Rebelské srdce

Rebelské srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397197/bmid_rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4 726 127

Rush Duet série

< 2. díl

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Rebel Heart , 2018

Maruš.D
04.06.2019 4 z 5

Začnu něčím pozitivním.
Kniha je skvěle napsaná, vtipná, dojemná a sexy. Krásně se čte, nenudíte se a dost se i zasmějete. Nicméně si myslím, že se příběh mohl dát tak do tří kapitol a skončit to mohlo už u prvního dílu. Nelituju přečtení a vlastně mi ani nevadí, jak to probíhalo a skončilo, ale čekala jsem trochu něco jiného.
I přes to všechno to vlastně bylo boží ????

AliceTief
03.06.2019 5 z 5

Krásné zakončení, jsem naprosto spokojená a před Rushem smekám =) Přečteno za jednu noc =D

keiko33
03.06.2019 5 z 5

Taka letna rozpravka so stastnym koncom. Aj ked tych nestastnych nahod v Ruschovom zivote bolo az privela, neubralo to na dobrom dojme z pribehu. Citalo sa to rychlo a v niektorych castiach som sa poriadne zasmiala. A tie sexi obalky z ktorych musite slintat.

Majuš333
02.06.2019 5 z 5

Tak toto bola opäť úžasná jazda :) Zhltnuté za deň a zase mi to prišlo až príliš krátke :( Sympatie ku hlavným hrdinom sa len zdvojnásobili. Dosť som sa nasmiala, ale objavilo sa aj pár sĺz...
Je vidieť, že Vi a Penelope tvoria skvelé duo a ďalšia ich kniha je v nedohľadne :(

Ivet1990
31.05.2019 4 z 5

Tento díl se mi líbil víc než předchozí. Díky takovým příběhům si člověk uvědomí, že opravdová láska opravdu dokáže překonat hodně

lusitta05
30.05.2019 5 z 5

Aj ja som ju zhltla za jeden deň, a môžem povedať - áno, áno, áno. Romantická, oddychová, vtipná, ale aj na zamyslenie. Rush bude jeden z mojich obľúbených hrdinov.

Evka3814
30.05.2019 5 z 5

Kdyby to šlo tak dám 10☆ Přečteno za jeden den,úplně mě příběh opět pohltil. Čte se to samo. Znovu jsem se hodně nasmála,ale také padla slza. Gia je číslo moc jsem si ji oblíbila a Rusch....no potetovanej drsňák s velkým srdcem:) Zbožňuju tyto autorky vždy se s tim královský popasujou,veliký dík za takové knihy. Jen tak dál
PS:nesmím opomenout opět mňamózní obálku,to jen tak mezi námi devčaty;)))