Rebelské srdce

Rebelské srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397197/bmid_rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4 726 127

Rush Duet série

< 2. díl

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Rebel Heart , 2018

tittanie
17.07.2020

První díl mě bavil hodně. I když byl pro mě rozporuplný, ale i přesto jsem se pustila do druhého dílu, protože mě zajímalo, jak příběh dopadne. Zůstává stejné hodnocení jako u prvního dílu.

tanecnica
11.07.2020 3 z 5

První díl mě bavil víc. Tohle už bylo i na tento druh literatury moc sladké. Rebel se nějak moc rozněžnil :-)

Zuzana207
24.06.2020 5 z 5

Veľmi pekné pokračovanie príbehu. Od týchto autoriek ďalšia lahôdka pre romantické duše. :-)

LittleK
04.06.2020 3 z 5

Od začátku je každému jasné, že Rush a Gia skončí spolu. Ne, že bych jim to nepřála, naopak, oba jsou moc sympatičtí a zasloužili si být spolu, ale mám pocit, že ať se autorky snažily překvapit jakýmkoli zvratem, nebylo to dost. Na to, jak dlouho bojoval přijmout fakt, že s ní chce být, byl závěr až moc strmý. Dle mého byl druhý díl zbytečný a spíše pro fanynky, ale jako oddechovka postačující.

Myška43
03.06.2020 5 z 5

Očividně existují situace, které nikdy nepochopíme, dokud se nestaneme jejich součástí. Opravdu skvělé pokračování, jak jinak!!!!

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Po konci Rebelského dědice jsem ihned sáhla po druhém dílu, protože jsem byla zvědavá, jak tahle situace bude pokračovat. Na konec jsem se od příběhu nedokázala odtrhnout a moc se mi líbil.

domina
28.05.2020 4 z 5

autorky mám ráda, ale tady se mi zdálo dělat další díl skoro zbytečné. Asi by se to vše dalo nacpat do jedničky. Jinak přečteno za chvilku, oddechovka, rychlovka.

evik2710
25.05.2020 4 z 5

No červená knihovna

Damonka12
13.04.2020 4 z 5

4,5 skvělé pokračování určitě jsem z něj nadšená a všem jedině doporučuji.

Googies
19.03.2020 5 z 5

Precteno za 4 hodky.... Rush mi bude chybet.

petulkapeta
19.03.2020 5 z 5

pokračovaní bylo pěkne...

Bet
10.03.2020 4 z 5

Velmi hezké pokračování.

Jejunka
26.02.2020 5 z 5

Kniha se mi taky líbila, ale teda za mne to mohla být jedna kniha a ne dva díly. Nemůžete očekávat něco velkého. Je to docela předvídatelná kniha, ale čtivá a vhodná na vypnutí nebo odpočinek. Já hlavně roztála z Rushe, popis jeho postavy mám stále před očima, hm...:) a obálka obou knih je prostě moje oblíbená!

Annra
15.02.2020 5 z 5

Krásné pokračování, které velmi baví.

Nikyna8
13.02.2020 5 z 5

Krásné zakončení, i druhý díl naprostá odpočinková pecka, slzičky nechyběli. Krásná romance.

niced
09.02.2020 5 z 5

Skvělý příběh. Ačkoli bylo trochu předvídatelné jak se to celé vyvine, oceňuji zvolené téma. Po dlouhé době mi byly obě hlavní postavy sympatické, chovali se reálně a rozumně, nic přehnaného, jejich postoje, pocity byly přesně takové jak by to mohlo vypadat ve skutečnosti, naprosto pochopitelné a bez výstředností. Celá knížka je vlastně taková hořkosladká, těhotenství po sexu na jednu noc.. zejména se mi líbí, že se z celé té situace na konci nějak zázračně nevybruslí.. postavy se s tím prostě musí vypořádat.

verunka93
10.01.2020 5 z 5

Skvělé pokračování příběhu Gii a Rushe. Ty dva jsem milovala, jejich hádky. Člověk se u toho velice nasmál. Je to výborná série a jednou se k ní ráda vrátím.

Dolikcek
03.01.2020 5 z 5

Super.

Peti
26.11.2019

Druhý díl o Gie a Rushovi a o tom, zda-li budou či nebudou velká šťastná rodina. Žádné velké drama ani překvapení se nekonalo, příběh se místy dost vlekl. Myslím si, že se klidně mohlo jednat o knihu jednu. První díl se mi líbil výrazně víc.

Leniii
24.11.2019 5 z 5

Druhý díl už je spíš dost romantický příběh, ale i tak super počteníčko! Rush je fakt kádr a sympaťák, že bych ho domů taky brala :-))))