Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1238 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

Sagisia
26.08.2020 5 z 5

Moje guilty pleasure. Bylo to předvídatelné a nenáročné čtení a vůbec mi to nevadilo. Jen jsem teda vždycky před ostatníma vystavovala knížku vzhůru zadní stranou, protože s tou přední jsem si před okolním světem připadala trošku nepatřičně...i když, vlastně to byla docela sranda :)

Kristy.Seb
14.08.2020 4 z 5

Vtipný začátek příběhu. A překvapilo mě, jakej by Drew pod tou slupkou nadrženyho sexy chlapa.

majavcelicka
26.07.2020 4 z 5

Nádherná kniha. Četlo se velice dobře a rychle.

tittanie
19.07.2020

Kniha se dobře četla. Sympatické postavy a hezký příběh. Po přečtení této knihy jsem se pustila i do dalších od této autorky.

Kubikuli
17.07.2020 4 z 5

Knížky od Vi Keeland jsou prostě čitelný... A tahle mi to znovu potvrdila. Pěkný příběh, žádná křeč, vše do sebe tak hezky zapadá .. Nemám ráda sprosté chlapy, ale Drewovi to odpouštím. Obě postavy mi byly moc sympatické :) jen konec na můj vkus přeslazený, ale to už je jen věc názoru :)

moudivlacek
07.07.2020 5 z 5

Krásné odreagování na jedno odpoledne, ale s vážným podtextem. Je to otázka zneužití člověka a jeho důvěry, podsunutí "krkavčího dítěte" a zneužití finanční lásky k dítěti. Každopádně je to také důkaz, že i silně na duši zlomený člověk, který ztratil důvěru v cizí lidi a lásku, může to dostat zpět, a možná ještě víc. Stačí najít jen toho pravého či pravou....

KnihomolkaKatka
03.07.2020 4 z 5

Ano, jasně, je to odddechovka na jedno odpoledne. A objevuje se zde docela dost věcí, které jsou i v jiných knihách (ohledně sexu). Ano. Ale ten vedlejší příběh je to, co dělá tuto knihu tak nějak novou. A to se mi líbilo. Od autorky jsem četla Šéfa a líbil se mi právě hlavně díky tomu, že i když píše příběh o sexu, kterých je už hodně, umí příběh podat tak, aby nám dal něco, co tady ještě nebylo nebo je to méně časté. Takže doporučuji. Svůj učel kniha splnila - odpočinula jsem si a bavila jsem se. :)

JitulHa
15.06.2020 4 z 5

Kniha mi naprosto sedla, měla spád a mezi hlavními postavami vládla skvělá chemie, což někdy u podobných příběhů bohužel schází. Oceňuji, že celkový děj je postaven především na trefných dialozích, zároveň tak upouští od sáhodlouhých popisů prostředí, atmosféry atd. - právě tohle dělá z Alfy trendy moderní sexy příběh, plný vtipu. Rozhodně se tedy nenechte odradit tou prvoplánovou a na pohled trochu lacinou obálkou. Stojí to za to! Přečteno během dvou dní!

Nikkinike87
13.06.2020 5 z 5

Drew - přesně ten typ románových hrdinů, které miluju - arogantní, sebevědomý, dominantní, s prořízlou pusou - to co si myslí, to řekne, a ještě k tomu velmi přitažlivý rozvodový právník - kvůli tomu jsem se dala na čtení erotických románů, zbožnuju chlapy, co naprosto odrovnají ženu svými mužskými přednostmi a dominancí jí dokonale ovládají. Emerie - důvěřivá a trochu bláznivá psycholožka se zaměřením na vztahy, na ženu používá velmi sprostý slovník, ale mě to nevadí, protože taky jsem tak prostořeká ohledně svého slovníku, takže mi tak trochu připomínala mě. Jejich vzájemné hašteření přerostlo ve vzájemnou a neskutečnou sexuální přitažlivost a pak ve vážný vztah, i když si to Drew nehodlal připustit, ale není divu, po tom všem, co si do té doby prožil. Mě se knížka líbila moc a četla se velmi dobře = prostě oddechové čtení.

helenkan
02.06.2020 4 z 5

Tahle kniha měla mít jinou obálku a možná i název.

ovecka535
02.06.2020 5 z 5

Suprová oddechová kniha

Jeninas
31.05.2020 4 z 5

Pokud vás odrazuje název, zapomeňte na něj. Mně osobně připadá úplně mimo - čekala jsem něco jako Turbulence, proto srážím hvězdu. Je to ovšem milá svižná romance o zklamaném rozvodovém právníkovi, který konečně potká tu pravou. Emerie je sice jakožto nebetyčná naivka zamilovaná do svého kamaráda, ale ten vedle Drewa nemá šanci. Příběh ozvláštňuje nevlastní syn, kterého Drew odmítá přestat mít rád navzdory tomu, co říkají genetické testy. Když jsem ve stresu, takovéhle knihy mi zachraňují život. Čtu je ale poslední dobou nějak často :(

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Moc hezká romantická oddechovka. Drew byl skvělý a moc se mi líbilo téma s Beckem, dodalo to knížce něco navíc.

tinka1974
21.05.2020 5 z 5

potřebovala jsem na chvíli změnit žánr, a super. Zajímalo by mi, kde se takový Drew rozdává. Je to příjemná oddechovka. A za ní se skrývá i hlubší myšlenka. Prima čtení, doporučuji

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Naprosto skvělá kniha!

Simirekdudkovic
06.05.2020 3 z 5

No nevim, chvilkama super, chvilkama nuda. Alespon jsem zkusila jiny styl, nez bezne ctu.

GothicGirl
04.05.2020 5 z 5

Moje prvni prectena kniha tohoto typu, velmi prijemne se cetla a hlavni hrdina se mi zdal opravdu uzasny a sexy:-) tak trosku navrat do pubertalnich let a k platonickym laskam

AnnieR.
23.04.2020 3 z 5

Kniha přečtena za jedno odpoledne (a večer). Každý autor má nějaký styl psaní a u Vi Keeland je to stoprocentní. Kdyby mi někdo dal knihu Šéf a knihu Alfa samec a to bez autora, hned bych poznala, že je to stejná autorka. Opět i tato kniha se četla velice jednoduše. Je to kniha pro nenáročného čtenáře. Tím rozhodně knihu nechci nijak hanit. Kniha měla stejnou úroveň jako kniha šéf a hodnotila bych ji tedy stejně. Četla jsem zatím od této autorky jen dvě knihy, ale můžu říct, že má ráda šťastné konce (se zasnoubením) a také nesmyslné zápletky, rozchody. Myslím si, že v běžném životě, je normální si o svých problémech promluvit a nezraňovat svého partnera.

Plus u této knihy vidím pohledného fešáka na obálce a to jsem odpůrce takovýchto obálek. Celou knihu si takto Drewa můžu představovat.

Mínus této knihy je pro mě ten slovník a obzvlášť slovo "Péro" - kdyby tam bylo jednou, dvakrát, tak by se to dalo, ale tohohle "Péra" je tam už moc. Chápu, že je to erotický román a tohle do toho patří, ale všeho s mírou. A ještě jedna věc, ale ta mě spíše pobavila. Nevím jak přesně to tam bylo, ale věta: "Stojí ji kozy až k bradě" nebo tak nějak - to snad ne.

Každopádně v budoucnu, si ještě něco od této autorky koupím a ráda přečtu.

laura
13.04.2020 3 z 5

Přečteno za dvě odpoledne. Příjemné, nenáročné čtení, které jsem zrovna v této době potřebovala. Romantika okořeněná humorem, o které víte, kam spěje, ale ty věčné střety dvou hlavních postav vás i tak ohromně baví...

Konec to maličko ozvláštnil, na druhou stranu se nějaká ta zašmodrchaná a zdánlivě neřešitelná zápletka dala očekávat...

Prostě oddechovka, která potěší, zahřeje na srdci, ale za pár dní už si tak úplně nevybavíte, o čem to bylo. Ovšem na to, aby děj odvedl vaše myšlenky do smyšleného, mile romantického a příjemně vzrušujícího světa je to přesně ten typ knihy, po které sáhnout, když se na nic vážnějšího nedokážete soustředit...

rajcatko
04.04.2020 2 z 5

Připojím se k ostatním- nejklasičtější klasika mezi klasikami. Klasika :)