to tak strašný.

Pedruska01
12.01.2019 5 z 5

Kniha se velice dobře a rychle četla. V jednu chvíli jsem nevěděla, kdy přestat. Dokázala jsem se do příběhu ponořit již od první strany a bylo to výborně napsané. Tenhle styl mi sedl, autorka mě mile překvapila při našem prvním společném setkání. Kniha mi neustále vyvolávala úsměv na tváři a kolikrát i hlasitý smích - dost jsem se bavila.
Hlavní hrdinka se na první pohled zdála jako naivka nejvyššího kalibru, ale vyklubala se z ní silná žena v mnoha ohledech. Měla jsem ji ráda a jednoduše jí člověk musel fandit, když se dala do křížku s tím obrovským chlapem s egem až u stropu. Ta dvojice mě neskonale bavila - narážky, nevhodná konverzace či chování. I když jsem očekávala ještě nějaký vzrůšo s Baldwinem - Pinďou. Sice jsem se nedočkala, za to jsem se bavila ve společnosti Drewa. Ten chlap měl vtipná pojmenovaní na všechno, brutálně nevymáchanou pusu - lehká forma kanálu :D, drzost a ještě dle popisu dobře vypadal - dost nebezpečná kombinace. Ta směska šla zatraceně dobře k sobě a mě se to líbilo. Peprný slovník to jen oživoval - nemám výtku. Úžasnej chlap, hrozně jsem si ho oblíbila a vztah k Beckovi v jeho věku? Nemám slov. Postavil se k tomu... nepopsatelně, smekám. Mimo jiné, i sám Beck byl suprovej prcek. :) Jinak Drew měl prachy, "slávu", moře ženskejch, a i tak mu osud připravil dost trnitou cestu. A Alexa byla nesnesitelná mrcha! Místy jsem krvácela s ním, jak se prodíral trním, ale zvládnul to. Fandila jsem mu, proto mi ten konec naprosto vyhovoval. Zasloužil si to a Emerie taky.
Tenhle počin byl něco. Hrozně fajnová, oddechová a vtipná věc, potěšila moje srdce romantika a zanechala mu stupidní úsměv na tváři. Tohle je samozřejmě za pět hvězd a s velkým doporučením. Doufám, že se s autorkou již brzo zase shledám. :)

Jablotro
11.01.2019 5 z 5

Po dlouhé době jsem zase sáhla po nějakém "slaďáku" a musím napsat, že dobrý :-) Bohužel mi první pod ruku přišel Šéf, ten mi nepřišel tak zábavný jako Alfa :-) Ale chuť jsem si hned spravila, né že by Šéf byl tak hrozný. Alfa samec (myslím tím knížka, i když ... :-D) se mi líbila. Líbil se mi charakter Emerie, z ničeho nedělala vědu, nehrála si na stydlivku, brala to s humorem. Drew byl zase neoblomný, bezprostřední, co na srdci, to na jazyku :-) Taky se mi líbilo střídání postav vyprávějící svou dějovou linku. Takže za mně dobrý, já jsem spokojena :-)

Monni
10.01.2019 4 z 5

Začněme obálkou. No ta je prostě skvělá. Víc k ní asi není co říct :D.

Kniha si mě naprosto získala hned od začátku. Což se mi už celkem dlouho nestalo. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Není to takový ten klasický erotický román, kde je na každé drhé stránce podrobný popis sexu. Sprostým slovníkem se tady moc nešetří, ale celkem to tam pasovalo. Bez toho by to asi nemohl být erotický román. Každopádně se mi líbilo střídání kapitol z pohledu hlavních hrdinů, kde byly ještě kapitoly z Drewovi minulosti. To bylo prostě dokonalé. Příběh byl naprosto čtivý a zajímavý. Samozřejmě i tady se nevyhneme podobným klišé jako je kousání se do rtu, naprostá jistota, že vše dopadne dobře, atd... Ale není tam toho moc.

Hlavní postavy jsou super. Pořád se škádlí a přehadují a jak se říká co škádlívá rádo se mívá a ani tady to není vyjímka.

Dávám 4*/5* a mám v plánu i další knihy od autorky. Její styl psaní je super a skvěle mi sedl.

Knihu můžu určitě doporučit. Je to takový jiný erotický román, kde je i normální děj.

Lee7
07.01.2019 3 z 5

Čtivé a hezké, ostatní mě bavily vic. Ale i tady jsem se měla na co těšit. Pěkná oddechovka.

DeadSheepy
30.12.2018 5 z 5

Naprosto oddechová knížka, kterou jen tak nepustíte z ruky. Některé vtipné fráze, jsem si musela i uložit. Děj nebyl zdlouhavý, krásně se vyvíjel a hlavně! Ten děj tam vůbec byl. Nebylo zde přehnaně moc sexuálních scén, jak bývá zvykem u této literaty. Spisovatelka umí tak dobře popisovat situace a charaktery postav, že jsem k některým zahořela obrovskou nenávistí, ale ke konci jsem je už spíš jen litovala. ( ten kdo četl, určitě tuší, o kom je řeč).
Knize dávám 5 hvězdiček a určitě se k ní v budoucnu vrátím, stejně tak jako ke spisovatelce.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Super pohodové čtení, moc se mi líbilo, jak se ten jejich vztah vyvíjel postupně. Dobře všechno doplnili i ostatní, jakože Roman, Beck a nakonec i Alexa.. Dávám ale jednu* dolů (ráda bych půlku, ale to nejde), protože ten konec byl jaksi podivně přeslazený a zkrácený nebo nevím? Všechno celou dobu plynulo tak hezky postupně a pak bum, prásk a hotovo..? Škoda ;-) Nicméně milovníkům (spíš milovnicím) tohoto žánru rozhodně doporučuji!

MimiNinaFuraha
26.12.2018 4 z 5

Tak jasně- romantický příběh se spoustou zvrhlých keců. Ale četlo se to hezky. Děj odsejpal, bylo to i takové milé a vtipné. Celkem fajn knížka. Oddechová, nenáročná. Na pohodu :)

Falda
25.12.2018 4 z 5

Pěkná oddychovka u které se nemusí přemýšlet.

Trustty
23.11.2018 3 z 5

Čekala jsem od knihy víc. Nebylo to nejhorší, ale taky nepřišlo žádné Wou. Oddechovka, u které si citlivější povahy na konci příběhu možná i popláčou :))

biki
21.11.2018 1 z 5

Po absolvování několik thrillerů jsem dostala chuť na nějaký slaďák, a tak jsem, bohužel, dala na množství kladných komentářů k této knize. To jsem si teda dala - těch 288 stránek jsem četla přesně 16 dní (nekecám, počítala jsem to), pořád jsem čekala na něco, co by mohlo vysvětlit tak vysoké hodnocení. Nedočkala jsem se. Poprvé jsem měla chuť hodnotit jako odpad, ale tu jednu * zachránil červánkově sladký závěr (a taky že už byl konečně konec). Ať se na mě autorka nezlobí (kdyby to teda věděla), ale oněch "50 odstínů" by proti tomu mohlo aspirovat na nobelovku.

michaela8804
20.11.2018 5 z 5

Jedna z the best-off! Výborně jsem se u toho bavila. Bylo to čtivé, vtipné, strhující! Začtete se a nemůžete se od toho odtrhnout. Zápletka dokonalá, už jenom anotace vás donutí si to přečíst! Líbí se mi i ich-forma obou postav, takže víte dokonale, co si kdo myslí a cítí. Bylo to proložené i pohledy z minulosti a postupně kousek po kousku se odhaluje, jak to vlastně bylo a proč je to teď tak, jak to je. Drew je mega sympoš a Emerie je dokonalá žena, emočně vyrovnaná, která pomůže Drewovi se přes všechno přenést. Pecka! Nebudete litovat!

janesy
06.11.2018 4 z 5

Dobrý příběh se skvělými hláškami, perfektní čtení na odreagování!

happy19
30.10.2018 5 z 5

Přijemně překvapená...čekala jsem to "drsnější".:-)))...Božský Bastard sice opět nepokořen,ale vtipné flirtování obrovský bonus!;-)

helkol
29.10.2018 4 z 5

Skvělá oddechovka, za dva večery přečtena a dokonce měla i celkem zajímavý příběh takže doporučuji.

daniel1313
25.10.2018 5 z 5

Velice podařená kniha !
I když , název mne zrazoval , abych to nečetl !
Myslím si , že tak by mohly vypadat všechny erotické romány !
Dávám pět hvězd !

michalka S.
19.10.2018 3 z 5

Kniha se kupodivu(nemusim erotické romany) četla dobře i me bavila

miska331
02.10.2018 4 z 5

Naštěstí to nebylo jako vždycky jen erotika, příběh se mi docela líbil.