Rebelské srdce

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397197/rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4.2376

Rush Duet 2.

Vydáno, Baronet

Rebel Heart, 2018

Kniha Rebelské srdce

jinbr

Hezké pokračování prvního dílu. Krásná myšlenka byla zda láska je větší než nenávist. Zajímavé je, že nenávist vám energii bere a láska dává.

Ossinky

Pokračování stejně dobre jako první díl. Přečteno za odpoledne.

Saraken

Uzasna seria :) plny pocet hviezdiciek

Renka931

Oh, zase krása. tento příběh je vážně silný a strašně krásný! Úplně jsem se do něj vžila, srdce mi rychle bušilo spolu s hrdinkou. Rush je prostě správný chlap! Příběh se četl sám jednim dechem..

ovecka535

Pohádkový příběh, který se četl sám

jitka7

Rush byl teda frajer. Krásná pohádka. Těžko říct, zda by se tohle někdy stalo. Možné je vše. Naprosto chápu jeho pochybnosti a že nevěděl, jak se s takovou situací vyrovnat. Giu jsem litovala. Otěhotnět po jedné noci, už samo o sobě stačí. A kámen úrazu je pak s kým. Krásný konec.

Kristy.Seb

Rush se zachoval jako naprostý frajer. A to jak miloval těhotnou Giu bylo dokonalé.

knihomolka78

Od začátku bylo jasné, že pravda bude všechny bolet, ale i to, že Rush a Gia skončí spolu. Autorky v tomhle díle žádným zvratem nepřekvapily, většina knihy je o Rushově vnitřním boji, jestli se přes bolestné zjištěním přenese a o Giině strachu, jak se Rush rozhodne. Druhý díl byl zbytečný, dal by se napsat do 2-3 kapitol na závěr prvního dílu. Tohle už bylo příliš sweet...

Bezhlavě
Bezhlavě