Rebelské srdce

Rebelské srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397197/bmid_rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4 726 127

Rush Duet série

< 2. díl

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Rebel Heart , 2018

Nermal
22.08.2022 5 z 5

Druhý díl se mi zdál lepší než první, ani mě nerušilo, že takový chlap, kterému by nevadilo cizí dítě, není k mání. Pokud na to ale přistoupíte, máte krásné romantické čtení se šťastným koncem.

Silvisek
08.08.2022 5 z 5

Super pokracovani knihy. Bavila me asi vice nez prvni dil. Jsem rada ze nakonec vse dopadlo dobre.

MAU256
01.08.2022 5 z 5

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, strašně mě zajímalo, jak to mezi Rushem a Giou dopadne, vzhledem ke konci prvního dílu. V tomto díle už nebylo tolik pošťuchování a srandiček. Jsem ráda, že srdíčko zvítězilo nad pochybnostmi a skončilo to tak, jak jsem si představovala. Tyhle dámy prostě umějí psát. Díky moc. Těším se na další knížky. Mohu jen doporučit přečíst si oba díly. Jsou dokonalé.

zp87
03.06.2022 5 z 5

Nějak se stalo, že jsem si půjčila v knihovně knihu podle obalu - a netušila, že je to druhý díl.
Tak nějak by se dalo říct, že první díl je podstatný a spíš jde o rozdělení jednoho příběhu, mohla to být klidně jedna kniha.
Ale víte co? Já zjistila, že mi to vůbec nevadilo.
Myslela jsem, ze budu muset tento díl odložit a nejdřív přečíst 1.díl, ale vůbec.
Možná se mi i líbilo, že jsem s hrdiny začala až tady, kdy už čekali dítě. V rozjetém vztahu.
Rush je miláček, takový trochu 'dělohorváč'.
Hodně oceňuji vtip, i když zde nebylo moc příležitostí. Já si snad přečtu i jedničku, ta by mohla být ještě vtipnější.

Téma poměrně těžší, to i oceňuji, je to změna. Těhotenstvím většinou tyto romány končí, ne začínají.

'Poslední dobou jsem fungoval jen ve dvou režimech: vytočenej a fakt totálně nasranej. '

Rush (potetovaný sexy frajer) si sundá triko a vleze pod dřez své kamarádky, aby jí spravil prasklé trubky. 'Asistuje' mu její šestiletý syn. Ten si taky si hned sundá tričko a vleze za Rushem:
' "Nejsem ženatý, kámo."
"Jak to?"
"Prostě nejsem. Někdy to lidem trvá, než najdou toho pravého a poznají, že je načase se oženit nebo vdát."
Bavím se o tomhle s šestiletým klukem. Pod dřezem. Ani jeden na sobě nemáme tričko.'

' "Kdyby moje mysl náhodou zabloudila k tvému pekáči buchet nebo zadku, prostě to ignoruj... To jsou hormony."
Povytáhl jsem obočí. "Mému zadku? Myslel jsem, že mi zíráš jen na břišáky."
Smála se. "Jenom když tě vidím zepředu." '

Dandulka
08.05.2022 5 z 5

Nikdy by mě nenapadlo, že i erotický román může v sobě skrývat tolik lásky a starosti o druhého milovaného člověka. Je úplně jedno, zda člověk vypadá na první pohled jako potetovaný vagabund a rváč od pohledu, i navzdory jeho vzhledu se v něm může skrývat milující a chápavé srdce. A na druhou stranu: na míru šitý oblek nikomu nezaručí, že jej nosí pravý muž. I v tomto pozlátku se může skrývat mizera jakého jen tak nepotkáte. Důležité je, jaký je člověk uvnitř, ne navenek.
Jedním slovem paráda! Takhle vypadá láska.....

Vknihách
18.03.2022 3 z 5

Dúfala som, že sa mýlim v tom,o čom bude celá druhá časť knihy. Žiaľ,moje modlikanie mi trt pomohlo,lebo to čo som nechcela,som dostala. Dlhší úvod, úplne predvídateľné zápletky...neviem,no od autoriek nemám veľa načítaného,ale aj tak si dovolím tvrdiť, že táto kniha je ich najslabšia. Povedala by som, že až zbytočná. Ono to vôbec nie je zlý príbeh. Je priemerný. Ale mohol sa vojsť do jednej knihy a jednu situáciu nebolo potrebné rozoberať v piatich kapitolách so striedaním uhla pohľadu. Síce sa duológia čítala rýchlo (dokonca aj mne, pomalému čitateľovi)a nalákali ma hlavne obálky,po knihách by som viac nesiahla ani v prípade, že by som už nemala\nemohla prečítať vôbec nič iné. Zbytočne naťahované situácie, pričom od začítania sa prvej časti sme isto všetci vedeli ako Rush a Gia dopadnú. Ale musím podotknúť, že aj ked bol Rushov darca genetického materiálu skutočný zmrd, na záver sa zachoval pekne. Aspoň niečo spravil správne pre svojho syna.

kacenka6144
02.02.2022 4 z 5

Pokračování, které se dalo po otevřeném konci předvídat. Co mě pořád bavilo, byl vztah Rushe a Gii. Tyhle příběhy se úplně s realitou nepotkávají, ale aspoň si to můžeme představovat. :-)

Radka1727
30.12.2021 3 z 5

Zdlouhavé, uměle natahované, tentokrát to mělo hodně harlequinský "nádech".
První díl byl určitě čtivější. A celé to "kundičkování" a "těhofilie" bylo fakt levné
a zbytečné ....

Laf
18.12.2021 5 z 5

Super pokračování. Sice bylo víc drama, než v prvním díle, ale i tak to stálo za to. Přečteno jedním dechem. Povedená série. Vřele všem doporučuji :)

petraj30
07.12.2021 4 z 5

(SPOILER) I druhý příběh byl velmi zdařilý, ale strašně natahovaný. Podle mě to šlo ukončit už v prvním díle, protože i ten nebyl moc obsáhlý. Šlo jen o to, že se Rush potřeboval vykecat a se vším se smířit.
Pak následovalo to, co je zřejmé, ale aby to všechno nebylo tak moc jednoduché a tak rychle ukončené, tak se tam objevila ještě jedna drobnost. Bylo to jako ve všech Harlequinkách.
Bylo to moc pěkné a rozhodně dojemnější, ale hodně zdlouhavé. Proto srážím jednu hvězdičku. Nicméně to patří mezi velmi povedené kousky.

Koudynka
04.11.2021 5 z 5

Myslela jsem že si čtení této knihy nechám aspoň na 2 dny...neklapalo to. Po prvním dílu jsem hned navázala a nepřestala dokud jsem nedošla až na konec. Hodně emotivní a moc krásný příběh, doporučuji. :)

moudivlacek
31.10.2021 5 z 5

Erotika, romantika, vtipné dialogy, hluboké city - to vše splňuje tato kniha. Pokračování prvního dílu. Chování Rushe mi přišlo velmi reálné, a proto i tak čtivé. Jsem ráda, že to nebylo "až tak růžové", že by Rush hned měl jasno a bylo vše super. Ukažte mi chlapa, který by to tak udělal. A proto je to reálnější, a proto je to takto hezčí.
I Gia zde nějak "dospěje" a pochopí, že oba si musejí uvědomit pro a proti a shodnout se na tom, pak teprve mají šanci být spolu. Ale zároveň ona musí nechat Rushovi šanci i žít život bez komplikací....
Teď záleží na tom, co je víc. Nebo jak to řekl Oak - Záleží, jestli Rush cítí větší lásku ke Gie, nebo větší nenávist k otci dítěte. To je prostě ta životní hluboká pravda.
Wau! Co tedy dodat! Jen snad - hezké chvíle s knihou.

Evule114
09.10.2021 5 z 5

Souhlasím s některými, že druhý díl byl zdlouhavý kvůli paličatosti hlavně Rushe, ale i když byl první díl lepší, tak i druhý díl se mi četl dobře. Nejlepší je číst o těhotenství a předčasném porodu, když v danou chvíli máte stejný problém, takže jsem se neubránila slzám. Jinak je to fajn odreagování.

ardeas
16.09.2021 2 z 5

Prvá kniha ma bavila oveľa viac, napriek tomu ze to je stále ten samý pribeh. Ako napisala knihomolka nižšie, stačila by pva kniha a z tejto prvych 100 strán a bola by som happy. Potom to uz bola telenovela a čakanie az bude koniec... co ma sklamalo.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

2. díl byl na mě už zdlouhavý a na nervy jdoucí,protože tvrdohlavost těch dvou nezná mezí ale i tak jsem se náramně bavila...no a samozřejmě protože někde v hloooooubi duše jsem citlivka tak mi na konci kápla nějaká ta slza (no....kdyby jen na konci )️️

Melaanie
20.07.2021 3 z 5

Fajn oddechovka na léto.

knihomolkaL
02.06.2021 3 z 5

Krásné zakončení předchozího dílu. Opět velká dávka romantiky. Jen myslím, že tento díl byl poměrně natahovaný, bývala by mi stačila první kniha s tak zhruba sto stránkami navíc a byla bych navýsost spokojená.

alzbeta2843
07.05.2021 5 z 5

Najskôr som si hovorila: “Načo preboha druhý diel?” Ale dala som tomu šancu a teraz nechápem ani prečo, ale musím uznať, že ma tento diel bavil viac než predošlý. Možno, lebo som sa tam rozoberá zložitý problém, alebo ma len bavili postavy a ich vývoj. Veľké prekvapenie boli postavy Edwarda a Elliotta.

Raislin
04.05.2021 4 z 5

Kniha je hezky psaná. Čte se sama. Ale u této knihy bych asi řekla, že nenadchne ani neurazí.

Dela90
26.04.2021 5 z 5

Páni. Tohle bylo něco tak dokonalého. Příběh, který měl hlavu a patu. Naprosto mě pohltil a já hltala naprosto každé slovo. Romantika, napětí, vášeň, smutek všechno co očekáváte od výborně knihy. Gia a Rush mi budou chybět. Dokonalost. Doporučuju všema deseti. Stojí to za to!