Rebelský dědic

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396670/rebelsky-dedic-G9y-396670.jpg 4.4106

Rush Duet (1.)

Rebel Heir (2018)

Vydáno:, Baronet

Kniha Rebelský dědic

Tanya007
včera

Super, pobavilo, fajn postavy...

Majuš333

Naozaj som si zamilovala príbehy týchto dvoch autoriek :) Len mi to pripadá, že ich knihy majú tak tri kapitoly a sto strán...proste to hneď zhltnem ako malinu. Rebelský dědic bol vtipný a pútavo napísaný príbeh. Zase sa to čítalo samo. Rusha a Giu som si naozaj oblúbila :) A veľmi sa teším na pokračovanie, len neviem ako vydržím až do konca mája :( Aspoň že okrem Rebelského srdca sa dočkáme v tomto roku ešte dvoch ich kníh :)

1moniccka

nádhera super děj a konec jsem si myslela že tam něco takového bude tyhle autorky jsou prostě bezvadné a každá knížka od nich je prostě boží už se nemůžu dočkat pokračovaní

mac.martina

Úžasná knížka, vůbec jsem od ní nemohla odtrhnout a musela jsem jsem jí dočíst do konce i když jsem měla dělat jiné věci. Jinak to prostě nešlo. Knížka se čte sama. Pohltila mě a užívala si příběh i problémy hlavních hrdinů. Konec mě dostal a moc se těším na pokračování :-)

Elishka31

Tak tahle knížka je bomba :-D Kniha mě tak vtáhla do děje, že jsem ji přečetla během několika hodin. Super příběh, pěkně vymyšlená zápletka, sexy Rush a ten konec... :-* Už se nemůžu dočkat pokračování.

weu5082

Jsem zvědavá na druhy díl,hezky se četla...

Schalli

Opravdu hezky napsaná kniha. Pobavila. Jsem zvědavá na druhý díl.

havrmoni

Tak, co na to říci. Mám ráda tyto autorky a jejich knihy, no tady nějak nevím. Jasně, sladká romantika, pohádka a tak dál, nevadí mi to, je to pro mě relax. Osoby celkem sympatické až na Giu a to je to ono ,,nevím". Nevím co s ní a kazí mi požitek z knihy. Skoro do poloviny jsem si říkala, proč se tu v několika komentem objevují nesympatie k hlavní hrdince? Vždyť je fajn. A pak přišla jedna scéna a bylo po sympatiích. Dokonce jsem přestala číst jak mě nebavila. Nenechám se, ale v žádném připadě odradit od dalšího dílu. Myslím si totiž, že bude akčnější a zajímavější.

Lenka_S

Tak tohle byla jízda:-) Od začátku až do konce jsem se dobře bavila a už se moc těším na další díl.

alcerka

Pohádka pro ženy, které si potřebují zavzdychat nad tím, jak se krásný, bohatý a citlivý muž dokáže postarat o dívku v nesnázích. Oh božínku, jak sladké... Už mě docela unavují zženštilí drsňáci, které plodí pera spisovatelek. Nemůžu si pomoci, ale žena by opravdu neměla psát z pohledu muže. Stejně tak ty moderní rádobyvtipné hrdinky jsou všechny dělané podle jedné šablony...

janesy

Rush neměl chybu, jeho postava se mi moc líbila.
Jsem zvědavá, co si pro nás autorky připravily ve 2. díle :) a podle konce 1. dílu to bude určo dost zajímavé.

Kiwicatko

Nevim proc, ale pripomina mi to smichane dve jine knizky (Nebezpecne iluze a Za hranici nevinnosti-Rosemery Beach).
Ne, ze by to bylo spatne, to rozhodne ne :)
Kazdopadne jak uz to byva, tak jsem si uzivala daleko vic casti z Rushova pohledu. Nejak mi to proste prijde zajimavejsi. Uz se tesim na pokracovani. Asi to pro ne nebude nic prijemnyho...ale aspon to zustane v rodine ne? :P

Zusaninka

Už dávno som nenatrafila na tak nesympatickú hlavnú hrdinku ako Gia, vyslovene mi šla na nervy....pritom Rush, no tak kvôli nemu som dokázala čítať ďalej, pokračovaniu dám ešte šancu, aj zo zvedavosti ako to dopadne :)

Maruš.D

Kdybych knihu měla popsat jedním slovem, bylo by to “DRSNÝ”!!
Ze začátku to byla jako jakákoliv romantická kniha. Byla zajímavá, ale očekáváte to stejné klišé, jaké tento typ knih obsahuje. Nicméně zápletka v tomto příběhu mne naprosto dostala a už se nemohu dočkat dalšího dílu!
Rushe jsem si rychle oblíbila. Gia mi moc nesedla, ale rozhodně nebyla až tolik protovná, aby mi to pokazilo celkový dojem z knihy. Za mě určitě doporučuji přečíst! :-)))

Petra38

Kniha me stahla tak,ze jsem si zase dala za den a neco malo k tomu, i kdyz neni kdovijak dlouha. Premyslela jsem, dam pet nebo pouze ctyri hvezdy? Myslim,ze mi chybela ta hloubka osobnosti postav, to me krapet nedotazene. Uz od poloviny knihy mi bylo jasne, ze ten chlapek se kterym stravila tu os(t)udnou noc je Rushuv bratr. Konec skvely, uzasne nalakal na pokracovani, na ktere se ted vazne tesim, takze tu jiz zminenou hloubku odpoustim na celych 5*. Nechybi tomu humor,sex a nejaky ten konflikt takze za me doporucuji :-)

gimaf

Knihy od obidvoch autoriek, buď spolu alebo jednotlivo napísané, sa veľmi dobre čítajú, dej má spád. Bohužiaľ, smerovanie deja som predvídala, aj jeho koniec a preto sa teším na nejaké prekvapenie v ďalšom pokračovaní série.

trynitrix

Ooo tady jsem se tedy bavila, zazobaný floutek :-D kniha se vyvíjela zajímavě a ten konec i když už jsem si to myslela o koho jde než na to ona sama přišla co se jí přihodilo( ten kdo četl tak ví) a ten konec famózní až jsem si říkala to nám snad spisovatelka nemohla udělat a čekat na pokračování.

fidáš

Moc pěkně se četlo, ale ten konec!!!

Makadamka

Asi je to jenom můj pocit ale hlavní hrdinka mi byla strašně nesympaticka, měla jsem z ni pocit, že autorka se ji snaží vykreslit
jako normální holku od vedle ale ja jsem v ni viděla jen obyčejnou rozmazlenou nanu, další díl oželím, promiň Rushi byl jsi skvělej

sydneys

Zhltnuté za skvělých 6 hodin. Nemohla jsem se o toho odtrhnout. Bavilo mě jejich hašteření mezi sebou. Už se těším na další díl a jak to bude všechno dál. :)

AliceTief

Naprosto mě to dostalo, super zábava i napětí a ten KONEC!!! fakt už nutně potřebuju další díl =D

llllucka

Mám ráda tento styl knih na odreagování, ale musí to být alespoň trochu reálné. Tohle už bylo trochu moc. Další díl si určitě neporidim.

anishta

Musím říct, že to bylo teda hodně předvídatelné, a hned po druhé kapitole jsem věděla, jak to bude. Ale nic to nemění na zážitku, který jsem z knihy měla. Gia a Rush jsou skvělá dvojka a hodně mě bavili. Těším se na další díl. ♥

JanickaP

To bylo pomerne rychle :-D ale ten konec, to bylo jak dostat necekane pesti do obliceje. Proc najednou bum a nic? Jasne, ze chce Vi natesit ctenarky na dalsi dil, ale az takhle? Kazdopadne jsem trochu cekala, ze to Harlam nebude, podobnou knizku uz jsem cetla a porad jsem doufala, ze se dej nestoci tam, kam se celou dobu ubiral. Co z toho ti spisovatele maji, ze kdyz uz se nekdo rozhodne starat o cizi dite, ze se tam priplete biologicky otec. Achjo, proto o hvezdicku mene, ale cekam co bude dal.

georginaa

Moc pěkně napsané a hned kdo to dočetl, musí mu být jasné, kdo je ten záhadný Harlan. No v každém případě se těším též na další pokračování a doufám že těch dílů bude hodně.... :-)

ptavichripkaa

Děj knihy mi byl jasný od začátku, ale stejně jsem musela číst dál až jsem byla na poslední stránce. A tam šok.. proč nám to ti spisovatelé dělají? Proč?

Evka3814

PECKA!!! Autorky opět nezklamali. Je to hravej,vtipnej a poutavej příběh. Fakt jsem se nasmála a hltala plnými doušky. Giu jsem si oblibila pro její drzost:) no a Rush je prostě mňamozní;) Nemohu ani opomenout sexy obálku. Už se nemohu dočkat pokračování,jelikož konec byl pěkně utíplej:(

domina

Po přečtení annotace a první kapitoly víte celou dobu jak bude kniha pokračovat a na konci mě málem trefil šlak, když jsem zjistila, že to je série a má víc dílů. Mám tyto autorky ráda a těším se na pokračování.

kik68

No teda. Skvělá kniha, báječné odreagování a i humor.
Ten konec teda byl i když cca od 150 stránky jsem prostě věděla, že nějak takhle to skončí.
Už aby vyšel 2 díl.

lovemanner

Dalsi skvela kniha, tesim se na pokracovani:)

romantika erotika Hamptons

Autoři knihy