Rebelské srdce

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397197/big_rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4.2555

Rush Duet 2.

Vydáno: , Baronet

Rebel Heart, 2018

Kniha Rebelské srdce

Radka1727
30.12.2021

Zdlouhavé, uměle natahované, tentokrát to mělo hodně harlequinský "nádech".
První díl byl určitě čtivější. A celé to "kundičkování" a "těhofilie" bylo fakt levné
a zbytečné ....

Laf
18.12.2021

Super pokračování. Sice bylo víc drama, než v prvním díle, ale i tak to stálo za to. Přečteno jedním dechem. Povedená série. Vřele všem doporučuji :)

petraj30
07.12.2021

I druhý příběh byl velmi zdařilý, ale strašně natahovaný. Podle mě to šlo ukončit už v prvním díle, protože i ten nebyl moc obsáhlý. Šlo jen o to, že se Rush potřeboval vykecat a se vším se smířit.
Pak následovalo to, co je zřejmé, ale aby to všechno nebylo tak moc jednoduché a tak rychle ukončené, tak se tam objevila ještě jedna drobnost. Bylo to jako ve všech Harlequinkách.
Bylo to moc pěkné a rozhodně dojemnější, ale hodně zdlouhavé. Proto srážím jednu hvězdičku. Nicméně to patří mezi velmi povedené kousky.

Koudynka
04.11.2021

Myslela jsem že si čtení této knihy nechám aspoň na 2 dny...neklapalo to. Po prvním dílu jsem hned navázala a nepřestala dokud jsem nedošla až na konec. Hodně emotivní a moc krásný příběh, doporučuji. :)

moudivlacek
31.10.2021

Erotika, romantika, vtipné dialogy, hluboké city - to vše splňuje tato kniha. Pokračování prvního dílu. Chování Rushe mi přišlo velmi reálné, a proto i tak čtivé. Jsem ráda, že to nebylo "až tak růžové", že by Rush hned měl jasno a bylo vše super. Ukažte mi chlapa, který by to tak udělal. A proto je to reálnější, a proto je to takto hezčí.
I Gia zde nějak "dospěje" a pochopí, že oba si musejí uvědomit pro a proti a shodnout se na tom, pak teprve mají šanci být spolu. Ale zároveň ona musí nechat Rushovi šanci i žít život bez komplikací....
Teď záleží na tom, co je víc. Nebo jak to řekl Oak - Záleží, jestli Rush cítí větší lásku ke Gie, nebo větší nenávist k otci dítěte. To je prostě ta životní hluboká pravda.
Wau! Co tedy dodat! Jen snad - hezké chvíle s knihou.

Evule114
09.10.2021

Souhlasím s některými, že druhý díl byl zdlouhavý kvůli paličatosti hlavně Rushe, ale i když byl první díl lepší, tak i druhý díl se mi četl dobře. Nejlepší je číst o těhotenství a předčasném porodu, když v danou chvíli máte stejný problém, takže jsem se neubránila slzám. Jinak je to fajn odreagování.

ardeas
16.09.2021

Prvá kniha ma bavila oveľa viac, napriek tomu ze to je stále ten samý pribeh. Ako napisala knihomolka nižšie, stačila by pva kniha a z tejto prvych 100 strán a bola by som happy. Potom to uz bola telenovela a čakanie az bude koniec... co ma sklamalo.

nikca3976
25.08.2021

2. díl byl na mě už zdlouhavý a na nervy jdoucí,protože tvrdohlavost těch dvou nezná mezí ale i tak jsem se náramně bavila...no a samozřejmě protože někde v hloooooubi duše jsem citlivka tak mi na konci kápla nějaká ta slza (no....kdyby jen na konci )️️