Rebelské srdce

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397197/rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4.284

Rush Duet (2.)

Vydáno:, Baronet

Rebel Heart (2018)

Kniha Rebelské srdce

JanickaP

Prijemne pocteni na dva vecery. Mam rada, kdyz knizka pomerne ubyva, kdyz neni prilisne omacky okolo, a to tady plati. Zadne naruseni v dejove lince, vse hezky postupne plyne. Takze za me super :)

Denisa31

Druhy díl se mi četl lépe. Taková oddychovka.

Damienronnie

Páčilo sa mi to :)

georginaa

Tak jako v prvním díle tak i v tomto, bylo super pozorovat, kam až se posunou hranice vztahu, ať tam jsou překážky jakýkoli. Tomu bratrovi bych ji s chutí taky jednu vrazila. Takového .....by člověk pohledal. No vše ustáli jak se očekávalo, a byla jsem nakonec šťastná, že to dopadlo jak z pohádky....a žili všichni šťastně až do smrti.

sd1992

Na pokračování jsem se strašně těšila. Protože ten konec prvního díl mě dost vykolejil. :-D Každopádně jsem si sérii užila. Je to taková jednohubka. :-) Oddychovka se vším jak má bejt.. :-) Rushe by chtěla fakt každá, včetně mě.. :-D

malazluta

Po přečtení prvního dílo nebylo težké uhodnout o čem bude pokračování. Žádný překvapivý zvrat se nekonal... ale co, konec dobrý, všechno dobré.

LuciKo

Pořád super, ale první díl byl za mě lepší. Možná snad proto, že se v tomto díle toho tolik nedělo a v podstatě od začátku až do konce se jen čekalo na to, jak se Rush rozhodne. Přesto čtivá a zábavná kniha. P.S.: Ale ta dokonalost Rushe... Vždyť na něm nebyly za celé dva díly ukázány žádné negativní vlastnosti :)

lucie2952

Tohle bylo obrovské zklamání. Tolik jsem se těšila na pokračování, protože první díl neměl chybu. Ale tohle se bohužel nedalo číst. Bylo to strašně předvídatelné a nudné. V půlce knihy jsem přeskočila na epilog a ani ten nestál za nic. Připadá mi, jako kdyby to pokračování psal někdo úplně jiný. Vyhozené peníze, bohužel :(

romance erotika

Autoři knihy