Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1239 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

Catyna
03.01.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem

maafa
31.12.2019 4 z 5

Bylo to velmi čtivé, nemělo to hluchá místa, špičkování hlavních hrdinů mě fakt bavilo. Co bych ale vytkla,ale to asi nebude chyba autorky, je obálka...tento typ obálek mě úplně vytáčí...

Sianka
11.12.2019 4 z 5

Občas sáhnu po nějaké oddechovce tohoto typu, i když mě popravdě řečeno nejvíc baví to prvotní oťukávání a jiskření. A tady se mi ten způsob zamlouval. Obě postavy mi byly sympatické. Pak byly pasáže, které jako obvykle se opakují, až na samotný konec, který se mi také líbil. Snad jen podotknu, že alfa samec v tomto případě snad není úplně přesné označení. Spíš taková soft verze alfa samce, ale tím víc mi to vyhovovalo. Očekávání splněno.

Ivka14
29.11.2019 4 z 5

Oddechové čtení, které pobaví i dojme. Postavy byli skvěle vypracované a to i zápletka. Mně se to moc líbilo a určitě se pustím do dalších knížek spisovatelky.

Petra-1
06.11.2019 5 z 5

Skvělá kniha a skvěle postavy jako snad všechny od autorky. Vtipná, romantická a dojemna zároveň.

bartule
04.11.2019

Ze začátku mi v knize docela vadily všechny ty vyloženě vulgární výrazy, protože působily tak nuceně " jde přeci o erotický román" ! , ale později se děj rozjel a zmiňované výrazy už měly svoje místo a smysl a ke konci knihy jsem se chvílemi culila jak blázen. Oddychovka na jedno odpoledne s krásnou obálkou. Čivé, zábavné, milé.

Leniii
31.10.2019 5 z 5

Super počteníčko! :) parádní oddechovka, dobrá zápletka..a na konci happyend :))

jitka7
04.10.2019 4 z 5

Pěkné čtení, dobře vymyšlená zápletka, dobrá souhra hlavních hrdinů. Zajímavá knížka.

Misicka0001
27.09.2019 4 z 5

Nádherná kniha. Krásný zamilovaný příběh zápletka ze života.

RendysStrange

23.08.2019 5 z 5

Jednoduše krása!!!

wiwi
21.08.2019 4 z 5

Odpočinková kniha na dovolenou, nemusíte přemýšlet jen se necháte unášet příběhem a představami.

Ladiva
03.08.2019 1 z 5

S touto knihou som sa teda riadne "sekla". Nič proti erotickým románom pokiaľ majú zaujímavý dej, alebo hlavné postavy. Tu mi však chýbalo jedno aj druhé a šťavnaté popisy sexu to rozhodne nezachránili.

Mellania
01.08.2019 4 z 5

Na dovolenou super čtení. Pobavíte se, tak trochu zamilujete, ale hlavně nažhavíte, takže z toho bude mít něco i vaše drahá polovička :))

hana1105
22.07.2019 5 z 5

Kniha se četla sama. Je zajímavá a chytne vás natolik, že budete chtít vědět, jak to celé dopadne ????

Ouninka
22.07.2019 5 z 5

Alfa samec patří mezi super oddechovky, hrozně pěkně se čte...je to nenáročné čtení, které potěší smysly :-)

Izabell
18.07.2019 4 z 5

Příjemné odpočinkové prázdninové rychločtení. Místy dokonce i vtipné. Jen hlavní mužská postava by mohla být víc realistická a ne jak z pohádky, ale dobrý! :)

evka44
29.06.2019 5 z 5

Veľmi dobrá kniha, zábavná ale aj zaujímavá. Prečítala som ju za jeden deň. Odporúčam.

Adris
23.06.2019 5 z 5

Jedna z těch lepších erotických knih. Četla se sama, a i kamarádce se moc líbila:)