Rebelský dědic

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396670/rebelsky-dedic-G9y-396670.jpg 4.3491

Rush Duet 1.

Vydáno, Baronet

Rebel Heir, 2018

Kniha Rebelský dědic

PavkaM

Občas mám vysloveně náladu na takovou to literaturu. Nic moc hodnotného, prostě nenáročné, lehce erotické čtení, ideální na dovolenou.
Ale je tu jedna zásada: s každou stránkou si musíte opakovat, že se to nikdy nemohlo stát, že muž jako Rush na celém širém světě neexistuje. Protože jinak je to na rozvod :-) :-) :-)

ovecka535

Lehké čtení na léto a dovolenou

jitka7

Taková poklidná kniha, žádné přehnané minulosti, přítomnosti. Děj byl dost jednoduchý, rozjelo se to tak nějak až na konci. Přesto je to hezké čtení. Docela i reálný příběh. Hlavní hrdinové jsou oba ok. Rush byl samozřejmě úžasnější. Těším se, co přinese druhý díl.

warca

Průměrné čtení.
Dějově ne příliš rozvinuté. Zápletka začíná být zajímavá až s poslední kapitolou.
Celkem čtivé, ale zas tolik mě to nechytlo.

Renka931

Přečteno jedním dechem, je to romanťárma jako každá, ale děj není přehnaný a příjemně plynul, Rush je vážně borec a ten konec?! Jako fakt?! Uf, musím se vrhnout na druhý díl

Kristy.Seb

Bavila mě Gia a její prořízlá pusa. Zápletka předvídatelná, ale jsem zvědavá na Rushe. Obdivuju ho.

knihomolka78

Předvídatelný děj s klasickou zápletkou šéf-podřízená, ale celkem čtivě napsáno, takový hořkosladký příběh o těhotenství po sexu na jednu noc. Hlavní postavy sympatické, jejich chování reálné, jen ta pravda bude teď asi dost těžká...

janaky

Kniha sa čítala sama. Jedným dychom som ju zlúskla asi za 4 hodiny. Bolo mi divné, že to tak rýchlo skončilo. Avšak hneď som googlila druhý diel a našla som ho. Páčila sa mi možnosť hlavných hrdinov ako záporných postáv. :) Perfektne napísaná kniha, síce preklad nič moc (gramatické chyby), ale príbeh a dej super.

Jamaica Lane
Jamaica Lane