Rebelské srdce

Rebelské srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397197/bmid_rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4 729 729

Rush Duet série

< 2. díl

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Rebel Heart , 2018

Š.Ala
26.06.2019 5 z 5

Tak za prvé, na žádnou knihu mi nesedělo pořekadlo "Na posranýho i hajzl spadne", víc než na tuto :-D
Za druhé, líbila se mi Gia, že nebyla hysterická blbka, ale vše brala s nadhledem, i když jí to zraňovalo a vždy myslela na toho druhého :)
A za třetí, i když jsem si Rushe zamilovala, tak fakt mu to teda dost dlouho trvalo :-)
Obě knihy byly krásné a vtipné. Na léto dokonalé. :-)

happy19
23.06.2019 4 z 5

1.díl se mi zamlouval víc,tady už bylo jasné,jaký nás čeká závěr;-)

Lenka_S
23.06.2019 3 z 5

Odpolední jednohubka přečtená za pár hodin. Po šokujícím závěru prvního dílu prostě musíte vědět jak to bude dál, i když předem víte jak to celé dopadne :-). Ovšem poslední věta 28. kapitoly mě rozesmála až k slzám. :-D

havrmoni
21.06.2019 4 z 5

Je to lepší než první. Sice trošku sladší a takový co spěje k dobrému konci , o kterém tušíte jak dopadne snad už od začátku, ale i tak. Gia mě už tak nevytáčela a Rush je prostě Rush :)) Dala jsem to v noci za pár hodin, tak dobře se to četlo.

Schalli
18.06.2019 3 z 5

Uff... Dočteno. No. Ráda se k některým knihám vracím a přečtu si je za nějaký čas znovu, ale tuhle schovám někam dozadu. Neurazí, ale ani nenadchne.

Cometka
18.06.2019 4 z 5

Příjemná oddychovka.

men0037
17.06.2019 5 z 5

Druhý díl určitě lepší než první. Sice samozřejmě kazdy vedel jak to dopadne, ale i tak se mi velice líbila.

JanickaP
14.06.2019 5 z 5

Prijemne pocteni na dva vecery. Mam rada, kdyz knizka pomerne ubyva, kdyz neni prilisne omacky okolo, a to tady plati. Zadne naruseni v dejove lince, vse hezky postupne plyne. Takze za me super :)

Denisa31
12.06.2019 3 z 5

Druhy díl se mi četl lépe. Taková oddychovka.

Damienronnie
11.06.2019 5 z 5

Páčilo sa mi to :)

georginaa
08.06.2019 5 z 5

Tak jako v prvním díle tak i v tomto, bylo super pozorovat, kam až se posunou hranice vztahu, ať tam jsou překážky jakýkoli. Tomu bratrovi bych ji s chutí taky jednu vrazila. Takového .....by člověk pohledal. No vše ustáli jak se očekávalo, a byla jsem nakonec šťastná, že to dopadlo jak z pohádky....a žili všichni šťastně až do smrti.

sd1992
07.06.2019 5 z 5

Na pokračování jsem se strašně těšila. Protože ten konec prvního díl mě dost vykolejil. :-D Každopádně jsem si sérii užila. Je to taková jednohubka. :-) Oddychovka se vším jak má bejt.. :-) Rushe by chtěla fakt každá, včetně mě.. :-D

malazluta
06.06.2019 4 z 5

Po přečtení prvního dílo nebylo težké uhodnout o čem bude pokračování. Žádný překvapivý zvrat se nekonal... ale co, konec dobrý, všechno dobré.

LuciKo
06.06.2019 4 z 5

Pořád super, ale první díl byl za mě lepší. Možná snad proto, že se v tomto díle toho tolik nedělo a v podstatě od začátku až do konce se jen čekalo na to, jak se Rush rozhodne. Přesto čtivá a zábavná kniha. P.S.: Ale ta dokonalost Rushe... Vždyť na něm nebyly za celé dva díly ukázány žádné negativní vlastnosti :)

lucie2952
05.06.2019 2 z 5

Tohle bylo obrovské zklamání. Tolik jsem se těšila na pokračování, protože první díl neměl chybu. Ale tohle se bohužel nedalo číst. Bylo to strašně předvídatelné a nudné. V půlce knihy jsem přeskočila na epilog a ani ten nestál za nic. Připadá mi, jako kdyby to pokračování psal někdo úplně jiný. Vyhozené peníze, bohužel :(

EvaSupovic
05.06.2019 5 z 5

Super happy end a moc jsem jim to oběma přála ????

Nel-ly
05.06.2019 1 z 5

Úplně jsem při čtení cítila, jak mi odumírají mozkové buňky. Jsem jen ráda, že jsem si to přečetla v angličtině a neutrácela za knihu, které bych se pak nemohla zbavit.

Já věděla, že to bude hloupé (po prvním díle, není divu), ale že to bude až takhle nechutně sladké a hloupé... vlastně se nic nestane, on už není chlap, ona je ufňukaná, a společně dojdou k ... pohádce

Saryinka
04.06.2019 5 z 5

Pokračování Rebelského dědice vůbec nezklamalo. Bože miluju Rushe a nebojím se to přiznat :D
Bylo to milé, dojemné, krásné... trošku jsem nadávala Rushově nerozhodnosti, ale není se čemu divit. Tohle by otřáslo každým...
Rozhodně se moc ráda vrátím k této sérii. Stojí za přečtení a to několikanásobné!

Katka7922
04.06.2019 3 z 5

Já byla asi ovlivněná vzpomínkami na 1 díl. Ten se mi fakt moc líbil a tohle pro mne bylo takové nemastné, neslané :-) Nevím jak to vysvětlit. Vůbec jsem nepochopila Rushovy myšlenkové pochody. Proč zrovna v ten okamžik se rozhodl. Já bych to pochopila, kdyby to bylo o něco dřív (ti co četli vědí kdy myslím).
Giu jsem obdivovala jak byla trpělivá, ale láska už taková prostě je.
A ten konec byl prostě hrozně rychlý. Mohl být delší :-)

Evitsa
04.06.2019 4 z 5

Tak já nevím,mě tam něco asi chybělo...
ze začátku jsem se nemohla začíst a pak už to bylo dobré,rozhodně jsem ráda za to,že to nebylo jen zápletka,nedorozumění a šťastný konec ,ale že Rush to zvažoval fakt svědomitě a že opravdu nevěděl co dělat.Gia nevzala do zaječích jak by udělalo asi spousta děvčat a bylo moc hezké sledovat jak se oba milují a jeden druhého respektuje a chápají situaci.

Jeho bratr byl král králů všech blbců.Nechápu jeho manželku,s těma parohama se nemohla vejít ani na stadion!!!!

Epilog by mohl být obsáhlejší ,přišlo mi to ukončené nějak moc rychle...
za mě 4 **** :-)